Гледах ... ! Хареса ми! Препоръчвам го! - IV

  • 40 114
  • 641
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 1 176
Шперцът с Kate Hudson е готин филм.
Заслужава си гледането, само заради края  Grinning

# 541
  • Бургас
  • Мнения: 213
MeaCulpa, благодаря за отговора, вероятно "There will be blood" е това, което казва заглавието  Confused, но ще опитам и аз като теб да го гледам.

# 542
  • Мнения: 4 370
Днес започнах да гледам michael keaton, но по едно време съм заспала. Като се събудих пак гледах малко. После ми се обадиха да отида за малко на работа и съвсем нищо не разбрах от началото на филма, поради тази причина ми се стори безинтересен. Някой ако го е гледал, да каже дали си заслужава да го доглеждам, че нещо загубих интерес.

# 543
  • Мнения: 1 992
Гледах Michael Clyton. Харесвам филми, които започват бавно, накъсано, неразбираемо и нещата ти се изясняват постепенно.


Това написах за филма. На мен ми хареса, само една сцена с едни коне не я разбрах накрая, някой друг ако го е гледал да ми каже какъв е смисълът.

# 544
  • tardis
  • Мнения: 329
The Golden compass
Хареса ми, само дето краят малко беше претупан.
Иначе - приятна за гледане ... не знам как да го окачествя.... може би 'приказка'.

# 545
  • Мнения: 794
Препоръчвам Persuasion, 2007 г. Hug ( "Доводите на разума") за почитателите на Джейн Остин
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=97615

Ей точно такъв филм ми се гледаше, много ми допадна.  Peace

# 546
  • Мнения: 7 914
Saw 4 за почитателите на гадориите...ама първа част беше най-завладяваща Peace
The plan game много забавно и леко филмче...не е нещо което не може да се изпусне Mr. Green

# 547
  • Мнения: 1 064
За днес съм приготвила The golden compass, Juno и We own the night Simple Smile Някакви отзиви за последния?!? newsm78

# 548
  • Мнения: 2 550


Много приятно филмче, става за деца, а и за възрастни също Simple Smile



На мен лично ми беше малко скучен, накрая го попревъртях.
Обаче, който харесва тdкива филми, най-вероятно ще му допадне.

# 549
  • Мнения: 347
Искам горещо да препоръчам филма Malena , с Моника Белучи.Невероятно силен и въздействащ за мен филм, за това как красотата може да погуби човек, предизвиквайки завистта и желанието на околните да се възползват от нея.

# 550
  • Мнения: 1 064
Току-що изгледах Juno Благодаря за препоръката - много ми хареса Peace Останах очарована от играта на Ellen Page и Michael Cera, а са само
 20-годишни Simple Smile
Толкова се впечатлих, че порових из нета и намерих тази статия...
Стискам палци за Оскарите! Peace

# 551
  • Мнения: 566
Търся един филм НАЙ-ЖЕСТОКИЯТ ДЕН незнам как е на англ заглавието. Ако някой може да ми помогне с инфо

# 552
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Търся един филм НАЙ-ЖЕСТОКИЯТ ДЕН незнам как е на англ заглавието. Ако някой може да ми помогне с инфо

Историческа драма, Италия, 2002
Режисьор: Фердинандо Висентини
В ролите: Винченцо Албанезе, Барбара Бегала, Лука Биаджини, Ерика Бланк
Младата Илариа Алпи – италински военен кореспондент, е на опасна мисия в Сомалия. Докато отразява гражданската война, тя случайно разкрива голям международен екологичен скандал. Илариа и операторът й са убити на улицата в Могадишу през март 1994 г. Филмът е базиран на действителна история.

http://www.imdb.com/title/tt0311653/

# 553
  • Мнения: 2 254
http://imdb.com/title/tt0311653/
 За този ли говориш?
The Cruelest Day -това е заглавието на английски.

# 554
  • Мнения: 566
Много ви благодаря за бързите отговори, пак с молба откъде да го дръпна,в Замундата май го няма

Общи условия

Активация на акаунт