Как бихте реагирали на новината.........????

  • 4 621
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 588
Знам ли  ooooh! - опитвам се да бада толерантна спрямо сексуалната ориентация, ама как да предвидя как ще се почувствам ако това е собственото ми дете Crazy

# 16
  • София
  • Мнения: 397
Аз първо бих се уверила, че найстина ориентацията на детето е сбъркана, а не са някакви временни хормонални отклонения или модни тийнейджърски изяви. Ще го приема, само ако са загубени всички шансове за промяна на това положение.

А какви методи ще предприемеш, за да се увериш? Peace
Ами разни консултации със специалист, откровени разговори, знам ли...може да прибегна и до "случайно" ухажване от неустоим представител на другия пол.

# 17
  • Мнения: 6 167
Не ме вълнува.
Но искам две неща - едното е, да са наясно със себе си навреме, т.е да не се губи време в излишни драми,
плащане на данък обществено мнение, неясноти, криеници и пр.
И другото е, че бих искала децата ми да имат деца, независимо какви са.
Но ако не искат - ще гледам да не го изживея драматично, в крайна сметка живота има дълго и богато меню.

Последна редакция: чт, 06 дек 2007, 21:42 от Fossil

# 18
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Обмисляла съм и подобна ситуация. Няма да ми е готино, но това е детето ми. Бих предпочела всичко да е стандартно, но божа работа.
И в единия, и в другия случай не бих толерирала и приела неуважително и обидно отношение към други хора, ако ще да е най-вървежният гей. 
Това е като умният въпрос-Какво ще правиш, ако детето ти извърши престъпление?  ooooh!


И нямам нищо против браковете между хомосексуални.

# 19
  • Мнения: 9 865
Тя пък една новина. Ще го накарам да се замисли дали наистина...
Защото преди време сестра ми имаше такава хомо връзка, която приключи, оказа се, че след големите приказки, признания и драми, тя все пак е хетеро.

# 20
  • Мнения: 67
Тъй като ми е едничък и е син, ще ми стане мъчно, че няма да имам внучета Weary

# 21
  • Мнения: 476
Ще го приема и сигурно няма да ми е лесно. Ще ми е много мъчно за това, че трябва да премине през фазата на осъзнаването си като такъв със всичките му страхове, притеснения и срам. Ще ми тежи, че ще трябва да живее в общество, което третира различните ужасно, че ще търпи подигравки, шеги, подмятания за това, че е такъв какъвто е.
За мен най-важно е детето ми да е здраво, щастливо и да изживее живота си пълноценно.

# 22
  • Мнения: 656
Нека обогатим темата: прибира се вечерта съпругът и заявява "скъпа, аз вече съм гей"...
Вашата реакция?

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 891
Нека обогатим темата: прибира се вечерта съпругът и заявява "скъпа, аз вече съм гей"...
Вашата реакция?

ще го напусна.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 891
Ще го приема и сигурно няма да ми е лесно. Ще ми е много мъчно за това, че трябва да премине през фазата на осъзнаването си като такъв със всичките му страхове, притеснения и срам. Ще ми тежи, че ще трябва да живее в общество, което третира различните ужасно, че ще търпи подигравки, шеги, подмятания за това, че е такъв какъвто е.
За мен най-важно е детето ми да е здраво, щастливо и да изживее живота си пълноценно.


 Peace

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 5 642
Искам само да е жив и здрав. Щастлив също. С мъж или жена си е негова работа. Само от сега знам циганки и фолкпевици НЕЕЕЕЕ. Най - големият ми кошмар е: Той футболист, тя манекенка/фолкпевица/ - децата /не ми се говори просто/  Joy

# 26
  • София
  • Мнения: 1 762
Ще ми е мъчно само за внучета и затова, че обществото ще го наранява. Да си призная мислила съм за това. Синът ми е вече голям. Мисля, че ще реагирам спокойно. Както винаги до сега за неща, които са го засягали. Ако е гей, това не го прави по- малко човек.......... той пак ще е моето прекрасно момче, надявам се щастливо  Peace

# 27
  • Мнения: 656
Първо бих се поинтересувала дали това е придобита наклонност или по начало е изпитвал съответните стремежи.
Също така важно е дали е напълно обратен (обратна) или е бисексуален(на). В крайна сметка е важно индивида да не върви срещу природата си, а ако тази наклонност е придобита определено ще му (и) я избия от навиците.

# 28
  • Мнения: 4 841
Добре де, ама осъзнаването на сексуалността не е като да решиш "от днес ще съм руса". Това е дълъг и разтеглен във времето процес, който започва още от невинното попипване по гениталиите в бебешка възраст и приключва чак в късния пубертет. Ако човек познава детето си, следи развитието му и интересите му, не мисля, че може да се стигне до такива "изненади". Голяма част от родителите на хомо- или бисексуални знаят подсъзнателно какви са децата им, но предпочитат да живеят в привидна заблуда и да не се "изричат" нещата.

# 29
  • Мнения: 141
има ли смисъл да дърпаме дявола за опашката?Ако на някой това се слу4и,ще му мисли в момента-едва ли можеш да о4акваш искрени отговори от хора,на които не му е дошло това до главата.

Общи условия

Активация на акаунт