Я,вижте кой се върнал...

  • 2 727
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 562
Снимките са прекрасни.
Мястото изглежда наистина като райско кътче.

# 16
Силве, я направи сега разказ по картинката. Това изпълнение на зулуски танци ли е  Wink  Laughing , и недей казва че играете волейбол (тия номера ги знаем Mr. Green )
Ама вие растете. Пу пу. Абе как ги правите тия синеоки деца Flutter  Embarassed

# 17
  • Мнения: 563
Цитат на: Honda
Силве, я направи сега разказ по картинката. Това изпълнение на зулуски танци ли е  Wink  Laughing , и недей казва че играете волейбол (тия номера ги знаем Mr. Green )
Ама вие растете. Пу пу. Абе как ги правите тия синеоки деца Flutter  Embarassed


 oops ми волейбол е, ама само на мъж ми в крачка Grinning  Mr. Green  като ми разправя как не бил в шести постоянен а само малко бил наддал да си имам доказателство Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green
растем, ама питаш ли ме как Twisted Evil  Twisted Evil  война и мир с малкото зверче  Twisted Evil
как ги правим Embarassed  друг път ша ти разказвам censored

# 18
  • Мнения: 4 390
Цитат на: Honda
Е то бива да държите детето гладно, бива, ама чак пък да остоваите на динени семки  Laughing  Laughing


Друго такова дете аз не познавам... Laughing При всичките тези храни - изобилие страшно - тя на това се спря...Кво да ти кажа... Grinning

За делфините ... Предварително си направих резервация, още в хотела, платих си и така. Тези, които не плуваха, сядаха в амфитеатъра, другите ни строяваха през душовете, дезинфекционни разтвори, спасителни жилетки и цамбур при делфините.

Това и други творения от хавлиени кърпи всеки ден правиха - патета, лебеди, които се целуват и какво ли не. Мисля, че имам снимка, ще кача да ти покажа (на целуващи се лебеди). Много хубави ги правят.

А мацката в лобито...Всеки ден имаше различна. Ако искаш да се снимаш с нея, плащаш 8 щатски долара.
Аз обаче не разбрала, снимам си я и един младеж ме пита - "Искаш ли да ви снимам цялото семейство"...Казвам - "искам, що не"- и му подавам моят фотоапарат... Laughing  Laughing  Laughing При което той се втрещи и каза - "не, не, аз с моя фотоапарат, това ми е работата"... и аз чак тогава забелязах професионалния му апарат висящ на шията... Laughing  Embarassed Вили ме обяви за наглец номер едно. Grinning

# 19
  • Мнения: 4 390
Ииииии до половината съм още на разглеждането...страхотни снимки бре!
Много сте хубави!
Кокич изглежда много щастлив и много хубав!
Айде отивам да доразглеждам. Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 4 390
Цитат на: palmira
 дивианкааааааааааааааааа, завиждам тииииииииииииииии
сега се връщам в холанд и се хвърлям на врата на мъжа ми да ме води някъде, може и в джунглите на амазонка, но да е по далечко, че тук вързах кънките тотално Crazy


Не завиждай, ами хващай мъжът си и заминавайте. Grinning
Що върза кънките така?

# 21
  • Мнения: 4 390
Цитат на: sylvi
Цитат на: Honda
Сисе, ама и вие ли там бяхте през това време Flutter
Ще се счупиш бе жена - кожа и кости си станала (любима реплика на мама Laughing  Laughing )

Дивианкат, а това чудо какво е. Кости ли са?!


Даааа, ама Дивианка не дойде да пийваме заедно Маргарита Cry  Cry  Cry  
стига сега де, не ме засрамвай Embarassed


Не се засрамвай! Хувава си много! Grinning
Другият път ще идем заедно в един комплекс да си пием дружно.
През цялото време си мечтаехме да можеше да сме заедно...

# 22
  • Мнения: 563
А мацката в лобито...Всеки ден имаше различна. Ако искаш да се снимаш с нея, плащаш 8 щатски долара.
Аз обаче не разбрала, снимам си я и един младеж ме пита - "Искаш ли да ви снимам цялото семейство"...Казвам - "искам, що не"- и му подавам моят фотоапарат... Laughing  Laughing  Laughing При което той се втрещи и каза - "не, не, аз с моя фотоапарат, това ми е работата"... и аз чак тогава забелязах професионалния му апарат висящ на шията... Laughing  Embarassed Вили ме обяви за наглец номер едно. Grinning[/quote]

Дидка, ти верно си наглец Grinning  Grinning  Grinning представям си как се е ококорил човека Mr. Green  Mr. Green  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 563
Цитат на: diviana
Цитат на: sylvi
Цитат на: Honda
Сисе, ама и вие ли там бяхте през това време Flutter
Ще се счупиш бе жена - кожа и кости си станала (любима реплика на мама Laughing  Laughing )

Дивианкат, а това чудо какво е. Кости ли са?!


Даааа, ама Дивианка не дойде да пийваме заедно Маргарита Cry  Cry  Cry  
стига сега де, не ме засрамвай Embarassed


Не се засрамвай! Хувава си много! Grinning
Другият път ще идем заедно в един комплекс да си пием дружно.
През цялото време си мечтаехме да можеше да сме заедно...


Ох, Диди, от твоята уста в Божийте уши Grinning  Grinning  Grinning
 и ние така Grinning

# 24
  • Мнения: 4 390
Цитат на: Honda

Дивианкат, а това чудо какво е. Кости ли са?!


Не. Grinning  Черупки (рапани вероятно) Grinning

# 25
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Добре дошла отново при нас. КАто гледам много хубаво сте си прекарали Simple Smile Чудесни снимки.

# 26
  • Мнения: 2 006
Ох,Дивианка и аз ти завиждам (благородно де Heart Eyes )
Страхотно място Grinning
А малката е толкова сладка Grinning да ти е жива и здрава Grinning

# 27
Силве, ама вас от водата ли ви е страх Grinning . Май големи уващания са падали ама.... Crossing Arms

# 28
  • Мнения: 2 452
Супер почивка! Много е красиво и изглежда приятно и интересно.  Блазе ти за коктейлите! Както ги любя, направо ще ходя вечно пияна, ако съм там. Laughing

# 29
  • Мнения: 563
не страх, а ужас беше от водата Sad  колко кандърми докато си топне краката, не е за разправяне... от пясъка също Imp  и през повечето време бяхме в ситуация оставяш детето на шезлонга и то буквално не мърда от там Laughing от страх да не стъпи на пясъка, сакън Laughing е, след няколко дни свикна, ма беше време да си ходим Imp  Imp  Imp

Общи условия

Активация на акаунт