AVON само за представители - КАМПАНИЯ 16 -Тема 21

  • 32 411
  • 622
  •   1
Отговори
# 555
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Весела Коледа и от мен момичета! Към пожеланието на Стела_16 ще прибавя само ... и по-малко ядове с Ейвън!

# 556
  • София
  • Мнения: 4 051
ЧЕСТИТА КОЛЕДА и от мен. Желая ви много успехи във всичко и най-вече здраве за вас и близките ви!
 santa2

# 557
  • Мнения: 113
4естита Коледа на всички!
С пожелание  за весело изкарване на вечерта и всички останали празници.
Днес братовчедка ми много приятно ме изненада с парфюм Treselle Seduction.Страхотен е и върху мен е трайничък. По-лек ми е от другите аромати,които имам /Extraordinary/ и за това с удоволствие ще си го ползвам като дневен Simple Smile
Успех на всички!

# 558
  • Мнения: 491
Честито Рождество!
Момичета, желая много здраве и късмет на вас и вашите семейства!

# 559
  • София
  • Мнения: 5 832
Честита Коледа!!!

# 560
# 561
  • Мнения: 917
Весела Коледа на вас и вашите семеиства много здраве и касмет

# 562
  • Пловдив/Бургас
  • Мнения: 156
ЧЕСТИТА КОЛЕДА и от мен. Желая ви много успехи във всичко и най-вече здраве за вас и близките ви!
 santa2

# 563
  • Мнения: 452
Да ви питам - този ексфолиант за крака с боровинка дали става за лице ?В смисъл мисля си ,че съставките не са кой знае колко различни - поне може да е по- силен - понеже за крака би трябвало повече да остъргва ?Защото повечето ексфолианти за лице са много нежни ,а на мене ми трябва нещо силничко ..........какво ще кажете

# 564
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Да ви питам - този ексфолиант за крака с боровинка дали става за лице ?В смисъл мисля си ,че съставките не са кой знае колко различни - поне може да е по- силен - понеже за крака би трябвало повече да остъргва ?Защото повечето ексфолианти за лице са много нежни ,а на мене ми трябва нещо силничко ..........какво ще кажете

... че е по-добре да не пробваш според мен. Има разлика в съставките за крака и лице, грубостта на частиците също е различна. Не експериментирай така. Лицето е много по-нежно отколкото изглежда.

# 565
  • Мнения: 605
Да ви питам - този ексфолиант за крака с боровинка дали става за лице ?В смисъл мисля си ,че съставките не са кой знае колко различни - поне може да е по- силен - понеже за крака би трябвало повече да остъргва ?Защото повечето ексфолианти за лице са много нежни ,а на мене ми трябва нещо силничко ..........какво ще кажете
В никакъв случай  Naughty
А ти защо си решила че ти трябва нещо по-силничко? Да знаеш че силното механично търкане с ексфолианти може много да навреди на нежната кожа на лицето - от раздразнение в момента до загрубяване на кожата при по-честа употреба. Затова ги правят с нежни частици  Peace
Какъв тип е кожата ти?

# 566
  • Мнения: 452
аз пък все си мсиля ,че няма кой знае каква разлика в съставките ,поже би само в големината на частиците - каква е специалната съставка за крака ,която вреди на лицето ?Има ли някой химик ?

# 567
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Попита и ти отговориха,не разбирам защо сега влизаш в някакъв спор?

# 568
  • Мнения: 452
защо реши ,че е спор ?Просто ми е интересно дали някой химик може да даде по пълна информация
ти винаги се заяждаш - това ми прави неприятно впечатление и не само на мен !

# 569
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
АЗ се заяждам?
Щом казваш Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт