AVON само за представители - КАМПАНИЯ 16 -Тема 21

  • 32 401
  • 622
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1 884
Успях!
Разглаждам си тукущия баланс по фактурите. Превела съм парите по втората си фактура още на 21/12/2007 - а в сайта още не е отчетен превода. Имам ли повод за притеснение или не?

# 586
  • Мнения: 8 475
Успях!
Разглаждам си тукущия баланс по фактурите. Превела съм парите по втората си фактура още на 21/12/2007 - а в сайта още не е отчетен превода. Имам ли повод за притеснение или не?
Не. Информацията стига няколко дни по-късно.

# 587
  • Мнения: 573
Честита Коледа, момичета!
Много успешни продажби!!!

# 588
  • Мнения: 1 043
аз закъснях - по фактура трябваше до 26 да платя а днес преведох пари , много ли съгреших  Rolling Eyes

# 589
  • Мнения: 994
аз закъснях - по фактура трябваше до 26 да платя а днес преведох пари , много ли съгреших  Rolling Eyes
ами ако не си чакаш поръчка и да ти я задържат няма никакъв проблем-можеш и 5 дни да закъснееш.Става лошо ако си пуснала поръчка и си закъсняла с плащането и тогава я задържат и се почва с едни факсове Crazy

# 590
  • Мнения: 1 043
нямам поръчка ще пусна чак януари месец  на редовна дата за каталог 1
благодаря за отговора  Peace

# 591
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Честита Коледа и от мен Момичета!!!!!!!

 
Аз съм в Ямбол в момента и съвсем съм го парясала този Ейвън!!!!
Мисля да пусна нова тема или за Нова година или малко преди това, за да съвпадне  с 16 каталог!!!!
Трябва да си плащам последната фактура от 16 кампания до 29.12., но днес в ДСК-Ямбол имаше над 50 човека опашка... Сякаш пари им раздаваха!!!! Mr. Green
Ще опитам и утре и ако ли не ще просроча и ще си я платя от Варна на 02.01.!!!
Ще пускам поръчка около 10.01 /мисля.../ newsm78 така, че все ще е минало плащането!!! Mr. Green
Весели празници от мен и ви хвърлям по едно око, да ви видя какви ги вършите, но виждам, че като цяло форума не е приоритет за много от нас попразниците, затова ще изчакам няколко дни още с новата тема!!! Heart Eyes

# 592
  • Мнения: 102
Здравейте!.....ВЕСЕЛА КОЛЕДА!
Това е едно колие на ейвън. Има ли шанс някоя от вас да го има и още по минимален шанс да го продава?
http://www.prodavalnik.com/ppc/showfull.php?product=147182&bigimage=Avon.jpg

Намерих го във въпросния сайт, но вече друг го е купил.... Sad

# 593
  • Мнения: 994
Момичета, знае ли някоя дали лосиона на clear skin против черни точни е на спиртна основа, че ей сега една клиентка ми се оплака, че много и щипело  Simple Smile

# 594
  • Мнения: 384
Момичета, знае ли някоя дали лосиона на clear skin против черни точни е на спиртна основа, че ей сега една клиентка ми се оплака, че много и щипело  Simple Smile
Дано не те подведа, но съдейки по усещането и миризмата, май че 'да' (състава не съм го чела, въпреки, че го ползвах)

# 595
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Момичета, знае ли някоя дали лосиона на clear skin против черни точни е на спиртна основа, че ей сега една клиентка ми се оплака, че много и щипело  Simple Smile
Да , на спиртна основа е .

# 596
  • Мнения: 994
Момичета, знае ли някоя дали лосиона на clear skin против черни точни е на спиртна основа, че ей сега една клиентка ми се оплака, че много и щипело  Simple Smile
Да , на спиртна основа е .
Мерси!Май ще връщам лосиончето  Whistling

# 597
  • Мнения: 3 835
Здравейте!.....ВЕСЕЛА КОЛЕДА!
Това е едно колие на ейвън. Има ли шанс някоя от вас да го има и още по минимален шанс да го продава?
http://www.prodavalnik.com/ppc/showfull.php?product=147182&bigimage=Avon.jpg

Намерих го във въпросния сайт, но вече друг го е купил.... Sad
Не си го спомням това колие  newsm78

# 598
  • Мнения: 277
Имам въпрос към представителите от зона 013 Пловдив - кога е първата дата за поръчка от 1-ва кампания за 2008 г.?! Не мога да се свържа с координаторката ми по телефона, от сайта хич не ми става ясно - изобщо - пълна мъгла  Rolling Eyes Ако се ръководим от графика, трябва да е 31.12. последна дата за първа поръчка по интернет. Нещо обаче се съмнявам  newsm78, затова и питам  Blush

# 599
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Имам въпрос към представителите от зона 013 Пловдив - кога е първата дата за поръчка от 1-ва кампания за 2008 г.?! Не мога да се свържа с координаторката ми по телефона, от сайта хич не ми става ясно - изобщо - пълна мъгла  Rolling Eyes Ако се ръководим от графика, трябва да е 31.12. последна дата за първа поръчка по интернет. Нещо обаче се съмнявам  newsm78, затова и питам  Blush

Здравей! Аз съм зона 013 и от сайта ми дава първа дата за поръчка до 07.01., пристига на 11.01.2008 г. Мисля, че експресна може да се пусне още в първия ден от валидността на новата кампания, което ще рече на 03.01.2008 г. /но това го казвам без да съм сигурна/
Ето копи на датите, публикувани в сайта:

Мейлплан: D 
Кампания     01/2008   
 
Седмица             Поръчка                          Доставка 
1                     07/01/2008 Понеделник     11/01/2008 Петък 
2                    16/01/2008 Сряда               20/01/2008 Неделя 
 
 
Вашият ден за доставка е:Петък

Общи условия

Активация на акаунт