Как решихте проблема с отвиването?

  • 6 622
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Никак не го решихме. В чувал беше като арестувана-нерви голями бяха. Отвиваше се, но не се е разболявала от това. Сега вече сама си се завива. Малката спи само по корем и не може да се отвие  Party

# 16
  • Мнения: 351
И аз се притеснявам, че дъщеря ми много се отвива през нощта.
Лятото не се притеснявам, но зимата непрекъснато се будя и ставам да я проверявам. В чувалче е изключено да спи, имаше като бебе цели 2 броя и не сме ползвали нито един.
Повечето мами пишат, че дечицата им спят отвити. Тогава каква температура поддържате в стаята, за да не се притеснявате, че децата ще настинат?

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Ние спим на по хладно. Мойто дете пък много се поти. И много ме е страх, като се изпоти и след това се и развие и е замризнала. Колкото и леко да я облека като я завия се поти около шията и раменцата. Нямаме ватирани пижами, спи с тънка, но с дълък ръкав. Затова аз съм дежурна през ноща. Ставам да я преобличам и я завивам като потпъхвам завивката под матрака.

# 18
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Моята също не търпеше стандартните спални чували, затова м/у 1,5 и 4 години зимата спеше по боди с 3/4 ръкав, навряна в бархетена торба за одеало с 2 копчета, закопчани на раменете и извадени ръце. Вътре имаше мегдан да се чекне колкото иска.

# 19
  • Мнения: 28
Аз нямах проблеми с чувалите.В смисъл,че Роси си спеше без проблеми,но сега се сетих за една идея:може да отрежеш долната част на чувала,за да може крачетата да са и свободни.

# 20
  • Мнения: 28
А за температурата-21-22 градуса.И също не приемам факта,че децата спят с чорапи! Shocked

# 21
  • Мнения: 4 406
поддържам в стаята му нощем температура 20- 21 градуса. спи съ зимна пижама и чорапи и не ме притеснява, че се отвива.
забелязала съм обаче, че ако в стаята е по- хладно- към 19 градуса, не се мята толкова насън и не се отвива.

# 22
  • Мнения: 1 802
Ние все още не сме го решили този проблем. Постоянно се отвива, ставам по няколко пъти на нощ за да я завивам, вече навик ми е станало и се будя, като по режим  Tired
Не съм пробвала да я слагам във чувалче да спи, но мен като малка ме слагаха и имам много гадни спомени от това тясното нещо  Naughty Та затова не бих пробвала.

# 23
  • Мнения: 494
 С по-големия ми син нещата са следните-трябва да спи на по-хладно(18-19 градуса) и с много лека пижама иначе се върти по цяла нощ и е все отвит. През лятото изобщо не се завива. Със завивки, когато му е по-топло, изобщо не може да заспи.
  С малкия нещата са почти същите(обича да спи на по-хладно), но той доста боледува, въпреки всички мерки, които вземам и не мога да спра да се притеснявам за това завиване. Ставам по не знам колко пъти на нощ и той, разбира се, е все отвит, но аз упорствам и пак го завивам Tired...спални чували изобщо не търпи-откопчава им ципа сам, а в торба просто е абсурд-само като я усети и почва да рита неистово...не знам вече какво да го правя Thinking Thinking Thinking.

# 24
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Въобще не сме го решили... Върти се през нощта и постоянно се отвива. Ако се събуди през нощта и усети, че му е студено, сам си дърпа завивката, но в повечето случаи си спи. Ставам по няколко пъти на нощ и завивам  Confused

# 25
  • Мнения: 647
За какво решаване на проблем говорите  ooooh!Като се сетя само , че едва като тийейджърка се научих да се завивам /според майка ми/.Няма решение!!!

# 26
  • Мнения: 8 999
Моите деца до 5-6 годишни спяха в чувалчета. Но когато аз бях малка, нямаше такива екстри и си спомням как баща ми реши проблема - прегъна на две едно одеало и го заши така, че се оформи нещо като макарон, в който ме нанизваха - беше абсурд да се отвия, защото го затисках с тялото си.

# 27
И ние сме все отвити,дори се сърди като я завия,и на сън усеща и изритва юрганчето.Явно имат гореща кръв малките,та все им е топло.

# 28
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Никак! Mr. GreenВече се отказах....В момента в който я завия и изритва завивката.Като беше по-малка пробвах и с чувалче-тц,не стана!Явно не и' е студено.За справка-баща и' е същия...А аз и лятото се завивам до ушите! Mr. Green
Това все едно аз съм го писала!  Hug Peace Peace Peace

# 29
  • Мнения: 2 037
Завивам я с доста тънко, но сложено в калъф одеало и миряса! Ето сега е с олекотената завивка, че напишка одеялото и се отвива постоянно.

Общи условия

Активация на акаунт