Вярвате ли в магии?

  • 17 317
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 585
На мен ми е правена, и разваляна магия.
Изпитах голямо облекчение от развалянето.
13г по късно го намерих /развалянето/ под прага.
Народът на Делиормандия не се ебава с тия неща.

# 16
  • Мнения: 4 965
В интерес на истината, колкото и да съм скептична към магии и подобни глупости, ми е правена такава. Намерих я, но не се впечатлих особено. Ходих на църква - четоха ми Киприяновите молитви. Убедена съм, че вярата е по-силна от злобата.  Peace

# 17
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
Да не би пък някой да е откраднал вещите и в последствие да е решил да се отърве от тях (ако ги хвърли в кофа, може да ги намерят, а в двора ще ги приберат)?
То и това малко нелогично, но пък версията за магия е още по-  Wink

БТВ телефона с карта ли беше?  Grinning

# 18
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 988
грешен пост

Последна редакция: ср, 05 дек 2007, 15:29 от Noemy

# 19
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Брей, а в моя двор има само шума. Как поне едни ботушки Фадо нямаше...

 hahaha  Ми измети малко де, може изведнъж 'хоб!" и да се появят.

Да мета? Тогава ще вдигна мизата. Момент, да си намисля модел, който да падне на пометеното.

# 20
Да не би пък някой да е откраднал вещите и в последствие да е решил да се отърве от тях (ако ги хвърли в кофа, може да ги намерят, а в двора ще ги приберат)?
То и това малко нелогично, но пък версията за магия е още по-  Wink

БТВ телефона с карта ли беше?  Grinning

Да,с карта.Работещ.

За крадени-може и да са такива,но защо да ги хвърля?И двете неща могат да се продадат.

На тези които им е весела моята история ще кажа само,че едва ли ще им е весело ако уж случайно намерят нещо такова.

# 21
Вярвам, че съществува добро и зло, както и че има хора, които се опитват да манипулират с това!
Има неща,които не можем да си обясним рационално, както и странни съвпадения в живота. Това наричаме магия. Не мога да отрека съществуването на разни паранормални явления, но не мисля че един човек може да определя живота и здравето на друг само с някакви думички, палене на свещи или подхвърляне на предмети.
Човешкия мозък (и най-вече самовнушението) е велико нещо!

# 22
  • Мнения: 420
Мисля, че не вярвам в магии, рационална сам. Но си спомням, че проблемите ми в семейството започнаха, когато жената на брата на мъжа ми ( не знам ква ми се пада) влезе у дома. Без да ме познава, реши, че ще ми нахрани бебето, на 10 месеца тогава, и го направи...не отричам собствената си муниов6тина, че и го позволих.
По-късно все ревеше, че пари нямат, а мажа ми се прибира оттам с буркан манджа примерно, черпила го с кафе, с не помня какво друго, а той всеки Божи ден след работа кесеше у брат си, с децата ни, докато аз съм на работа (до 21h работех).
Не желая да си слагам грях на душата, но се замислих и като върнах кино лентата, някак си все тя ми излиза като външен и лош човек, прекрачил прага на дома ми. Отделно ми изкраде доста книги, което само по себе си е долна постъпка, а в същото време ме уверяваше в приятелство, любов към децата ми и т.н.
Без да искам да вменявам мисли, жената е с много остър поглед, с тъмни очи, просто грозен и изнервящ поглед има. Аз също сам черноока, но досега са ми казвали, че гледам благо, та не цвета определя. Не знам как да го опиша, да е разбираемо, но тази отвътре ми е дискомфортна, а не е антипатична, напротив.
Много объркано го написах, съжалявам, дано разберете.

# 23
  • Мнения: 8
Щом телефонът е бил с карта, можело да позвъниш на запомнените номера и да попиташ чий е.

# 24
  • Мнения: 3 459
Да, вярвам  Peace

# 25
  • Мнения: 219
Вярвам, че съществува добро и зло, както и че има хора, които се опитват да манипулират с това!
Има неща,които не можем да си обясним рационално, както и странни съвпадения в живота. Това наричаме магия. Не мога да отрека съществуването на разни паранормални явления, но не мисля че един човек може да определя живота и здравето на друг само с някакви думички, палене на свещи или подхвърляне на предмети.
Човешкия мозък (и най-вече самовнушението) е велико нещо!

аз също мисля така, има много зли и зависливи хора

# 26
  • Мнения: 1 479
До преди 7 год. не вярвах и се хилех на това.Ама 1-то ми дете се роди с неизвестен /и до днес/МАЛФОРМАТИВЕН СИНДРОМ и почина.Щом професори и доценти нямат обяснение,значи си е магия.

# 27
  • Мнения: 215
И каква марка бяха чехлите? А телефоните? Никак не е маловажно - едни марки са бяла магия, други - черна... smile3532

 Joy Да зема и аз да си поръчам едни чехли, а?

# 28
  • Мнения: 215
Сега сериозно. Може някой да ги е откраднал и да ги е захвърлил в двора докато е бягал с мисълта да мине да ги вземе по-късно. Е толкоз пък никой ли не звънна на този телефон бе  newsm78

# 29
  • Мнения: 2 498
Защо точно да е магия....може за си имаш таен обожател, който да ти прави подаръци.....помисли....още повече, (е тел. е бил с карта, значи е имал номер....така лесно е можел да се свърже с теб.....на твое място бих включила тел. и да наблюдавам какви номера изписва като звъни и да ги проверя на кого се водят....

Общи условия

Активация на акаунт