За зимните шейни?От колоко годинки

  • 13 896
  • 109
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 146
От една годинка.

# 76
  • Асеновград
  • Мнения: 1 552
На 1г.4м. е возихме на дървена шейна от тези старите които сме се возили ние като деца.Тази година купихме чук-гек но още не сме го ползвали.

# 77
  • Мнения: 865
понеже сме много на север - севтосахме шейничката преди един - два месеца някъде - значи на 10 - 11 месеца. шейничката е пластмасова, специално пригодена за бебенца - обгръща гръбчето му и има дупки за колан. за момента мисля, че ни върши работа. дървените шейнички, иначе, са най-хубави, та следващата ще е такава.  Peace
би ли ни показала твоята шейна и Дари е на 11месеца/почти/

# 78
  • Мнения: 654
Казаха ми за дървени шейни в Метро по 27 лв.Някой да е ходил? newsm78

# 79
  • Мнения: 5 877
За първия й рожден ден купихме и веднага си я повозихме Simple Smile
Дървена с метални части. Още й става, в неделя се пързаляхме с нея.
Мисля обаче да купя и пластмасова, за да мога да се пързалям и аз  Joy

# 80
  • София
  • Мнения: 1 156
Вчера купихме дървена шейна и я изпробва веднага Peace, много е хубава.
Може лид а споделиш от къде купи дървената шейна?

# 81
  • Мнения: 3 116
На 2 годинки и половина сме Simple Smile Купихме шейна тази събота и неделя - с метална основа и дървени пръчки за сядането  newsm78 Ей в началото я беше страх, но после  Hug Сега не иска да се прибира вкъщи и все се катери по баирчетата да се пуска със шейната  Hug

# 82
  • Мнения: 23 379
А някой има ли тази шейна?

# 83
  • София
  • Мнения: 1 156
Горнобански път и Цар Борис III, както и в Бояна на Панорамен път в началото до светофара.
М-н за цвета Гардения.
Цена 200 лв.
mam@, а тежичка ли е шейната?  newsm78 Виждам, че е пластмасова, но за да е стабилна си мисля, че може да е и тежка - примерно повече от шелязната с дървена седалка  Thinking

# 84
  • Мнения: 5 255
Точна информация :

Snow Baby Dream

Size cm: 82 x 42 x 36,5

Weight gr.: 6200

Max load: 35 kg

Constancy of temperature: - 20 °C



Пластмасата е много здрава и качествена  Wink

# 85
  • Мнения: 829
майчета, знаете ли къде в момента има налични от дървените шейни (с метална рамка и  облегалка) или изцяло дървена? В Метро ги изчерпали, в Гардения има но са без облегалка  Sad Дали в Пигис хаус има?

# 86
  • Мнения: 4 970
майчета, знаете ли къде в момента има налични от дървените шейни (с метална рамка и  облегалка) или изцяло дървена? В Метро ги изчерпали, в Гардения има но са без облегалка  Sad Дали в Пигис хаус има?
В търговския център в Овча Купел има Peace 23лв

# 87
  • Мнения: 829
майчета, знаете ли къде в момента има налични от дървените шейни (с метална рамка и  облегалка) или изцяло дървена? В Метро ги изчерпали, в Гардения има но са без облегалка  Sad Дали в Пигис хаус има?
В търговския център в Овча Купел има Peace 23лв
Велмар, Пакостник ли имаш пред вид или друго магазинче в Търговския? благодаря ти!  Hug

# 88
  • Мнения: 4 970
не Пакостник.Те са в същата сграда.Това е магазинче за домашни потреби на първия етаж.Изкарват ги пред самото магазинче, заедно с цветарниците  Grinning

# 89
  • Мнения: 829
не Пакостник.Те са в същата сграда.Това е магазинче за домашни потреби на първия етаж.Изкарват ги пред самото магазинче, заедно с цветарниците  Grinning
хиляди благодарности!!!  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт