Къде слагате парфюм?

  • 5 406
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 146
Парфюм пръскам в косата, шията, зад ушите и по китките на ръцете! А за мишниците използвам стик или рол-он.

# 16
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Чувала съм(или пък съм чела някъде newsm78 ), че не е добре за косата да се пръска с парюм. Няма спор, че ухае цял ден, но нене ли вредно за косата?

Не полезно да се пръска в косата, заради съдържанието на спирт в парфюма. Това изсушушава косъма.

# 17
  • Мнения: 1 885
Не слагам парфюм подмишниците!
Най-ми харесват спрейовете на Рексона.
Винаги съм си мислела, че долната част на тялото е пренебрегната от към поливането с парфюм, поради отдалечността си от носа  Laughing Mr. Green
За това понякога слагам парфюм на други доста невероятни за някой хора места... Например на глезените, от вътрешната страна на бедрата, сгъвките на колената... по 1 капка само  Grinning

# 18
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Имаше скоро такава тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=228327.0;all

А иначе слагам парфюм зад ушите, на врата, мишниците, китките и над косата.   Peace

Не съм я видяла, за което съжалявам. Ако модераторите преценят, нека изтрият моята тема.
По принцип идеята ми, за да я пусна, беше да се съберат мнения за борбата с неприятната миризма въпреки използването на парфюм. И в този смисъл къде е най-подходящо да се сложи такъв, за да е траен аромата му

# 19
  • Мнения: 17 546
Като пишем и за рол-он и стикове, и дезодоранти, четох, че повечето такива против изпотяване съдържат алуминиеви съединения(които са тези, предпазнащи от изпотяване), а по последни изследвания водят до рак на млечните жлези. От изследваните жени с този проблем, повече от 50% са ползвали такива дезодоранти. Може би по-пълното проникване има значение и заради епилацията на подмишниците. И аз взех да чета на флакона вече какво съдържат. Оказа се, че този, който ми е най любим и като аромат и като действие - Lady Speed Stick съдържа алуминиев хлорохидрат...

# 20
  • Мнения: 2 100
Под мишниците само стик (доволна съм от Rexona засега), а парфюм-на деколтето, зад ушите, на косата и от вътрешната страна на бедрата.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 225
Аз повече от 15 години използвам стик за подмишниците.Наскоро прочетох за въпросните алуминиеви съединения и направо се уплаших.Досега не мога да намеря популярен стик без алуминий!Затова започнах да използвам парфюм за подмишниците.Иначе слагам и на деколтето и косата.

# 22
  • Мнения: 3 641
На деколтето, за ушите. Под мишниците ползвам стик против изпотяване Simple Smile

# 23
  • Мнения: 3 622
Слагам парфюм под мишниците, зад ушите, по китките на ръцете

# 24
  • Мнения: 1 802
Предимно зад ушите или на дрехата.
Под мишниците само дезодорант.

# 25
  • по света
  • Мнения: 1 587
Слагам зад ушите,на шията понякога деколтето,за подмишниците ползвам от години Dove.

# 26
Парфюм слагам зад ушите и на деколтето , слагах и на китките но получавам алергичен обрив по ръцете и вече не слагам там .За подмишниците използвам стик основно на DOVE

# 27
  • Варна
  • Мнения: 563
Използвам стикове за мишниците - на рексона най-често. И съм доволна.
Парфюми- за останалите части.  Grinning

и аз така  Peace

# 28
  • Мнения: 209
Използвам стикове за мишниците - на рексона най-често. И съм доволна.
Парфюми- за останалите части.  Grinning

и аз така  Peace

и аз Mr. Green

# 29
  • Мнения: 943
парфюм под мишниците-НЕ слагам
И аз така!според мен НЕ трябва да се прави! Имам предвид разбира се "edt" или "parfume"!

Общи условия

Активация на акаунт