Гледах ... ! Хареса ми! Препоръчвам го! - IV

  • 40 131
  • 641
  •   1
Отговори
# 75
# 76
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Вчера гледах Договорът с Морган Фрийман и Джон Кюсак - не ми хареса ,има много недомислици ,може да се гледа само заради актьори.
Гледах и Стражът  екшън с Майкъл Дъглас. Хареса ми.

# 77
  • Мнения: 738
Снощи гледах един мини сериал- Lost room, бях го свалила преди 2 месеца, но едва тия дни му дойде реда. Фантастичен трилър, ако мога така да го опиша, 3 серии всяка по час и половина. Не бях попадала на такъв сюжет никога досега, определено е добър, държи в напрежение до края Peace

# 78
# 79
  • София
  • Мнения: 5 828
Препоръчвам още един сериал Life, от създателите на Доктор Хаус, страхотен, много добър според мен.
Излезли са 11 епизода, имат субтитри, май поради стачката това ще бъде 1-ви сезон, пък и има някакъв завършек.
Главният герой е детектив, бил 12 години невинен в затвора, заради което разследва изключително нестандартно случаите си.

# 80
  • Мнения: 640
FINDING NEVERLAND.....хубава идея...аз пък и много харесвам Кейт Уинслет

# 81
  • София
  • Мнения: 7 800
Blind  - невероятен филм, страхотен сценарий, изпълнение, пейзажи, музика.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
http://imdb.com/title/tt0808174/

Последна редакция: нд, 16 дек 2007, 21:14 от Иля

# 82
  • Мнения: 4 370
The Texas Chainsaw Massacre The Beginning - нямам думи да изразя възмущението си от този филм. Ужаси,кръв, кланета. Изгледах го целия с надежда да се случи нещо хубаво накрая, но хайде да не казвам какъв е края, че ако някой харесва такива филми да го гледа с кеф.  Sick

# 83
  • Мнения: 776
The Texas Chainsaw Massacre The Beginning - нямам думи да изразя възмущението си от този филм. Ужаси,кръв, кланета. Изгледах го целия с надежда да се случи нещо хубаво накрая, но хайде да не казвам какъв е края, че ако някой харесва такива филми да го гледа с кеф.  Sick

 ooooh!Ужасии големи, след филма цяла седмица сънувах кошмари, не се подлагам повече на такова мъчение! #Cussing out

# 84
  • Мнения: 476
LIONS FOR LAMBS

Гледайте този филм, непременно!

Последна редакция: нд, 16 дек 2007, 23:40 от baumy

# 85
  • Мнения: 4 370
The Texas Chainsaw Massacre The Beginning - нямам думи да изразя възмущението си от този филм. Ужаси,кръв, кланета. Изгледах го целия с надежда да се случи нещо хубаво накрая, но хайде да не казвам какъв е края, че ако някой харесва такива филми да го гледа с кеф.  Sick

 ooooh!Ужасии големи, след филма цяла седмица сънувах кошмари, не се подлагам повече на такова мъчение! #Cussing out
Олеле, цяла седмица ли ще ме държи. След филма треперех и ми се беше обърнало всичко в корема.

# 86
  • Мнения: 476
Blind  - невероятен филм, страхотен сценарий, изпълнение, пейзажи, музика.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
http://imdb.com/title/tt0808174/

Не успях да го открия никъде.

# 87
  • София
  • Мнения: 7 800
Blind  - невероятен филм, страхотен сценарий, изпълнение, пейзажи, музика.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
http://imdb.com/title/tt0808174/

Не успях да го открия никъде.

Гледах го на кино. И аз го търсих из торентите, но не го намерих.  Confused

# 88
  • tardis
  • Мнения: 329
Гледах тeзи:
Paycheck
The jacket

Биват, стига да харесвате такъв вид филми.

# 89
  • Мнения: 1 064
Снощи с мъжа ми гледахме The Seeker: The dark is rising ...нещо като приказка за разпускане...става за гледане Peace
Днес смятам да гледам Eastern promises Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт