До мамите даващи Аптамил 1 !!!

  • 3 758
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 463
Цитат
Просто най-накрая са сложили надписи на български език на оригиналната кутия.

Най- после наистина.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 352
И ние сме на Аптамил 1 от първия и месец. Сега и давам от новия, вече 2 кутии и не е имала проблем. Пие си го и не му се мръщи. Много се надявам да не е фалшификат.

# 17
  • Мнения: 295
Това са новите опаковки на Аптамил, с нова формула и нова цена  Mr. Green но е доста по икономично в тази си си форма без гранули  Peace

# 18
  • Варна
  • Мнения: 773
вчера купих Аптамил 3 за първи път и аз видях, че не е на гранули, а на прах. За мен нямаше значение, но видях че наистина на кутията си пише на български, а не е добавен допълнителен етикет и най неприятното е, че се образува много пяна. Отврат  Sick  все едно съм разтворила прах за пране. Незнам дали е нов или стар, но в България пак са набутали някакво менте, както повечето неща, които са произведени за източна европа.

Последна редакция: пн, 24 дек 2007, 00:49 от slivanka

# 19
  • Мнения: 15 379
Млякото не е менте, единственото което го отличава от този, който се предлага в Западна Европа е картонената опаковка - в easy pack се предлага там, но това е скъпа опаковка и цената би се повишила доста, а накъде още...

# 20
Здравейте мамита,

Относно аптамилите - единия е с добавки витамини и прочие, другия е обикновен, консервите с оранжев етикет - комфорт т.е. със добавка срещу колики. Това, че вече пише на български това е защото според изискванията на европейското законодателство, касаещо производството и търговия на храни за деца, както и според нормативните актове за защита правата на потребителите, самия производител е задължен, партидите за експорт в България да са на български или и на български.
Иначе за съмнението за алергия малко вероятно но може да е наистина алергична реакция от АМ, но тя ще се прояви дори и да бяхте продължели със стария модел опаковка. Консултирайте се с педито, ако детето е над 6 месеца, консултирайте се с дерматолог и направете тестуване при необходимост. Алергия към белтъчини от жив. произход може да се прояви особено при наследствена обремененост от кожни проблеми. 

# 21
  • Мнения: 756
вчера купих Аптамил 3 за първи път и аз видях, че не е на гранули, а на прах. За мен нямаше значение, но видях че наистина на кутията си пише на български, а не е добавен допълнителен етикет и най неприятното е, че се образува много пяна. Отврат  Sick  все едно съм разтворила прах за пране. Незнам дали е нов или стар, но в България пак са набутали някакво менте, както повечето неща, които са произведени за източна европа.
- това е много странно , имам предвид пяната - Аптамила , който ползвам е моного лесен за разтваряне и няма никаква пяна.Да не би наистина да не е оригалния?

# 22
  • Варна
  • Мнения: 773
Млякото не е менте, единственото което го отличава от този, който се предлага в Западна Европа е картонената опаковка - в easy pack се предлага там, но това е скъпа опаковка и цената би се повишила доста, а накъде още...
изобщо разликата не е само в картонената опаковка. След като съм го писала значи откривам огромна разлика от Аптамила, който съм давала и който купих сега. Предното беше доста по-мазно, а сегашното изобщо не е, а би трябвало да е точно обратното /по принцип де/. Детето изпива повече от половината и се отказва. И как няма, след като останалото е само пяна. Сменям го и това е.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 773
това е много странно , имам предвид пяната - Аптамила , който ползвам е моного лесен за разтваряне и няма никаква пяна.Да не би наистина да не е оригалния?
[/quote]

ами почти съм сигурна, че не е.

# 24
  • София
  • Мнения: 928
slivanka, ако го правиш с гореща вода, тогава се получава пяна. Опитай с вода на стайна температура  Peace

# 25
  • Мнения: 15 379
Вярно е, че е различен от стария Аптамил - вече е на прах, а не на гранули, не е мазен като стария и се разтваря на телесна температура - 37 градуса, а не като преди в гореща. Когато не открих от стария вид звънях на вносителите и те ми казаха, че просто формулата е променена и подобрена и понеже синът ми не намери разлика от стария вид продължих да го купувам. Дали е менте не знам,вече и аз не знам какво да мисля, след всички ужасии - заразено мляко, каши и пр. Може би Милупа е единствената марка, на която имам някакво доверие като потребител и затова още купувам Аптамил.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 773
slivanka, ако го правиш с гореща вода, тогава се получава пяна. Опитай с вода на стайна температура  Peace
И ТОВА ГО ПРОБВАХ, НО ПЯНАТА СИ СТОИ

# 27
  • София
  • Мнения: 5 721
Ние също сме на новия Аптамил,образува се пяна но много малко и то за минутка и изчезва!
Млякото си е оригинално на 100 % дори и Аптамила в метални кутии е със същия не е като стария Peace

# 28
  • Мнения: 231
Това са новите опаковки на Аптамила, едва ли обривът е от това. Дори и да е от млякото защо трябва да го заклеймяваш, че е пакетиран в БГ, просто хората са сложили надпис на български.

# 29
  • Варна
  • Мнения: 773
щом казвате, значи си е оригинално млякото.Тази вечер  стоя в шишето направено поне 30-40 мин., но пяната не се махна, но може би само при мен не се маха след минутка  Mr. Green 

Общи условия

Активация на акаунт