Как се роди моят Борис

  • 2 891
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 952
Честито! Да сте живи и здрави всички в къщо!

# 16
  • Мнения: 3 611
Много хубаво си го описала.
Още веднъж честито  stork-boy

# 17
  • Мнения: 2 792
Честито! Честито! Честито!Поизмъчили сте се малко с Борката, но пък и как хубаво сте се срещнали Laughing.Страхотен разказ и на мен ми напомни неща от мойте раждания Laughing .
 Само здраве и късмет ви желая, на цялата банда юнаци Heart Eyes .

# 18
  • Мнения: 713
Честито попълнение на отбора Grinning и бързо възстановяване на мама.

# 19
4естито!
Вълнуващо е да си майка на трима сина!!!
Живи и здрави вси4ки!!!
Поздрави и за гордия татко!!!

# 20
  • Мнения: 1 278
Цитат на: Deni
а каква е тази зелена топка?


Това е голяма гумена топка като тези, на които децата подскачат. Сещаш ли се, едни такива с ушички, за които можеш да се хванеш?  Simple Smile Не е задължително да е зелена, разбира се, просто тази беше такава  Wink
Работата е там, че е нещо страхотно за раждането по време на разкритието. Аз бях гледала филмче за раждане, при което се използват разни гимнастически уреди, като особено наблягаха на топката. Не очаквах обаче, че наистина е толкова ефективно. Контракциите стават по-силни и зачестяват, като в същото време болката е съвсем поносима. Цялата работа се състои в това да седнеш върху топката като с ръцете се хващаш здраво наякъде, а с краката стъпваш стабилно на земята и започваш да поскачаш нагоре-надолу или да движиш дупето върху топката напред-назад, наляво-надясно или в кръг.
Можеш да си купиш такава топка от детските магазини и май ги имаше в Бонжур по едно време. Аз си бях купила такава за второто раждане от "Малкия принц" в София, но всичко стана толкова бързо, че нямах време да я употребя  Laughing

# 21
  • Мнения: 3 271
Ей, чудесен разказ! Толкова чакан, толкова упорит, но голям отгледан мъж със собствено мнение! Мама да си наляга нешитото дупе, че какво я чакааааа  #Onfire
Много честито още веднъж и всички тудности да са останали там при жълтите патета!
Добре дошли у дома!

# 22
  • Мнения: 217
Още веднъж честито Деметра newsm51
Толкова интересно си го разказала,че хем ме развълнува,хем ме разсмя Simple Smile
Ама имаш данни за писателка де Wink
А за зелената топка ми стана много интересно.И много щастие с всичките мъже около теб Wink

# 23
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Много вълнуващ разказ, още веднъж 4естито беб4е Борис!
Да е жив и здрав и много да ви радва!

# 24
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Страхотен разказ! Simple Smile
Изчетох всичко със затаен дъх и отворена уста! Simple Smile  Stuck Out Tongue

Още веднъж ЧЕСТИТО!

Бързо възстановяване и чакаме да го видим малкия сладур!

А как го приемат батковците?

# 25
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Добре доШла отново,Дем  Heart Eyes Обожавам да ти 4ета постингите,имаШ страШен стил  Flutter
Расвам се 4е голямото 4акане завърШи с такъв голям и хубав момък,да ти е жив и здрав както и батковците и тати и много, много да те радват.Бързо възстановяване и само да ти кажа,4е ми се прииска бебо4е и на мен докато до4итах разказа ти  Embarassed  Wink

# 26
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Три пъти започвам да пиша отговор от вчера и три пъти ми блокира машината. Но ето най- после надявам се този път да стане.
Ха сега честито на мама Деметра. И Добре дошъл на голямия мъж Борис:) Снощи ударихме с мъжо по една биричка за ваше здраве. Цунки по гъзето на малчо и малко виртуални цветя на мама newsm51

# 27
  • usa
  • Мнения: 2 113
вече ти честитих веднъж (...май  Thinking , ако не съм, сега ти честитя...), но искам да споделя, че май третото раждане наистина е по-различно от предишните. моето трето за разлика от предишните две също започна без никакви болки (само дето го докарах до 6 и повече см преди изобщо да го усетя, добре, че ми изтекоха водите иначе можеше и да си родя спяща без да усетя...) и също в крайна сметка се оказа най-болезненото от всички преживяни от мен... и други непреживявани преди особености имаше при третото ми раждане, ама айде да не навлизам в подробности... просто за статистиката (в случай, че някой реши да я прави) исках да се отчета като подкрепяща тезата, че третото раждане е по-различно от всички останали...
много късмет на новия човек и безкрай щастливи моменти на цялото семейство покрай него!

# 28
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Още веднуж Честито!!!!!!!!
 Много се развълнувах и аз от прочетеното - таланта си е талант! Много хубаво разказваш! Да сте живи и здрави всички у дома!!!
 И на мен ми е интересно Сашко и Иван как преиха малкия Борис. КАто имаш време - разкавай!

# 29
  • Мнения: 2 332
Ох, леле, леле... Много страшно ми се вижда това трето раждане... Засега ще гледам до 2-ро да го докарам.  Grinning
Мила Веси, сега ще можеш ли да си починеш - т.е. само с Борката ли ще сте за известно време, кога очакваш батковците (хихи) да се приберат?

Цитат на: Sisi

p.s. И 3 пъти свекърва след време Wink.

Хехе, как ми хареса Simple Smile). Е сега вече трябва едно момиченце (след малко време де Simple Smile).

Общи условия

Активация на акаунт