Гледах ... ! Хареса ми! Препоръчвам го! - IV

  • 40 107
  • 641
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 254
Бонбони...,как бе,помнм още индийските филми,що сълзи се изляха едно време по кината  Laughing
Наскоро си припомник,колко страх "брах"  в киното ей на този филм.Понеже сте се заговорили за трилъри ,и прочее страхотии...та препоръчвам.
 Изтеглих го от Замунда,в момента сийд-вам здраво Simple Smile
Само още не съм решила,коя вечер да се пострахувам пак.....

# 121
  • София
  • Мнения: 7 798
Бонбони...,как бе,помнм още индийските филми,що сълзи се изляха едно време по кината  Laughing
Наскоро си припомник,колко страх "брах"  в киното ей на този филм.Понеже сте се заговорили за трилъри ,и прочее страхотии...та препоръчвам.
 Изтеглих го от Замунда,в момента сийд-вам здраво Simple Smile
Само още не съм решила,коя вечер да се пострахувам пак.....

Ооо страхотен е филма и мен бая ме беше страх.  Grinning

Brick - не ми хареса.

# 122
  • Мнения: 1 064
В момента гледам "30-дневна нощ" и направо ми иде да се newsm43 Добре че не го гледам вечерта...

# 123
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Искам да препоръчам един индийски филм  Laila Majnu (1976).
Това е една много драматична история за истинската любов.

е на тоя филм ходих с майка ми  и леля ми. целия салон реве и подсмърча ..... а аз се чудех как да се измъкна .... спомени

# 124
  • Мнения: 476
....

baumy ,а с теб само споделям Into The West    и Black Cloud , защото може би на теб ще ти бъде по-лесно да ги намериш...

Благодаря много. Намерих само Into the west, за съжаление. Ще се опитам по-упорито да намеря и другия.
Няма насищане...


Гледах Елизабет: Златният век. Филмът е хубав, но аз и не съм очаквала друго. Въпреки това мисля, че първата част беше по-добра. Кейт Бланшет - уникална, извънземна.

Последна редакция: чт, 20 дек 2007, 19:11 от baumy

# 125
  • Мнения: 4 370
Cherry crush - софт трилър, хареса ми!

# 126
  • Мнения: 5 462

Feast of Love - прекрасен, филм за душата.  Heart Eyes

Наистина филм за душата , даже малко си поплаках накрая .. Heart Eyes

# 127
Mckenna's Gold / Златото на Маккена (1969)
Уестърн IMDb



Гангстерът Колорадо отвлича Marshal Mckenna. Той смята, че Mckenna е видял карта, която води към богата жила на злато от планините и го принуждава да му покаже пътя,. Но те не са единствените, които са тръгнали за златото...

---

Reverb (2007)
Ужаси IMDb



Музикант открива глас, скрит в стар запис - глас, който дава начало на пореди страховити събития.

---

Insomnia / Опасно безсъние (2002)
Криминален IMDb



Двама детективи, със специалност самоубийства, са изпратени в северно градче, където да разследват убийството на местен младеж.

# 128
  • Мнения: 4 370
Днес гледах Кибритлии - не ми беше много интересен и тъкмо оставаха 20мин от филма и взе да става интересно и детето се събуди и така и не успях да си го догледам.

# 129
# 130
  • Мнения: 5 462
Отзиви за American Haunting, An  ???

# 131
  • София
  • Мнения: 5 828
Гледах I Am Legend с Уил Смит, хареса ми.

# 132
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Гледах I Am Legend с Уил Смит, хареса ми.

А субтитри? И ние го имаме вече, обаче не ми се напряга да го гледам без субтитри? То и едва ли има много за превеждане  Mr. Green.

# 133
  • Мнения: 3 042
Гледах I Am Legend с Уил Смит, хареса ми.

А субтитри? И ние го имаме вече, обаче не ми се напряга да го гледам без субтитри? То и едва ли има много за превеждане  Mr. Green.

Има субтитри.

# 134
  • Мнения: 1 064
Честно да си призная не останах очарована от I am legend Naughty 99% от филма е с две действащи лица - Смит и кучето му...няма динамика, няма кой знае какъв диалог...Учудена съм, че Уил Смит се е съгласил за ролята newsm78

Иначе субтитри намерих в тук

Сега ще гледам The prestige

Общи условия

Активация на акаунт