Диета с мюсли за Сладострастни Прекрасници

  • 30 813
  • 261
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 138
Здравейте!
Преди години съм го правила това с яденето само на мюсли и резултатът за 1 седмица беше -3 кг.Хапвах си го с прясно мляко.Обаче голяма воля се иска.
Успех!  bouquet

# 16
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Здравейте!
Преди години съм го правила това с яденето само на мюсли и резултатът за 1 седмица беше -3 кг.Хапвах си го с прясно мляко.Обаче голяма воля се иска.
Успех!  bouquet
Само с това ли се храни в продължение на 1 седмица? А после, когато започна да се храниш нормално, задържа ли резултата?

# 17
  • Мнения: 138
Да,само това ядях.Сваленото си остана,даже и още свалих,като яденето на мюсли с прясно мляко беше задължително за закуска,а през деня лека храна.

# 18
  • Мнения: 916
Aнито    bouquet, колко бяха началните ти к-ми?

# 19
  • Мнения: 138
Aми тогава съм била към 55-56(ръст 162).

# 20
  • Мнения: 488
Ей, Анито, Бети, радвам се, че има нови попълнения. С Дейзичка съвсем на шега започнахме - всяка сама за себе си (пък после и заедно) това с овеса и мюслито.
И все още аз не вземам насериозно зобтъ за диета, от която се отслабва.
Благодаря, Анито, че сподели реални резялтати!!! От утре (защото днес съм в прегрешения доста ) съвсем насериозно ще започна диета само на мюсли с мляко - кисело и прясно.
За сега, поне едно от яденетата през деня ми е мюсли или овес с мляко - просто като експеримент и то за перистартиката, а не защото мислех, че наистина е диета, с която се отслабва.
Днес съм си пак 55.9. Не зная утре сутрин какво ще покаже кантара, но ще експериментирам с мюслито (само на мюсли) една седмица. Ако наистина сваля (хич не вярвам, ама, докато не пробвам, няма как да съм сигурна, нали?!), ще съм най-горещо препоръчващата такава диета.
Ей, много се разписах. Но така ме зарадвахте....

# 21
  • Мнения: 138
Да споделя,че това с мюслито беше една от многото диети,които съм изпробвала,докато свалях 17 излишни килограма.Свалих ги за периода от 16.02.2005 до 5.07.2005 г.И така от 66кг. станах 49 кг.Ама сега съм към 57кг(след бременност и много сладки неща Embarassed)

# 22
  • Мнения: 1 384
Момичета, минавам само да поздравя Daisi4ka за хубавата темичка   bouquet и да кажа, че ще я следя с интерес,  диетата ми допада и мисля да я пробвам януари  Crazy

# 23
  • Far away from here...
  • Мнения: 1 305
Абе,аз цяла седмица се съмнявам, че ще издържа, но може да пробвам няколко дни поне. Ако реша да се включа, ще пиша, че после да сравняваме резултати.

# 24
  • Мнения: 488
...само на мюсли и резултатът за 1 седмица беше -3 кг.Хапвах си го с прясно мляко.Обаче голяма воля се иска.

Не е вярно. Обичам мюсли. То, наистина, не съм била САМО на мюсли и мляко, защото още се самоубеждавам, че е диета и от нея се сваля, ама - на инат от утре ще пробвам (докато ми писне) само на зоб и фураж, с мляко. Акоа друг ми каже, не вервам. Да пробвам лично и ще споделя.

crazy_tikva, защо чак януари?! Почни сега за  два-три дни. Пък и един да е. После - банкет, след него - пак мюсли... Така поне няма съвсем да смачкаш кантара. Аз поне -  пред тия софри, дето се задават, така мисля да сторя. Иначе - отиде едногодишен труд на вятъра. Ще е язък за дългото ограничаване.

Само да споделя - перисталтиката ми е перфектна, откакто поне едно ядене дневно ми е зоб.

Дасичка нещо ми се губи. Пак се е скрила - да яде... Sunglasses

 

Последна редакция: нд, 09 дек 2007, 20:37 от maca-keraca

# 25
  • Мнения: 138
Кое не е вярно?Ако е за волята,зор си е да се яде само едно нещо по-продължително време.Но ще чакам да споделиш резултатите.Пожелавам ти да издържиш по-дълго време.!  bouquet

# 26
  • Мнения: 488
Хич не се надявам да издържа - познавам се достатъчно добре... Остават две кила до 54 - до тогава. А колко ще продължи - не зная. По мои изчисления, ако съм само на зоб, за седмица ще ги достигна и задържа. И ще стана една клоьщавааааа....

# 27
  • Мнения: 1 454
Ужасно съм щастлива, че си имаме и нови включвания.... Hug Hug Hug
Укенда се загубих просто защото много, много не бях вкъщи и освен това никак не ми се пише на лаптопа ,които е ужасно бавен и нищо не ми се получава както трябва на него...и все пак Simple Smile

Маценце, искам те сериозна...то сериозна в нашия случай е разтегливо понятие...в крайна сметка можеш да си хапваш  плодове (понеже ги вкл. в мюслито) и да си хапнеш тук-таме някой млечен продукт...все пак няма много да се отклониш...освен това ядки също можеш да ядеш, което знаеш за мен е върховно удоволствие...
Анито, като цяло да ядеш едно и също е кофти, обаче пък аз затова я написах  диета с мюсли, защото мслито вклчва повече неща...аз вече направих 5 дни и не ми е писнало ...даже се навивам за следващия ден...а това шоколадовото...лелеле...пак съм му навита...Simple Smile
Crazy-tikva, съгласна съм с Маца...гледай да свалиш каквтоо можеш до празниците, че след това...аз лично заминавам на почивка...вкъщи и толкова ще си угаждам , че...Simple Smile...но мисля да продължавам с мюсли за обед или закуска, защото явно наистина влияе добре Simple Smile
Бети, според това, което чета и любопитствам...ако не издържаш САМО на мюсли, поне замести някое от храненията с мюсли и ...знам ли...може да има ефект...

"Само да споделя - перисталтиката ми е перфектна, откакто поне едно ядене дневно ми е зоб" - хихихихи и моята Маце, и моята!

И си мисля нещо отдавна....от началото...мисля си , че аз по принцип харесвам въглехидратни неща...и когато 'греша' греша с въглехидрати...и винаги , когато съм на диета наблягам на то протеини и разни други -ини, чиито имена не мога да цитирам...та мисълта ми беше, че може би затова има йо-йо ефект и като почна да си ям нормално ми се връщтат килцата...защото включвам въглехидрат и организма се презапасява...
уффф...много взех да разсъждавам


Доволна съм...ама много...от 4ти декември съм на мюсли..и не се чуствам на диета и ям само сладко мюсли....и ми е така хубаво ,че ми е сладко , че...
До утре момичета

# 28
  • Мнения: 1 384
maca-keraca, Daisi4ka, би ми се искало да започна още на момента, но имам доста зеленчуци и плодове, които не ми се иска да хвърлям  Confused А четвъртък пътувам за Б-я и там при мама няма да успея, няма какво да се залъгвам само  Crazy

Но ще следя как вървят при вас  нещата, дано има добри резултати  Peace   bouquet

# 29
  • Мнения: 1 454
А четвъртък пътувам за Б-я и там при мама няма да успея, няма какво да се залъгвам само  Crazy



Хихихи, така да те разбирам....аз поне имам срок до 21ви  Hug
Страхотно изкарване у дома Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт