Най-добрият град за живеене в България?

  • 14 957
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 2 161
Плевен.

Не съм живяла там, но града адски ми харесва.
Хубав град,с много добри хора.Обаче сърцето ми чак се заскрежава там през зимата,много е студено.Много,много.

# 17
  • Мнения: 1 897
Гласувах за града,в който в момента живея(не родния ми град).
Щом съм избрала да изкарвам прехраната си тук и да отглеждам тук детето си,значи за мен той е най-добрия за живеене в България.

# 18
  • Мнения: 6 029
Трявна.

# 19
  • Мнения: 2 070
Еми те са ясни резултатите от анкетата - най-много потребителки има от Варна, София, Пловдив... А София на толкова много от критериите не отговаря. За Стара Загора - не ви ли пречи обгазяването?  newsm78

Трявна ми харесва най-много, но не знам за по-дълго няма ли да ми стане скучно. Иначе Плевен ми е идеален за отглеждане на дете.

# 20
  • Мнения: 985
 Варна, много ясно smile3521

# 21
  • Мнения: 157
Пловдив ми харесва , и бих желала да живея там.
Ако не ми мине котка път мисля да осъществя мечтата си догодина.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 271
И на мен Плевен ми е много любим град, може би най-любимия. Прекарала съм там доста ваканции (имах баба и дядо там.) и ми навява много романтика.  Но не бих живяла в него - прекалено ми е спокойно.

# 23
  • Мнения: 227
Какъв Бургас?Та той е в топ 5 на град с най-замърсен въздух. SadАз съм от Бургас,но чак най-добър град за живеене-не!
Аз също много харесвам Трявна. Peace

# 24
  • Мнения: 5 026
ПЛЕВЕЕЕЕН!

# 25
  • Мнения: 24 467

 Peace- тъй като не мога да живея там го ползвам често за посещение. Laughing
Иначе докато децата ми са малки и аз имам избор за работа не бих живяла в пренаселен шумен град. Предпочитам по- среден калибър.

# 26
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Стара загора, Плевен, София

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Сандански, но за малко...
Иначе Плевен, Ловеч, Ст. Загора...

# 28
  • Мнения: 801
на мен най-много ми харесва да живея в Търново, но съм пристрастна - щото ми е любим град. А иначе сега като имам дете в Плевен ми е мн добре - сравнително чист въздух, зеленина има достатъчно, паркове, детски площадки....но не знам, като порастне Радост сигурно ще драпам да се преместим на друго място - в Търново, примерно  Mr. Green
много ми е скучно в Плевен  Twisted Evil

# 29
  • Плевен
  • Мнения: 973
Плевен

Общи условия

Активация на акаунт