И все пак, То - чудото, се случи!

  • 3 293
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 272
Браво, миличка! Благодаря ти, че сподели с нас твоето Чудо, твоята история с хубав край! Лека и безпроблемна бременност ти желая и здравичко сладко бебче  bouquet

# 16
  • Мнения: 7 716
Поздравления! Laughing

# 17
  • Мнения: 2 382
Честито  bouquet и всичко да е по вода до края Simple Smile
Този месец само такива темички да виждаме Grinning

# 18
  • до морето
  • Мнения: 494
Чудесна тема за повдигане на бойния дух си пуснала! Дай Боже всеки му такова щастие, а на теб късмет и най-хубавото бебе на света! Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 595
  Честито! Нека твоето Чудо расте здраво и щастливо в коремчето ти, а когато дойде време, да си го гушкаш здраво и усмихнато  bouquet

# 20
  • Мнения: 611
Едно ЧЕСТИТО, и от мен, желая ти една лека и безпроблемна бременност и едно хубаво и здраво бебче на финала.
Ти наистина си доказателство , че стават чудеса, и се надявам на още много такива добри новини от всички нас , които сме тук Hug Hug Hug

# 21
  • Мнения: 84
ЧЕСТИТО ЧУДО  bouquet Hug Поздравления! Дано, дай Боже наистина има повече чудеса и повече такива темички. Пожелавам ти всичко да мине по вода и твоето малко чудо да е живо, здраво, щастливо и да те радва дълги години!

# 22
  • Мнения: 3 010
Честито  Hug Лека и безпроблемна бременност!

# 23
  • София
  • Мнения: 448
Разказът ти ме разплака!Пожелавам на всички,които го желаят ,да видят двете чертички!Леко и безпроблемно бременеене и най-послушното бебче на финала!

# 24
  • Мнения: 3 453
Честито!  bouquet
Лека и безпроблемна бременност! Hug

# 25
  • Мнения: 6
kpematopka мила, разказът  ти е невероятен, толкова надежда ми вдъхна, честито мила, леко и безпроблемно бременеене ти желая  Praynig
Аз съм нова тук, записах се в темата "Искам бебе", въпреки че се съмняваме за някакъв проблем, но все още нищо не е потвърдено. Януари сме на преглед при д-р Александров,надяваме се тогава нещата да се изяснят Praynig Разказчето ти ще ни помогне да сме силни и търпеливи   bouquet
 
 

# 26
  • Мнения: 1 765
Честито  bouquet

# 27
  • Мнения: 902
Честито Чудо.
Леки и безоблачни 9 месеца на очакване.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Честито,миличка!Лека и красива бременност!!!

# 29
  • Мнения: 17
Честито!!!!!!   bouquet Казват,че най-чудното на чудесата е, че те наистина стават. И точно когато си изгубил надежда, когато всичко ти изглежда сиво, Чудото идва, за да ти напомни, че не си забравен. Толкова се радвам за теб! Лека и безпроблемна бременност и след 9 месеца едно прекрасно бебче!  baby_neutral  Hug

Общи условия

Активация на акаунт