РУСЕнки се стягат за благотворителен базар 2

  • 18 815
  • 612
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 946
Най-после,вече ме бяха налегнали черни мисли да не ви се е случило нещо  HugРазбира се,че трябва да обърнеш внимание на Доби и семейството.
Впредвид града ни да ни се ненадяваш на голямата сума дето сме събрали,много се радвам.Да и аз се надявам да се видим пак,а защо не и пак.
Приятно ми беше да се запозная и общувам с всяка една от вас!Това за мен ще останат едни незабравими мигове на треска по подготвянето и отварянето на барачката.Искам да пожелая на всички ви здраве и щастие,Весели празници и да не се забравяме!

# 571
  • Русе
  • Мнения: 1 193
 newsm44 smile3501 newsm44 smile3501 newsm44 smile3501
   Страхотен резултат!!!Браво на нас,поздравления и прегръдки за всички,които вложиха толкова много от себе си,благодарност на семействата Ви и на всички приятели и близки,които подкрепиха начинанието ни.Надявам се това да е добър старт за цялата  групата ,както и да успеем да привлечем още сродни, големи и изпълнени с добродетели сърца за напред.Бъдете здрави,щастливи,дарявайте любов.За мен е изключително удоволствие и чест да работим заедно,да Ви познавам и да Ви наричам приятели.

# 572
  • Мнения: 1 523
 newsm51за всички,които дадохте своя принос за осъществаването на базара!Чудесни сте и се радвам ,  че бях част от вас!                     newsm20
П П Много си харесвам банера,но е време да го махна вече.

# 573
  • Мнения: 1 290
Среща в събота,а?11ч,Фемили?Какво ще кажете?Може и да е в друг час и друго заведение.

# 574
  • Мнения: 1 942
БРАВО! За първи базар сумата е чудна! Flutter Нека си пожелаем за следващия да са три пъти по толкова  Praynig

Имам няколко предложения:
- Дали би било добре според вас да напишем на един плакат нещо от сорта "Благодарение на Вашата отзивчивост, състрадателност и щедрост благотворителния базар събра 2205 лева. Движение на българските майки и всички деца в нужда Ви Благодарим от сърце!" И тоя плакат да го лепнем на нашата си колибка от страни. Който си е купил нещо да види резултата и да се чувства горд като нас. Текста търпи промени, да е по-сърцат и трогващ разбира се!

- На предстоящата среща да си направим нещо като записки, какво е вървяло, какво се е търсило, на какво да наблегнем догодина, предложения и идеи дето сега са ни в главата, че до догодина едва ли ще ги помним.

- На медиите ще дадем пълен отчет как са изхарчени парите и какво е закупено за да им се отблагодарим за помощта.

- ако сте съгласни от останалите картички / а те останаха ли въобще?/ да изпратим да медиите и институциите, които ни помогнаха и с които е добре да си сътрудничим.

Последна редакция: ср, 19 дек 2007, 22:49 от Sillveto

# 575
  • Мнения: 1 942
А бе винаги има по някой "скрит" да преглежда темата.  Rolling Eyes Хайде да се обади де!

# 576
  • Русе
  • Мнения: 729
еха супер. Каквото исках да кажа вече съм го писала а вие сте го казали много добре.И за мен това бяха едни нови неповторими емоции.Беше ми изключително приятно да съм със всички вас.

Браво на всички вас!!!Много труд,усилия,упоритост и любов вложихме в това начинание.Бяхме възнаградени!Справихме се!Чудесен екип сме и дано така да продължаваме и занапред!
И ми се иска да си направим една срещичка преди Коледа,да се видим,може би да пийнем...


Абсолютно точно казано.И за срещата съм съгласна, защото в неделя не мога а наистина искам да се събрем вече малко по спокойни и да се видим.За мен също е чест да ви наричам мои приятелки.
Желая на всички ви най-вече здраве, много щастие, любов и усмивки да озаряват живота ви  bouquet  bouquet  bouquet.Весело посрещане на празниците.

