По колко пъти е нормално да киха едно бебче

  • 5 114
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 28
Да,за това има лекари.

# 16
  • София
  • Мнения: 3 064
Нормалният брой кихавици за бебе на вашата възраст са между 35 и 65. След 75-80, да не говорим за над 95-100 вече е  много притеснително.  Crazy
Това не го разбрах.



 hahaha Това е майтап.

# 17
  • Мнения: 166
Нормалният брой кихавици за бебе на вашата възраст са между 35 и 65. След 75-80, да не говорим за над 95-100 вече е  много притеснително.  Crazy

много ви благодаря за компетентния и навременен отговор. Добре че се включихте - Вече нямам никакви притеснения. Господ здраве да ви дава! bash

# 18
  • Мнения: 166
Благодаря на всички за отговорите. Надявам се наистина да е от сухия въздух.  Confused

# 19
  • Мнения: 589
Нормално е бебетата да кихат често. Ако няма други симптоми, не мисля, че има от какво да се притесняваш - нито от настинка, нито от алергия.

Rhiana, бързо да се оправяш и дано бебчо не прихване. Ако кърмиш, не преставай - так му даваш антитела. И го обслужвай с маска \сигурно си знаеш, де  Peace\


# 20
  • Мнения: 5 940
Малко ми е смешно, съжалявам. Леле колко издивяваме, да се броят кихавиците Joy Joy Joy

# 21
  • Мнения: 982
Малко ми е смешно, съжалявам. Леле колко издивяваме, да се броят кихавиците Joy Joy Joy
Странно защо на мен изобщо не ми е смешно.Може би нямам чувство за хумор Rolling Eyes
Случвало ми се е да се притесня много от кихането на детето ми,особено като беше няколко месечно бебе.На страха очите са големи.
Мисля,че и ти, valerie,имаш свои мании.Скоро,в една заключена вече тема,ти изненада доста хора и ги разсмя.

# 22
  • Мнения: 166
valerie, не виждам нищо смешно във въпроса си. Уверявам те, че не броя кихавици по цял ден. В семейството ми има алергии и астма на алергична основа и въз основа на това са притесненията ми. Това е пояснение за всички, на които темата им се стори толкова весела и забавна Close

# 23
  • Мнения: 814
И моят син си кихаше доста и аз се притеснявах, но разбрах че е нормално  Peace

# 24
  • Мнения: 8 999
А за възрастни - колко пъти е нормално?
Аз кихам в серии по 7-8 пъти няколко пъти на ден. Децата ми също кихаха, когато бяха бебета - просто не можеха още да си почешат нослетата.

# 25
  • Мнения: 7 723
А за възрастни - колко пъти е нормално?
Аз кихам в серии по 7-8 пъти няколко пъти на ден. ...
Не.... Thinking....не е нормално ooooh!
7- добре, ама виж- 8 е вече прекалено Laughing

Сега по темата:
Не знам колко е голямо бебето
(а, и- признавам си- не ми се чете на зад в темата),
но новородените кихат доста честичко.
Виж, при големите вече,
ако забележиш, че започва да начестява кихането-
това е един от първите признаци на настинка.
(поне при мойте е така) Wink

# 26
  • Мнения: 4 447
Нормалният брой кихавици за бебе на вашата възраст са между 35 и 65. След 75-80, да не говорим за над 95-100 вече е  много притеснително.  Crazy

много ви благодаря за компетентния и навременен отговор. Добре че се включихте - Вече нямам никакви притеснения. Господ здраве да ви дава! bash

Радвам се, че успях да помогна!  Hug
Живи,здрави сме, кихаме понякога, но не съм броила по колко. Peace

Вие как сте?  Mr. Green


Общи условия

Активация на акаунт