Бременност и дискотека/клуб

  • 3 028
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15
Ходих на Мейдън, Deep Purple i INXS. Не мисля че има проблем, освен ако не си точно с/у колоните.
Аз лично се чувствах добре на всички концерти.
А една моч позната ходи до последно на концерти, дори и в деня преди да роди.

# 16
  • Мнения: 1 155
Като бях в 8 ми месец ме изнудиха да отидим в Най клуб, уж за малко.....само влязох и моментално излязох. Стана ми много гадно. Беба се разрита ужасно от басовете и веднага си тръгнах.

# 17
  • Мнения: 2 553
Аз за последно през бременността ходих на дискотека в 7-ми месец.Не ми беше комфортно, но не ми е пречела музиката или басовете. А за разлика от това, като отидох на една Арена на кино искам да ти кажа, че бебето в корема ми подскачаше и си сложих 2 якета отгоре, за да се успокои  ooooh!

# 18
  • Мнения: 9 973
всичко с мярка е полезно Flutter

# 19
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
В началото на бременноста си ходех нон стоп по дискотеки/клубове.След това понамалих темпото и започнах да ходя само по метрополис Grinning

# 20
  • Мнения: 5 362
Снощи бяхме в ПР клуб /София/. Там си имаше доста здрав бас и дано не сме разтревожили бебо. От друга страна нека пък да свиква. И аз помня как отидох с Тате на дискотека и се върнах с Мама Mr. Green
Crazy

Щом се чувства добре жена ти-ходете си Peace

# 21
  • Мнения: 1 770
аз мислех, че цигареният дим и пасивното пушене те притесняват, а то какво било...аз лично не съм ходила на дискотеки и клубове по посочената причина...веднъж обаче, когато отидохме на кино, звукът беше особено силен, бебчо се скъса да блъска, мисля, че не му беше добре...

# 22
  • Мнения: 2 660
Тъкмо това и аз щях да пиша. Мен ме притеснява цигарения дим и гледам да не стъпвам на такива места, ако наистина не се налага.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 734
В по-ранна бременност ми ставаше много лошо от цигарен дим и не си и помислях за клубове,но веднъж ходих в края на 7-ми месец.От силната музика беба така се разрита и разблъска,че на мен ми стана жал,че мъча детето,изкарах половин час и си тръгнах.На Нова година бяхме в заведение с музика,но не беше толкова сила и нямахме проблем.

# 24
  • Мнения: 1 215
Аз предния път си ходех по дискотеки до 9тия месец, нищо ми нямаше.
Сега не съм ходила, ама според мен това си е от ЕГНто вече, не от забрани. Някакси кръчмите по ме влекат вече. Високата музика ме поизнервя малко.
Само за протокола да отбележа, че щерката е родена на 19 март, защото бях на купон за Свети Патрик на 17 март и исках да си почина един ден и тогава да раждам.
Сега май съм по- улегнала Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 227
Тялото на бременната жена индикира какво може да прави и какво не. Ако жена ти се чувства добре на дискотека или клуб, ходете си спокойно. Просто се съобразявай с нея /но ти нямаш нужда от този съвет като гледам колко загрижен бъдещ татко си/ Peace

# 26
  • Мнения: 28
мисля че няма проблем стига ти да се чувства6 комфортно  и да не ти пречи това  .
аз специялно няма да мога да издъжа , но  то си е и до човек .

успех : Laughing

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Мисля,че не е проблем както всички са писали преди мен,важното е да се чувстваш добре.  Peace
Аз с този голям тумбак определено не се чувствам на място в дискотека.  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 1 919
щом ти се ходи отиди, ако не се почувстваш добре винаги може да се прибереш и да си легнеш

# 29
  • Мнения: 702
Аз мисля,че местата където има висока музика и е задимено не трябва да се посещават от бременни(лично мнение)аз поне не съм го правила!!!

Общи условия

Активация на акаунт