Ето моята коледна украса,а вашата ...покажете ми я???

  • 11 712
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 520
Нашата е на аватара (без това лявото Laughing).

# 16
  • Мнения: 1 802
Еми не се въздържах и тази вечер я украсихме елхата със малката. Утре ще правя и останалата украса из къщи.

# 17
# 18
  • Добрич
  • Мнения: 958
Скоро и нея ще направя  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 425
Ето и моята. Аз си падам по пищните украси и сложих почти всичко което имам. А имам и още но ще се срине елхата ако ги сложа  Laughing
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=199150

# 20
# 21
  • Мнения: 3 034
много е красива!  Party

# 22
  • Банкя
  • Мнения: 823
Ето я и моята. Малко е малка, но догодина ще купим по-голяма, за да й се радва малкият Wink

 

# 23
  • Мнения: 13 191
Много са красиви елхичките!
Ние украсяваме нашата на бъдни вечер.

# 24
# 25
  • Мнения: 1 186
simplyaven елхата ви е много красива и стилно украсена Peace....поздравления
Ние още нямаме украса защото според мен е рано още .....пък и няма на пазара естественни елхи, че да украсяваме и ние Crazy

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 1 155
Малко off, ама как успявате да опазите играчките на елахата от малките? Миналата година играчките се разнасяха из цялата къща с аргумента, че това са играчки и са за игра...

# 27
  • Мнения: 3 425
Малко off, ама как успявате да опазите играчките на елахата от малките? Миналата година играчките се разнасяха из цялата къща с аргумента, че това са играчки и са за игра...

Нашите играчки са пластмасови и това е кът,който не се пипа....не трябваха много уговорки,за да не пипа!
а и съм ги сложила по-навътре...е,не се виждат идеално,но не му привличат и ръчичките!
По-впечатлен е от Дядо Коледа,който е на високо  Twisted Evil

# 28
  • Мнения: 6 039

Последна редакция: вт, 11 дек 2007, 22:46 от Malenna

# 29
  • Мнения: 9 865
Малена, в съседната тема видях елхата ти, въпреки че съм предубедена към черно-бялата Коледа, особено черната...  Mr. Green елхата ти е много красива и естетска!

Общи условия

Активация на акаунт