за какво сте благодарни на СВЕКЪРВАТА и какво харесвате у нея

  • 1 976
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 064
Благодарна съм й, че добре си е възпитала сина Mr. Green
Благодарна съм й, че винаги е готова да помогне, без да натрапва помощта си.
И двамата със свекър ми много ни помагат във всяко отношение.

Най-прекрасното е, че не се налага да живеем заедно и това допълнително помага на добрите отношения Mr. Green Това важи и за моите родители, разбира се!

# 16
  • София
  • Мнения: 5 074
 Вече си мислех, че във форума всички снахи презират свекитата, както се изразяват newsm78 А то имало и благодарни newsm51. Радвам се момичета за вас и вашите добри свекърви. Дано за в бъдеще има още неща с които да се похвалите. Не ви занасям, наистина newsm10. Аз самата не съм свекърва, но някак ми е неприятно като чета само лоши неща за свекървите. Те също са майки на своите пораснали деца и трябва да ги уважаваме. А всички ние имаме не само добри качества, разбира се, говоря като снаха. Моята свекърва не беше никак лесна, но беше отлична майка, баба и домакиня. Винаги и за всичко можех да разчитам на нея. Не мога да кажа, че ме обичаше, нито пък аз нея, но между нас никога не е имало скандали. Поклон пред паметта и smile3525

# 17
  • Мнения: 14 654
Много я харесвам, най- вече чувството и за хумор и веселия нрав, а и е уравновесен човек. Допада ми и начинът, по който възпитава деца. Не съм и благодарна обаче, не разбирам защо някои хора страдат, ако не им се засвидетелства благодарност ежедневно.

# 18
  • София
  • Мнения: 903
Аз не съм много близка със свекърва си, но все пак съм й благодарна най-вече за това, че не се бърка в отношенията ни със сина й. Тъй като не се виждаме много често не дава съвети и за отглеждането на детето, а дори и да го прави понякога ( когато сме й на гости) аз не й обръщам внимание. Но общо взето когато гледа детето ( а то не е много често) спазва инструкциите, които съм й дала. 

# 19
  • Мнения: 243
Благодарна съм на свекърва ми, че се грижеше за мен, докато бях бременна (а аз изкарах доста тежка бременност ); благодарна съм, че ми помагаше много за децата, докато бяха съвсем малки (а с две наитина е трудно, вярвайте ми Wink ); благодарна съм, че ги обича...Но за харесване...съжалявам, но няма какво да харесвам в нея като характер и личност въобще Peace

Общи условия

Активация на акаунт