КАСИИИИИ, Честит рожден ден!!!!!!!!

  • 1 511
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Честит Рожден Ден,Касииииииииии

 newsm51 txtloves newsm59   Tada bdbaloni baloni


И да знаеш,че това слънце,ще изгрее,ей (щом ти го казва един,от песимистите тук) Laughing

 Hug Heart Eyes Hug
разплака ме
 Hug

# 16
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
мила Каси
честит рожден ден
желая ти всичко онова което заслужаваш и сега ти липсва! желая ти го за цул живот - да си обичана и да обичаш, да имаш подкрепата и любовта на ближните си/че и далечни/ познати и приятели и...просто да си щаслива
желая ти много слънчеви дни, а дни в които вали - да имаш покрив над главата или поне да се намери кой чаодър да ти даде
желая ти въпреки сълзите ти да продължаваш напред и да успяваш, нека спомените ти са много и все хубави - защото тъгата от живота ни трябва да си отива и да се забравя
желая ти сили да изпълзиш о тдупката и да се порадваш на всичко което имаш - напук на трудностите и изпитанията, а човек с твоята душевност /и външност/ - повярвай ми има много!

# 17
  • Мнения: 161
Нема 'а рИвеш точно днеска  Hug

Честит рожден ден  !!!  cheers
Пожелавам ти здраве и много късмет   bouquet
(както писах в една друга тема, стрелчетата са късметлиите на месеца, така че почвай да си пожелаваш)  babydust7

# 18
  • Мнения: 2 336
Каси, Честит Рожден Ден и от мен!   bouquet
Мила, пожелавам ти да си много щастлива, усмихната и ведра.
Весело да си изкараш празника!
И после да разказваш...

# 19
  • София
  • Мнения: 310
Честит рожден ден Каси  Hug Всичко, което си пожелаеш нека стане реалност.   bouquet

# 20
  • София
  • Мнения: 17 283
Честито и от мен, мила Каси  Hug
Всичко, което пожелаеш, да ти се сбъдне   bouquet

# 21
  • Мнения: 194
  newsm59 честит рожден ден ,Касиии!!!
да си жива и здрава,много хубави моменти испълнени с усмивки и много истински приятели!!!!!
   bouquet    bouquet    bouquet   Heart Eyes



                                                                                                                                party023

# 22
  • Мнения: 651
Честит рожден ден Каси!

Желая ти усмивката да не напуска живота ти!  Hug

  bouquet

# 23
  • Мнения: 289
Честит рожден ден и от мен!
Много усмивки и весел празник!  ura

# 24
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Честит Рожден Ден и от мен Каси!!! newsm59  party023 nbirthday.На хубав ден си родена ,значи всичко ще бъде ОК. Hug
Бъди  здрава ,и много ,много щастлива.защото ти го заслужаваш!!!! newsm51

# 25
  • Мнения: X
още веднъж благодаря на всички
страхотни сте
 Hug

# 26
  • Мнения: 2 274
ТИ, си страхотна!  Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 593
 newsm59 newsm59  ura newsm67  bigdance2  party023  Gift newsm18  costumed034  Party Time Tada newsm81 bdbaloni baloni hbday baloni happy bd
Дано всичко за което си мечтала ,мечтаеш и дори не посмяваш да мечтаеш стане реалност!
Весел празник!

# 28
  • Мнения: 6 315
Честит ти празник, Каси! Да си здрава, много усмихната и щастлива! Пожелавам ти повече поводи за усмивки, много оптимизъм и много сбъднати мечти!   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт