РУСЕнки се стягат за благотворителен базар 2

  • 18 796
  • 612
  •   1
Отговори
# 60
  • Русе
  • Мнения: 611
Петя, съжалявам за неприятностите които си имала, въпреки това репортажът беше много хубав и става ясно кои сме и за какво се борим.
  bouquetТова е за всички вас.

# 61
  • Мнения: 1 287
Eти,радваме се за дечко!

Петя,стават такива неща и с най-добрите хора!

Срещата остава ли за неделя - Фемили?Мамчета,дайте тогава да помислим кои от нас ще могат да продават и в кои часове на деня,и освен това работното време да уточним - до колко часа ще продаваме.Да си направим един график примерен,който може да търпи промени според ситуацията.Но горе-долу да си знаем кой - кога,а и гледачите на децата да знаят кога ще са ангажирани,че мойта баба иска да знае точен ден и час /ние сме от хай-лайфа  Mr. Green/.Аз ще доведа на срещата едно майче,което може да продава с нас.

# 62
  • Мнения: 706
И аз да питам за последно моя плакат на гарата ли да го сложа или  по Борисова?
Изглежда много трогателно и аз не открих грешката.
Дайте координати на програма Север ,че много искам да ви видя,или ако може го качете в нета.
Бързо оздравяване на бебоците.Наблегнете на профилактика с хомеопатия:осцилококцинум,имунокид или имуностимулатори-Есберитокс.

# 63
Zdraveite vsi4k! Pyrvo da kaja- sprqha mi neta( sega se zaka4ih na wireless-a an syseda:P)..ta za tova 3 dni bqh otkysnata ot sveta. Sega nabyrzo pro4etoh za akkv ste si govorili dokato me nqma.
 Mislq, 4e e nujno na pusnem pressyob6tenie vyzmojno nai-skoro- da zapo4nem da podgovtvqme horata za bazara. Bih se naela da go napravq, no nqmam nito internet, nito kirilica.  No pyk 6te vi dam e-mailite na predstaviteli na vsi4ki medii v Ruse. Za tezi , koito ne znaqt kak se pi6e pressyob6tenie- trqbva da e kratko( za da go publikuvat bez mn sykra6teniq), da e qsno, da otgovarq na vyprosite koi? kyde? koga? za6to?...Osven tova stila trqbva da e stegnat- celta e informiranost, a ne tolkova da raz4uvstvame horata.
  Posle...  newsm78  a da....az i edna moq kolejka bihme mogli da se vklu4im i v prodavaneto, ako imate nujda Simple Smile
 Vidqh, 4e ste pisali koi kakvo i kolko e izrabotil....az znam kakvo, no ne znam kolko.
Imame ot moi kolejki i ot men:
karti4ki
damski bijuta(kolienca)- 7 br.
glineni igra4ki za elha- 10-15 br.
kutii za podaryci- 6 br
leneni torbi4ki za podaryci s dekoraciq
koledni bastun4eta
venci
fibi4ki
1 cvetna glinena plo4ka za stena

Do nqkolko dni 6te sym sybrala vsi4ko i 6te znam to4na broika.
Oh gledam da napi6a vsi4ko za koeto se se6tam, 4e skoro pak 6te ostana bez net  #2gunfire   #Cussing out ama mai drugo ne se se6tam...ako vie se setite ne6to-pi6ete mi, a az 6te otgovarqm kato moga

# 64
  • Русе
  • Мнения: 729
Петя аз те гледах през цялото предаване и не усетих притеснение- ти си професионалист  Peace.А репортажа както вече писах беше страхотен, разчувствах се много.Вярвам че така е повлиял на всички които са го гледали.

Сега от мен какво съм свършила - пуснах мейл на репортерката във в.Утро и чакам отговор.Може да се наложи отново да даваме интервюта.Надявам се този път да се включа и аз.
Разпечатала съм /днес толкова успях че бързах/ 182страници или това са  newsm78 360 флаера.Някой друг ще разпечатва ли за да знам какво да правя?Даже съм оставила файла на колежките ми с поръчението да си разпечатат и да раздават на хората в магазина когато успеят, защото по принцип нямаме право.Та това е засега от мен.
Сега засядам малко над миниатюрките ми че хептен изостанах.Потъвам в земята от срам като чета вие колко неща сте направили.Избора ми за помощ май не беше много подходящ ама догодина надявам се да съм по подготвена.
За неделя за срещата пак ако не ми мине черна котка път там съм Peace

# 65
  • Мнения: 1 287
Пеония,браво на вас!Ще ни трябвате за продавачки с твоята дружка.

Лора,нали знаеш - кой колкото може и с каквото може се включва.Ще трябват още флаери,тези не са достатъчни.А и много закъсняхме с тях.Петя също ще отпечата,но не знаем колко ще може и дали вече има файла.За Утро - ок.

# 66
  • Русе
  • Мнения: 111
Деси, аз тъкмо седнах да разпечатваем флаерите и установих, че нямам файл. Мислих, че сте ми го пратили заедно с листите. Няма ли възможност да ми го пратите по e-mail petia.panteva@abv.bg

# 67
  • Русе
  • Мнения: 1 193
5ia ,пратих ти файла с флаерите.Виж,дали е добре и кажи.Лора каза,че са  разпечатали без проблем. Grinning

# 68
  • Мнения: 946
Момичета,дано да не обидя някоя от вас с това,но днес като минавах с колата покрай пазара съвсем случайно мернах един наш плакат.Казвам мернах,защото плаката беше сложен в най-долния край на вратата на едно от магазинчетата и само това,че познах снимката на детенцето ме накара да се позагледам.Та мисълта ми е,че в този долен край на вратата едва ли някои ще го види,освен ако не гледа в краката.Някакси изобщо не ми се връзва  Rolling Eyes нямаше ли да е по-добре да бъде малко по нависоко.Извинете ме ако съм обидила някоя мама,но нали все пак трябва да им се набие на очи на хората  Rolling Eyes

# 69
  • Мнения: 1 287
Момичета,дано да не обидя някоя от вас с това,но днес като минавах с колата покрай пазара съвсем случайно мернах един наш плакат.Казвам мернах,защото плаката беше сложен в най-долния край на вратата на едно от магазинчетата и само това,че познах снимката на детенцето ме накара да се позагледам.Та мисълта ми е,че в този долен край на вратата едва ли някои ще го види,освен ако не гледа в краката.Някакси изобщо не ми се връзва  Rolling Eyes нямаше ли да е по-добре да бъде малко по нависоко.Извинете ме ако съм обидила някоя мама,но нали все пак трябва да им се набие на очи на хората  Rolling Eyes

Сонка,никого не си обидила.Знам кой го е сложил ТАМ,ще помоля да го вдигнат по-нагоре.Не е никоя от нас.Помолих един познат да разлепи няколко плаката,той ми каза,че е сложил два на пазара.Ще го помоля да го сложат на по-видно място собствениците на магазините.

За утре за срещата кои са на линия?

# 70
  • Мнения: 946
Кабзи Hug
Ами мисля,че ние с Ети ще дойдем ама нямаме гледачи на децата,може би ще бъдат с нас.

# 71
  • Мнения: 281
Момичета, искам и аз да помогна!Не съм правила нищо за базара, но кажете от какво друго има нужда! Нещо ако трябва да се купи или друг вид помощ!

# 72
  • Русе
  • Мнения: 611
Момичета, аз утре няма да мога да дойда няма кой да гледа детето.Ако правите някакъв график за продаване имайте в предвид, че ще пробвам да си освободя цялата събота за да мога да запълвам дупки.
Djasta, ако си разпечатала стихчето дай го на Кабзималка аз ще го взема от нея за да мога да го наглася.
Iva_7, добре дошла на този етап най-много ще имаме нужда от продавачи, затова ако можеш да се включиш ще е чудесно.
Я кажете последно пет дни ли ще бъде базара?

# 73
  • Мнения: 281
ок, ще се включа в продаването, доколкото ми е възможно

# 74
  • Мнения: 1 287
Луси,да пет дни,ама ще сме там и петте дни,ако има какво да продаваме.
Ива 7,добре дошла!

Общи условия

Активация на акаунт