ILTOKONI

  • 30 525
  • 148
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 738
Доста неща си харесах, жалко че нямат магазин в Бургас.
имат 2 ако не се лъжа. Единият е по Александровска,старата Валентина, а другият на Лермонтова зад х-л България. Но няма голямо разнообразие

Точно там са Peace  В началото като прохождаха съм нацелвала много добри неща на ниски цени, ботушки, обувки, но сега като им тръгна и цените им тръгнаха нагоре... Най ми е смешно като сложат на някоя рокля уж BSB цена от порядъка на 200 лв Crazy

# 16
  • Мнения: 10 758
Къде има магазини в Софето?
А за свине кат мен дали ще има размер?

# 17
  • Мнения: 209
Ммм има и хубави дрешки Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 10 858
Ммм има и хубави дрешки Peace

Абсолютно Peace И на мен доста неща ми харесаха.
Наистина, къде имат магазини в София?

# 19
  • Мнения: 7 186
Това е от сайта:

София
бул. Витоша 76
Младост 3,ТЦ GM SYTI магазин 92

# 20
  • Мнения: 522
Доста неща си харесах, жалко че нямат магазин в Бургас.
имат 2 ако не се лъжа. Единият е по Александровска,старата Валентина, а другият на Лермонтова зад х-л България. Но няма голямо разнообразие

Благодаря за инфото.Тия дни ще намина да видя какво има.

# 21
  • София
  • Мнения: 5 289
Това е от сайта:

София
бул. Витоша 76-срещу НДК


# 22
  • Мнения: 620
Ефектни на пръв поглед модели, но неособено добро изпълнение. Изкуствени материи. Работят предимно малки размери дрешки, от XS до L, ама и L не им е стандартен,та отива към М. Пестейки от материала пестят и от клиенти, ама кой да помисли... Далече са още от Кенсол.

# 23
  • Мнения: 10 758
Младост 3,ТЦ GM SYTI магазин 92


идеално.Утре съм там  bouquet

На един ... място ми е Mr. Green

# 24
  • Мнения: 10 758
Ефектни на пръв поглед модели, но неособено добро изпълнение. Изкуствени материи. Работят предимно малки размери дрешки, от XS до L, ама и L не им е стандартен,та отива към М. Пестейки от материала пестят и от клиенти, ама кой да помисли... Далече са още от Кенсол.
Е браво!Ти ме уби Cry
И кво са, за мен няма да има Close

# 25
  • Мнения: 7 186
Да, размерите им наистина са малко като за китайци newsm78
Ама ти мини утре, пък ела после да разправяш кво е положението Simple Smile

# 26
  • Мнения: 130
Това направо ме разбиhttp://gal.neogen.bg/galleries/pictures/t/l/000q0dzm_tl8aguef.jpg, пък и щом казвате че размерите им са като за китайци значи мога да се уредя с нещо. Simple Smile

# 27
  • Мнения: 3 641
Много харесва дрешкит ена Илтокони. Страхотна рокля и блуза с гол гръб имам. Имат представителен магазин и в Надежда 1 , до пощата пресечката. Сега съм си хареса едно якенце, мисля да си го взема  Hug

# 28
  • Мнения: 162
          Честнао казано в магазините в Пловдив нищо не мога да си харесам. Но в сайта ми се видяха доста хубавки. Особено черните костюмчета. В магазина всичко е разделено и наблъскано. Трябва пак да отида трябва ми едно такова мъничко костюмче за новото палтенце.

# 29
  • Мнения: 4 435
Аз съм си купувала много неща от магазините им в Хасково.Там са 3 или 4,не знам със сигурност.Магазините са големи,не като ония малкият в Пловдив.Спокойно се разглежда всичко.За номера не съм съгласна,аз не съм слаба,но миналата зима си взех страхотни панталони от тях.Пролетта си взех тясни шалварки,като имаше номера.Горе нося S и винаги си намирам.Досега само един потник не съм успяла да си взема,защото ме стягаше и беше XS,но не се разтягаше.Имат интересни модели,не са някакво кофти качество.За цените са си просто идеални.Панталоните са по 50 и няколко лева.Ризки по 30лв,потници по 12-27лв.Купих си супер сако от там,но не е чак елегантно някакво за 74 лв и просто съм го разбила от носене,не е мръднало.Имам и няколко рокли с допълнителни ръкави или с голи гърбове.След известно време стват на топчета.Като цяло стават за тези цени.Не очаквам чудеса.Когато ми хареса нещо си го взимам.

Общи условия

Активация на акаунт