Проблем с болни родители

  • 1 882
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 885
Здравейте, ще Ви бъда благодарна, ако ме посъветвате как да постъпя в следната ситуация:свекър ми е с хрема от няколко дни, постоянно идва при синът ми /1.1г/, не се съобразява изобщо-прегръща ги и го целува. Днес сутринта детето ми е със секрети, а до онзи ден беше на антибиотик-притеснявам се да кажа нещо на свекър ми, той е от "сръдливите" и ще има мрънкане и сърдене 1 месец.

Моят син беше на 20 дни,когато свекърва ми хремава тръгна да го гушка с маска.И тя е от сръдливите ,но и направих забележка да не пипа детето.То не бяха сръдни,то не бяха чудесии,но оттогава хремава ли е не се приближава до малкия.Все пак детето ти е по важно.А свекър ти ще се посърди и ще му мине.А ако се и поразмисли през това време,ще разбере и това ,че си била права и ще спре да го прави.Успех.

# 16
  • София
  • Мнения: 903
Изобщо не ме интересува дали някой е сръдлив или не е. Щом става дума за детето ми - няма нищо по-важно. И моите роднини (особено тези от страна на мъжа ми) бяха сръдливи, но вече не са. Още отначалото откакто се роди детето им заявих, че когато са болни (дори и само хремави или леко да ги боли гърлото) изобщо да не се доближават до вкъщи или до детето.  Те вече се научиха и ако решат да идват на гости се съобразяват. Дори и сега като тръгнем при свекърва ми питаме има ли някой болен в тях, ако има- си оставаме вкъщи.
Това е. Най-важно от всичко е здравето на детето. Компромиси в това отношение НЕ правя с никой - дори и със собствените си родители.

# 17
  • Мнения: 141
Стига с тия глупави въпроси-как изобщо може да се допитваш до хората за такива неща?Ти като майка незнаеш ли кое е важно-детето ти или свекъра?Какво предпо4иташ-сърдит дядка или отровено с лекарства дете?Я се вземи малко в ръце

# 18
  • Мнения: 338
KAS след като приемаш въпроса ми за глупав, не е трябвало да отговаряш и не смятам, че трябва да си толкова крайна в мнението си, тъй като не знаеш как стоят нещата в семейството ми. В крайна сметка, за да питам има защо.

# 19
  • Мнения: 141
KAS след като приемаш въпроса ми за глупав, не е трябвало да отговаряш и не смятам, че трябва да си толкова крайна в мнението си, тъй като не знаеш как стоят нещата в семейството ми. В крайна сметка, за да питам има защо.
да,наистина не трябваше да отговарям,но не си първата,задала подобен въпрос и ве4е не се стърпях.И да,незнам как стоят нещата в сем.ти,но пък и не ми се ще да вярвам,4е би могло да има нещо по-важно от детето ти,за да седиш,4удиш,4е 4ак и съвети да искаш-така 4е ок-няма да го нарека глупаво,но най-малкото е несериозно да се обсъжда подобно нещо.

# 20
  • Мнения: 2 100
Бих казала на мъжа ми да оправи работата, а ако той откаже ще му кажа сама! Какво като щял да се сърди-голяма работа! Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт