Коледата на вратата чука,но едва през Март подаръкът ни ще е тука!

  • 11 933
  • 291
  •   1
Отговори
# 15
  • BG
  • Мнения: 1 900
Айде и аз да се запиша.Темата великолепна.ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ БАНКЕРИ И ИМЕНИЦИ!ВЕСЕЛО ИЗКАРВАНЕ НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ,НИЩО ЧЕ МАЛКО ДЪЖДОВНО-ДА ИМА ВЪРВИ ПО ВОДА!

# 16
  • Мнения: 308
   ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ

   Темичката е прекрасна, като предстоящите празници. Весело изкарване на всички именяци, рожденници, банкери - абе всички, който тази вечер ще празнуват с повод и без повод.

   НАЗДРАВЕ ОТ НАС С БЕБКА

# 17
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Ninka_pav, честит имен ден!  bouquet
за рибката - аз съмтрадиционалист - шаран ще е и задължително с много люспи Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1 710
Току-що гледах предаване по Дискавъри, в което показваха проблемите при отглеждането на многознаци. Всеки знае, че е трудно, ама като се види нагледно си е направо стряскащо. Показаха четиризнази и петзнаци от различни възрасти - от новородени до към 5 годинки. Представете си какво помещение е необходимо, за да се съберат 5 легълца, 5 столчета за хранене, 5 гардеробчета, помислете и за количките, които са най-малко две, за да съберат 5 деца. Родителите на по-големите деца казаха, че пускат пералня поне 2 пъти на ден. За храненията на петте бебчета идваха доброволци, защото родителите не смогват да нахранят и да сменят памперсите на 5 деца в рамките на 3 часа, през колкото се хранят. Пък за финансовата страна да не говорим - дори и в Канада, от където бяха семействата, поричният проблем си е доста сериозен.
Аз едва ще смогвам да се организирам при едно бебче, помислете какво е с две, пък за пет да не говорим.

# 19
  • Мнения: 1 446
Честито на всички празнуващи!
Диана, честит 7-ми месец, много мина, мъничко остана.
Джанет, радвам се, че сте порастнали толкова. Пък и имаш още време да свикнеш с мисълта за нормално раждане.

Момичета, аз викам днес да си честитим празника и на бебоците, защото повечето ще са Рибки. Да са ни живи и здрави и да ги посрещнем, когато му е времето.

# 20
  • Мнения: 382
Да се резпиша и аз в новата ни чудна темичка.
angels_zg, браво страхотно заглавие  newsm51
Аз като едно бургаско момиче,искам да честитя празника на всички мои съгражданки  love001
Честит Имен Ден и на тези,които носят това хубаво име  smile3525

# 21
  • Мнения: 57
А и на 15-ти ще вземем за се вземеме с моя - бе и на мен ми предстоят доста емоции, надявам се все добри  married
ха да ви е честито и на вас предварително! чувството е страхотно, Ива, да го zнаеШ от мен. и ние се пораzписахме, макар 4е сватбата Ще е догодина, но сега ни е много едно такова гуШливо и хубавичко у дома, особено и в очакване на бебчо, Коледа и каквото оЩе хубаво има да ни се случва  Blush.

# 22
Благодаря на всички, които са честитили Никулден   bouquet
Момичета, независимо дали празнувате или не - весело изкарване на този ден, да си хапнете рибка и св.Николай да ви пази вас и вашите бебоци
   Hug

# 23
  • Тук и там
  • Мнения: 97
Оооо myran, значи и вие сте още "медени"  smile3501
Да има любов в семействата, това е важното  Peace
Пък колкото месеци ни остават до появата на мъничетата, от щастливи по-щастливи да са за всички ни  Praynig

# 24
  • Мнения: 1 037
Ох,момичета,такъв рев му дръпнах ей сега Blush Едно момиче е пуснало линк в съседната тема към това:
http://www.llerrah.com/achildsangel.htm

А това е превода,за тези които незнаят английски /толкова е трогателно Cry/ :

Имало едно време едно дете, което тепърва щяло да се роди.
То попитало Господ:
Казаха ми че утре ме ипращаш на земята,но как ще живея там толкова малък и беззащитен?"

Господ: "Измежду редица ангели, аз избрах един специално за теб. Той ще те чака и ще се грижи за теб"


Детето: "Но кажи ми, тук в Рая,не е необходимо нищо друго освен да пея и да се смея, и това ми е достатъчно за да съм щастлив. Ще бъда ли щастлив там?"

Господ: "Твоят ангел ще пее за теб и ще се смее за теб всеки ден. Ти ще усещаш любовта на твоя ангел и ще бъдеш щастлив."


Детето: "Но как ще съм в състояние на разбирам хората когато ми говорят след като не разбирам техният език?"

Господ: "Твоят ангел ще ти казва най-красивите и сладки думи които някога си чувал.  С много търпение и грижи, твоят ангел ще те научи как да говориш!

Детето: "И какво ще правя когато искам да говоря с теб?"

Господ: "Твоят ангел ще ти събере ръчичките и ще те научи как да се молиш."


Детето: "Но съм чувал че на земята има и лоши хора. Кой ще ме защитава?"

Господ: "Твоят ангел ще те брани дори и това да означава да рискува собственият си живот."



Детето: "Но аз винаги ще съм тъжен защото няма повече да те виждам."

Господ: "Твоят ангел винаги ще ти говори за мен и ще те научи за начините  чрез които можеш да идваш при мен, но независимо от товааз винаги ще съм до теб."


И тъкмо когато имаше такова спокойствие в рая, от земята започнаха да се чуват гласове.

Детето, бързайки, попита тихо:
"О,Господи, ако трябва сега да тръгна, кажи ми поне името на моят ангел."

Господ: "Името на твоят ангел не е важно,защото ти ще наричаш твоят ангел.....МАМО!

# 25
Здравейте и от мен! Честито на всички празнуващи на този ден, в нашето семейство празнуваме и на 5.12 св."Сава". А относно рибата вчера толкова много ядох, че днес нищо не ми се яде а и не ми се готви.
А към списъка с мартенските момичета можете да броите и мен термина ми е на 09.03.2008
Весело изкарване на празника на всички Grinning

# 26
  • Мнения: 63
Браво,сладка блондинке,не стига,че хормоните ни карат да ревем,а сега и ти Grinning
Страхотно е !!!Ще го покажа и на таткото довечера

# 27
  • Мнения: 1 710
Това, което е намерила Сладка Блондинка, е много трогателно. През цялото влеме си мислех, че ще си сдържа сълзите, но като стигнах до края, нямаше как да не се изтъркулят няколко. Много е мило.

# 28
  • Мнения: 1 037
Браво,сладка блондинке,не стига,че хормоните ни карат да ревем,а сега и ти Grinning
Страхотно е !!!Ще го покажа и на таткото довечера
Blush Наистина като се замисли човек,ние ще бъдем едни ангели-хранители за нашите дечица Hug

# 29
  • Мнения: 12
Честито на всички празнуващи и от мен  moresmile moresmile moresmile
Относно подуването на пръстите и аз забелязвам,че са ми подути пръстите,но изследванията показаха,че всичко е наред така, че спокойно мацки- всеки месец с екстрите си Heart Eyes Исках да ви питам вие ли питахте колко тежи бебчо или доки сам си каза  Thinking
Приятно изкарване на празника и умната ей   bouquet
Зори темичката е невероятно красива както винаги

Общи условия

Активация на акаунт