раждане в Майчин дом

  • 8 791
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
Родих нормално при д-р Димитър Гунев - перфектен е! Изроди ме за три часа, без нито едно разкъсване.
Бях на 12 етаж, нямам никакви забележки. Отношението на целия персонал беше изключително.
Peace Аз също родих при него и съм много доволна. Аз бях с избор на екип и си платих, но това си беше мое решение. Но съм чувала, че дори и да не си го избереш за израждане пак си е такъв професионалист. Приеха ме в предродилна в 9:00 в 10:41 видях бебо.

направо ми звучи невероятно. след като прителката ми роди там  - при същия този "магьосник" гунев, който обаче явно си е бил забравил я магическата пръчица, я хипократовската клетва - и детето и майката изглеждаха като след катастрофа. при предварителни показания за безпроблемно раждане. за мен изводът е - хората, които са преживели ужасии не пишат тук. или пък са невероятни късметлии. другият вариант е моята приятелка да е 100% куцузлия. но в такъв случай поне можеше "великият" "ДОКТОР" да й се извини - ама не.
момичета, не искам никого да плаша, надявам се много в болниците да работят хора, а не цинични професионалисти.
а за д-р гунев - дано доброто, което е направил да е повече от злото. защото все пак има правда - и не се знае кога и на него ще му се върне същата радост, но и болка.

# 46
  • Мнения: 1 715
.........за мен изводът е - хората, които са преживели ужасии не пишат тук. или пък са невероятни късметлии.....

Да защото за тази цел си има тема Черен списък - гр.София

# 47
  • София
  • Мнения: 7 191
Медицината е професия като всяка друга - невъзможно е да няма грешки.
Моето мнение за МД:
Прекрасни лекари и сестри от операция (раждах секцио) до реанимация включително.
После обаче беше кофти. Да оставим мизерията, но персоналът на 7-ми етаж както и този на неонатологията бяха под всякаква критика.

# 48
  • Мнения: 1 103
Аз също  в София родих и двете си деца при професор Чернев на 10 етаж.После бях на 12 етаж супер доволна съм.

Общи условия

Активация на акаунт