# 577
  • Русе
  • Мнения: 729
А от мен  за всички







п.п.  Силве съгласна съм с твоите предложения

# 578
  • Русе
  • Мнения: 611
 smile3501БРАВО БРАВО, страхотен резултат./color]
Ей, избихмия тая риба най-после HugМного съм горда момичета, и много се радвам, че ви познавам.
Да си пожелаем много успехи в следващите си начинания.Мисля, че след такова начало няма начин.
Силве, и аз съм съгласна с твоите предложения.Ако решите среща за събота аз ще закъснея, но при всички положения ще мина да ви видя за малко поне.
Някой питаше за посещението при децата вчера нищо не пишем защото няма какво да се разказва просто.Тържеството на децата беше направено заедно с това на децата от яслата, която е там и беше пълно с родители, баби, дяди, лели и тн. децата бяха заобградени от всякъде и изобщо не можахме да ги видим.Оставихме им плодовете и сокчетата и това е.Трябва да отидем някой път да ги посетим на спокойствие.

# 579
  • Мнения: 1 290
   Здравейте, момичета Hug
  Тъкмо сега ми писа една приятелка, от която научих за форума преди 2 години.Та тя днес сутринта  ходила да си купи  от нашите неща и такава агитка  ударила по центъра, идея си нямате.Много съм й благодарна Heart Eyes, защото това е голяма помощ- да научат повече хора  за вас.Та значи, няколко адвоката и цялата  Транспортна полиция научили и били инструктирани да пазаруват при вас.Някои вече са го направили, май.А тя знае как да агитира , много  я бива.
 

Твоята приятелка веднага позна твоите работи и си купи малката ти плочка.

Те - полицаите само обещават.Мой много добър приятел от Транспортна полиция уж щеше да си води колегите с белезници и под строй,ама само на думи  Mr. Green.Даже той дойде преди твоята приятелка.

БРАВО! За първи базар сумата е чудна! Flutter Нека си пожелаем за следващия да са три пъти по толкова  Praynig

Имам няколко предложения:
- Дали би било добре според вас да напишем на един плакат нещо от сорта "Благодарение на Вашата отзивчивост, състрадателност и щедрост благотворителния базар събра 2205 лева. Движение на българските майки и всички деца в нужда Ви Благодарим от сърце!" И тоя плакат да го лепнем на нашата си колибка от страни. Който си е купил нещо да види резултата и да се чувства горд като нас. Текста търпи промени, да е по-сърцат и трогващ разбира се!

- На предстоящата среща да си направим нещо като записки, какво е вървяло, какво се е търсило, на какво да наблегнем догодина, предложения и идеи дето сега са ни в главата, че до догодина едва ли ще ги помним.

- На медиите ще дадем пълен отчет как са изхарчени парите и какво е закупено за да им се отблагодарим за помощта.

- ако сте съгласни от останалите картички / а те останаха ли въобще?/ да изпратим да медиите и институциите, които ни помогнаха и с които е добре да си сътрудничим.

 newsm10.Да кажат и другите мами какво мислят.Да си помислят до срещата и там ще си кажем.

# 580
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Чудесно начало !Нека следващата година е още по успешна  Praynig!!!!
Много се радвам , че се запознах с толкова прекрасни хора -удоволствие е ,че ви познавам!!! Hug

Sillveto , идеите ти са супер  newsm10 !! Hug

Аз  ще се опитам да дойда в събота !!!


Последна редакция: чт, 20 дек 2007, 10:44 от VIVKA

# 581
  • Русе
  • Мнения: 729
В събота съм първа кипра ама ще съм със детенце сигурно а вие????????

# 582
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Момичета,поздравления за базара

# 583
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Браво, момичета!
Резултатът е чудесен! Надявам се освен събраните пари, да сме успели и да трогнем малко нашите съграждани. Вярвам, че всеки следващ път ще ни е по-лесно, защото ще ни вярват повече и ще видят, че наистина вършим това само с мисълта за ДЕЦАТА!
Още веднъж казвам - Гордея се, че ви познавам! Вие сте прекрасни! Нека не спираме да правим добро! Доказахме, че и с малко може да се помогне, за да се постигне много! Някои от вас дадоха наистина МНОГО! И време, и средства! Благодаря! Искам още хиляди неща да напиша, но ще си останат само като емоции, защото дори не мога да ги изразя с думи! Дорева ми се от радост! Не направих почти нищо за продаване, но пак се чувствам все едно съм помогнала на целия свят  Blush И това единствено благодарение на вас! Дано ме разберете правилно.
Вярно си е, че Сговорна дружина планина повдига!


А за събота - само кажете кога и къде.  Hug

# 584
  • Мнения: 281
 smile3501 smile3501 smile3501
newsm20 newsm20 newsm20
Поздравления , страхотен резултат и всички вие сте невероятни! Като за първи път мисля, че е повече от добре! Догодина, поне двойно!

Общи условия

Активация на акаунт