В банята-с мама или тати?

  • 10 107
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Когато щерката не се къпеше още сама, обикновено влизахме да се къпем заедно (като габровците - двама с един бойлер), че и двете обичаме дълго да киснем под душа. И баща й я е къпал докъм 4-5 годишна - с бельо (главно защото посядаше на една твърде неудобна табуретка). Иначе не сме от най-свенливите, питаме се и си обясняваме всичко.

# 16
  • Мнения: 2 992
Четейки темата, се сетих за наш случй, на който дълго се смяхме. Дъщеря ми е била на годинка -две, когато бащай бързаше и неможеше да ни дочака да се изкъпем. Помолих го да я изплакне и да ми я подаде. В мига, в който излязох от банята, отвътре се чу писък, но не нейния, а на баща й. Който крещеше неистово "Махнете това дете от тук". Като отворих вратата, тя го беше хванала за това, което никога не е виждала и не пускаше, а той в ужаса си дори не можеше да се спаси.  Laughing Това по комичната част.
Сега е на 13г. Не се крие, когато се облича само от мен. От баща си се крие дори, когато е по бельо и това започна преди около 2-3 години. Та всяко нещо с времето си...

# 17
  • Мнения: 2 556
Къпя децата, без да се събличам. Иначе нито аз, нито мъжа ми имаме навик да ходим голи из къщи, нито ми се налага да се преобличам пред децата. Случайно са ме виждали и разсъблечена естествено, но нудизма, пък бил той и домашен, не е за мен.

# 18
  • Мнения: 24 467
Все тая- големият го гледах година и половина сама, тати беше в чужбина, а детето на 3-4 години, къпехме се двамата. След това, до около навършване на 6 години, когато започна да се къпе сам сме влизали според който има време.
Малкото обаче го пое баща му, защото през това време преглеждам домашни и изпитвам. Иначе не виждам пречки да го къпя и аз. Преобличаме се без проблем всеки пред останалите. Разбира се не се разхождаме голи из къщи, не ми изглежда нормално, не ми е и хигиенично, но нито с къпането, нито с преобличането някой у нас има проблеми.

Последна редакция: пт, 07 дек 2007, 13:11 от Judy

# 19
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Къпем я в голямата ваната, така че, не виждам смисъл да се събличаме, при положение, че директен досег до водата имат само ръцете ни!

Иначе аз се събличам пред нея, но не забелязвам да проявява особен интерес. Баща й, който се крие обаче, бива преследван  Twisted Evil Нормално.

# 20
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Не ме притесняват въпроси ,относно разлика между половете!Напротив ,само попитах при вас как е!!!Детенце ,знае,че има разлики ,кои са те и...интересът му е до тук:)))+това,явно и градината"отваря"очи:)
Не ходим голи в къщи-не ми е нито удобно,нито конфортно,но както се казва-въпрос на избор!Лятото ,плажовете са пълни с какво ли не!Остава и очите да му затварям... newsm62

# 21
  • в Низината
  • Мнения: 705
Къпят се само двамата с баща му. Иначе, когато се обличам/събличам ме гледа любопитно и наскоро установи, че нямам "пишона" като него.

# 22
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Още беше на3 год,когато веднъж се къпах с него под душа!И той силно притеснен възкликна:"МАМО,ПАДНАЛА ТИ Е ЧУРКАТА!!!" Laughing
Оттогава съм винаги "наметната"с нещо и той ме пръска като за световно!Излизам по-мокра  и от него Laughing Laughing Laughing

# 23
  • Мнения: 8 999
Къпем децата безразборно - ту аз, ту баща им. Но сме облечени /в смисъл не сме заедно под душа/ - смятам да го правим докато се научат сами да се къпят. Колкото до голотата и криенето, нямаме такива скрупули - вкъщи всички ходим голи съвсем спокойно и не се крием. Децата ни никога не са любопитствали да ни разглеждат подробно, просто са свикнали с нашата и своята голота и не го приемат като нещо забранено или срамно. Не смятам да им възбуждам любопитството като се прикривам непрекъснато. Още повече, че ходим на море на къмпинг и около нас са все нудисти - нашите деца не обръщат внимание на това дали един човек е с гащи, или  пък не. Виждали са голи и повечето от приятелите ни.
Мисля, че това е нормално, а не да ги принудя някой ден да дълбаят дупчици в оградите на "Адамовия" и "Евиния" плаж, за да зяпат.

# 24
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Аз ги къпя. Когато сме на море се пека по монокини. За момчетата ми тази гледка не е непозната и я приемат за нормална. Къпя ги съблечена по бикини. Когато се преобличам, също не се крия - разхождам се спокойно по прашки пред тях.
Но никога не са ме виждали чисто гола, въпреки силно изразеният интерес на Денис какво точно има/ или по-скоро няма/ под гащичките.

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Банята ни е голяма, къпя я облечена, но не се притеснявам да съм гола пред нея. Разликите между мъжа и жената са и ясни отдавна.

# 26
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Откакто се родила дъщеря ми баща и я къпе.Облечен е с боксерки.
На мен ми се случвало 10-на пъти за три години и половина.

# 27
  • Мнения: 512
Къпят се двамата с баща му. Откакто беше бебе е така - и досега.
Случвало се е да се наложи да гъ къпя аз - няма проблем, не се притесняваме от голотата вкъщи. И особено в банята.

# 28
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
Още беше на3 год,когато веднъж се къпах с него под душа!И той силно притеснен възкликна:"МАМО,ПАДНАЛА ТИ Е ЧУРКАТА!!!" Laughing
И моят син, горе-долу на тази възраст, се притесни, че ми липсва атрибута Wink Обаче ме успокои, нищо мамо, ще си купиш друга от магазина  Joy
Според мен няма определена възраст, когато някой от двамата се почувства некомфортно, тогава да започва криенето  Mr. Green
Аз лично се чуствам комфортно, както гола, така и облечена. На синът ми, който е почти 11 години, не му прави впечатление, на щерката още по-малко  Crazy Мъжът ми обаче е от срамежливите и притеснителни Embarassed Синът е по средата.
Тъй като на никой не му прави впечатление в какъв вид съм, като видят зор, влизат и излизат от банята, когато си пожелаят, нищо че аз съм вътре. Скоро изразих недоволство и заплаших, че ако продължават в този дух ще се заключа! Ами и аз съм човек, имам нужда от малко усамотение Wink

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
На синът ми, който е почти 11 години, не му прави впечатление, на щерката още по-малко  Crazy Мъжът ми обаче е от срамежливите и притеснителни Embarassed Синът е по средата.

Искаш да кажеш, че не чувстваш никакъв дисконфорт, когато си гола пред 11 годишният си син ли?

Общи условия

Активация на акаунт