РУСЕнки се стягат за благотворителен базар 2

  • 18 793
  • 612
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 287
Мона,плакат за теб има.Днес ще го занеса в оптиката и ще взема хартията.

Петя,мога да мина и да ти оставя хартията на портала в ТВ,а файла да ти пратим на и-мейла.Ако е удобно,ми го пусни на ЛС.

Ами,момичета,ако искате пишете тук кой какво и по колко има у тях,ДА СВЪРШИМ И ТАЗИ РАБОТА.

# 31
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Флаерът е в мен. Сега отиваме до болницата. Петя, само кажи имейл, следобед ще ти го пратя.
Много ви се моля, някой ще има ли възможност да запише репортажа  Praynig Имам излизане и няма да мога да го гледам.  #Cussing out Хич не ми върви напоследък. Плановете ми отиват на м*****а си  Rolling Eyes
И моля, кажете освен поправянето на флаерите, друго щях ли да правя? Да не пропусна нещо.
И наистина, защо не отпечатаме още няколко плаката с част от паричките? Аз например, се канех да слагам поне на 4 места  Rolling Eyes

И моля, пуснете на Силвето или на пеония текста на плаката, че сега нямам време да го търся.  Praynig

# 32
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Тааа,мисля си аз днес,няма ли в някой от вестниците да излезе нещичко за нас?То хубаво презконференция,ама тя е в деня преди откриването newsm78 Гледам момичетата от Видин са се похвалили в темата си с една доста голяма статия в техен вестник,имат и снимки(което не е  задължително),добре са разказали за дейността им.Това е добра реклама,а и за печатното издание добър пълнеж...,кой беше с позиции тук там?Утро...,Бряг..разни други...Момичета времето ни лети,не бива да разчитаме на скромния ни брой плакати и на вече закъсняващите флаери...Трябва ни по-широка популяризация Naughty

# 33
  • Русе
  • Мнения: 1 155
И ние със Сашко влизаме в болница. Като гръм ми дойде. Ще пусна флаерите на джаста праста. Не мога да си събера мислите в момента

# 34
  • sofia
  • Мнения: 7 477
днес по куриер ще бъдат изпратени :плакати,брошури и документи за базара Hug

# 35
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Благодарско Роси,ще ги чакаме Grinning

   Деб...нямам думи..,много кофти работа,дано бързо да ви изпишат...много ми е жал за вас CryЕеее,скапана работа с тия болести,аман!!!
  Аз ще препратя файла с флаерите на Петя и на когото трябва,Моля кажете на кого още
Петя,пусни ми на ЛС мейл.

# 36
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Благодарско Роси,ще ги чакаме Grinning

   Деб...нямам думи..,много кофти работа,дано бързо да ви изпишат...много ми е жал за вас CryЕеее,скапана работа с тия болести,аман!!!
  Аз ще препратя файла с флаерите на Петя и на когото трябва,Моля кажете на кого още
Петя,пусни ми на ЛС мейл.

ааааа,и Ани трябва да е пратила тениски Peace

# 37
  • Мнения: 1 287
  Аз ще препратя файла с флаерите на Петя и на когото трябва,Моля кажете на кого още
Петя,пусни ми на ЛС мейл.

На Лора 77,тя ще разпечата една част също.

Лавендер,чакаме всичко.

Момичета,момичетата от София ни чакат да им кажем дали да ни пращат още неща за базара.Моля ви,казвайте какво и по колко имате у вас.Иначе да пращат в други градове.Нас чакат.

Днес взех нещата от Мона.Също така току що получих и колета от Мадлена.Още не съм ги разглеждала,че мъникът не спи и ще потрошим нещо.

Плакати няма да можем да разпечатаме на същото място,защото имат много работа и няма да ни поемат.

Последна редакция: пт, 07 дек 2007, 14:45 от kabzimalka

# 38
  • Русе
  • Мнения: 611
Добре ето моите неща:
-76 пакетчета с късмети за баница
-10бр. снежни човечета
-10бр. чантички за подаръци
-30бр. закачалки за врати
-1бр. плетена шапка
Не знам какво точно могат да ни пратят от София, но мисля, че нищо няма да ни е излишно.Все пак за сега сме малко хора и всяка помощ ще ни е от полза.
Deb, да се оправяте бързо.Какво ви има?
Забравих и няколко свещника още не знам колко точно.

Последна редакция: пт, 07 дек 2007, 15:26 от луси

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
kabzimalka само те моля като отвориш колета /като имаш възможност разбира се/ да ми кажеш дали всичко е цяло че си притеснявам да са счупили нещо при транспорта

# 40
  • Мнения: 946
Ами в мен има 3 свещника,а това го копирах от Ети в предната тема като цифрите може и да са вповече Имаме 56 картички, 48 кибрита, 34 ангелчета, фигурки от солено тесто и 1 декупаж върху СД диск
+ нЕзнам вече броя на Рамките за снимки.
Деби много неприятно,дано бързо се оправяте и ви изпишат. Praynig

# 41
  • Русе
  • Мнения: 729
Deb съжалявам миличка за Сашко, дано по-бързичко да се оправи.Да го нацелуваш от нас със Рали.
Момичета дайте ми файла със флаерите бързо че сега ще ходя към работа да мога да напечатам малко.

# 42
  • Мнения: 1 942
Tрябваше да се превежда на румънски! Казвайте какво и на кого да пратя превода?

При мен има:
-70 бр. знаменца на клечка за украса;
- 40 бр. фигурки на клечка за украса;
/мога да прибавя към всичките новогодишни късмети навити на рулце. Дали да слагам? Как мислите?/
- 30 закачалки за врати;

На срещата някой имаше пликчета като за картички в излишък? Има ли още?

# 43
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Днес купих пликчета целуфанови малък размер за картички.200бр са.мога да ти дам.Намерих ги случаино в търговията на тънка лайсничка Mr. Green

# 44
  • Мнения: 1 942
Днес купих пликчета целуфанови малък размер за картички.200бр са.мога да ти дам.Намерих ги случаино в търговията на тънка лайсничка Mr. Green

Много благодаря,  Hug Ще се включа да делим "лайсничката" Laughing Айде тия дни ще ти звънна да се разберем.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт