ВТОРИ БЛАГОТВОРИТЕЛЕН ВАРНЕНСКИ КАРНАВАЛ ЗА ВЪЗРАСТНИ

  • 3 297
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 216
БЛАГОТВИРИТЕЛНОСТТА, драга ми д-р Мишон е изцяло с пожелателен характер...по- глупава и детинска причина за неучастие в подобно събитие ...няма...

АЗ СЕ записвам...ще допълня като съм наясно, с още колко персони.

# 16
  • Мнения: 13 512
Дотук са ми потвърдили15 човека. Тони- капацитетът е за около 50, както знаеш:-)

# 17
  • Мнения: 2 839
Навих се, макар и на мен комуникацията с Монда да ми е доста трудна, пък и самата тя ми е малко неприятна. Няма да изпадам в подробности защо.
Ще се дегизирам като портиер, че миналата година бяха се промъкнали някакви пройдохи и пияници, да не стават такива фалове повече.

# 18
  • Мнения: 984
по- глупава и детинска причина за неучастие в подобно събитие ...няма...
Моля, без квалификации. Давай по темата.

# 19
  • Мнения: 1 045
Записвам се и може би ще добавя още 2 души

# 20
  • Мнения: 13 512
Навих се, макар и на мен комуникацията с Монда да ми е доста трудна, пък и самата тя ми е малко неприятна. Няма да изпадам в подробности защо.
Ще се дегизирам като портиер, че миналата година бяха се промъкнали някакви пройдохи и пияници, да не стават такива фалове повече.
Оппппа...миналата година те нямаше, алоу! За таз' година- 2 костюма си приготви- от оези,дето ги шиеш сама.

# 21
  • Мнения: 2 839
Ааа нямало ме. Имаше ме, ама бях се костюмирала като туристка-европейка, та не си гледала където трябва.
Относно шиенето на костюми ... видяхте една разтропана, оправна жена, та дайте сега я натоварете с работа, пфу!

# 22
  • Мнения: 13 512
Май тази година е по-лесно за всички с костюмите. Поне от тези, с които говорих,останах с такова впечатлние.

# 23
  • Мнения: 5 500
Май тази година е по-лесно за всички с костюмите. Поне от тези, с които говорих,останах с такова впечатлние.
А, лесно ooooh!за детския иди дойди, ама за този голямо мислене ще мисля newsm78
Запис иначе, ще видя коя дружка ще дойде с мене!

# 24
  • Мнения: 13 512
Май тази година е по-лесно за всички с костюмите. Поне от тези, с които говорих,останах с такова впечатлние.
А, лесно ooooh!за детския иди дойди, ама за този голямо мислене ще мисля newsm78
Запис иначе, ще видя коя дружка ще дойде с мене!

Може и друг, не само  дружка:-)

# 25
  • Мнения: 748
Припомням само Simple Smile

# 26
  • Мнения: 5 500
Айдеее, ушихте ли кастюмите newsm44

# 27
  • Мнения: 2 768
Аз съм готова, но съпругът е в затруднение. Ще го измисля аз  Thinking

# 28
  • Мнения: 13 512
Aз има голяма вероятност да не присъствам, но то ще е поради много хубав повод, така че ще ви държа в течение.  Laughing

# 29
  • Мнения: 5 500
Aз има голяма вероятност да не присъствам, но то ще е поради много хубав повод, така че ще ви държа в течение.  Laughing
Ако е това, което си мисля  Laughing стискам палци да не дойдеш Peace

Общи условия

Активация на акаунт