Диета с мюсли за Сладострастни Прекрасници

  • 30 881
  • 261
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 2 114
Здравейте,сладурки!
Аз бързам да се похваля,че след първия сериозен ден съм -1 кг. newsm44 newsm44 newsm44
Очаквах доста по-малко да съм свалила,качвах се,слизах,качвах се,слизах от кантара,ама все -1 кг.показваше. Grinning Супер!Много съм щастлива!!!
Аз съм -0,200 кг, но важното е, че е минус.
Взех някакъв "Фитнес".
Поздрави и успешен ден !
Абе, само двенки ли сме тука  Shocked Hug Peace

# 196
  • Мнения: 488
В никакъв случай, не сте само двенките, Дебка и Анито! Просто днес реших по-късно да дойда в офиса. Пък, щом наистина действа тая диета (ето такова потвърждение ми трябваше, като горните) и как обичам да "нагъвам" зоб и всякакъв фураж, ще взема да пробвам, при стриктно спазване, какво ще се получи от диетуване...
Само се заричам - нямам воля, при толкова вкусотии, дето скучаят безпризорно у дома и само "чакат" да им отдам нужното внимание... Mr. Green
Поне имам мерак за отслабване... все някога  ще стане. Закучила се е калинката долу, не мърда наникъде. Заинатила се е на 56.5 кг (добре, че не са повече, каквито ми бяха очакванията)...
Още не зная, как ще ми се отразят на снагата празничните софри. Няма да гладувам, я! Като ми викат "назцдраве" и аз ще отговарям "наздраве". Grinning

# 197
  • Мнения: 7 474
Момичета, всякакво мюсли ли става, взех си едно с ягоди и малини  Thinking
Никога не съм купувала мюсли и не съм наясно, моето е леко сладко  Rolling Eyes, после видях,че има и Фитнес-мъсли, ама късно  Laughing

# 198
  • Мнения: 138
Лео,мисля,че всякакво става.Аз наблягам на шоколадовото Laughing

# 199
  • Мнения: 7 474
Лео,мисля,че всякакво става.Аз наблягам на шоколадовото Laughing

Ако е така е супер, ще се сдобия и с шоколадово  Mr. Green

# 200
  • Мнения: 138
Ами вчера ядох доста от него с прясно мляко и пак съм -1кг.(което все още не мога да повярвам)

# 201
  • сто акровата гора
  • Мнения: 230
Малеее как не съм ви открила по рано  Grinning
Хич ме няма по диетите, пък мюсли си обичам и винаги имам в къщи и ето сега диетка! - и като чета, действа!
И аз ще се включа  Flutter

# 202
  • София, България
  • Мнения: 5 609
Здравейте мацки!
Бях в командировка и неможех да пиша.
Отслабнала съм с цяло килце хип хип ура  Mr. Green

# 203
  • Мнения: 488
мона лиза, браво!!! Искам и аз така. Това, цяло килце, си е постижение!
soceress, хайде, почвай да споделяш. Тук взаимно си споделяме, коя какво мюсли е открила. Най-малкото ще разбереш, кое става за ядене и кое не струва. Аз снощи си купих едно шоколадово, вече нищо не остана. Ми то много вкусно.
L е о, любопитна съм към това, с малини и ягоди... видях едно с горски плодове - то ли е? В момента марката не се сещам. Но звучи вкусно. А аз съч любопитна къмвкусотиите Hug
Днес съм на 3 пъти мюсли с пр. мляко, но "добавих" и хууубава вечеря. Т.е. - издъних диетата (пак).

# 204
  • Мнения: 138
Здравейте!
Чудя се къде се изгуби Дейзито? newsm78
Да ви кажа все си стоя -1кг. и това е.Днес ми е четвърти ден,а утре ще карам на мюсли до вечерта,после чушчици с ориз LaughingОбаче съм цикълова и може би заради това не свалям,но пък не се отказвам.Хайде казвайте при вас как е! Hug

# 205
  • Мнения: 1 454
Macinki krasivi i otslabvashti....

Mnogo , mnogo vi obicham , no sym si v lovech (rodno mqsto ) i po cql den...piq kafeta, hodq nasam natam...i osven tova otkrih ,che nqmam kirlica...i taka...

Ujasno se radvam za vsichki , che svalqte...az malko se razocharovah ot kantara...znaeh si ,che bavno i slavno si pulneq...ama 61 kilograma sa ujasno mnogo...osven tova sa osobeno v koremnite oblasti...i veche se razprostirat i kum dupeto...dobre ,che minah malko musli...che da mi spadne dupeto  (kakto pomnite mi kaza moqta priqtelka)...dnes i edno drugo momiche mi vika...lele Didi, mnogo si otslabnala...blagodfarqih i ...ta samo tova ,che mi go kaza izpravi na kraka samochustvieto , koeto kantara povali s edno stypvane na nego po-rano dnes...

Kakvo da vi kazvam...vchera zabravih da hapna musli, no utre nqma, zashtoto mnogo mi regulira ...i pone sega po praznicite kato ne vnimavam...pone ne zadyrjam...i az ne znam kakvo....

Uspeshno dietuvane,ako nqkok shte se nagyrbva s tazi zadacha tezi dni!


Strahotna Koleda vi jelaq...otivam da si svalqm kirlica, che da pisha po-chesto...

A 2dni sega nqma da imam dostyp vobshte do komputyr.....
Mnogo se radvam da spodelq s vas chasovete predi Koleda...i mnogo vi obicham i blagodarq za podkrepata! Hug  bouquet Hug

# 206
  • Мнения: 138
Дейзи,взе да ми липсваш направо! Hug Hug HugРадвам се,че се появи!След Нова година почваме сериозно да се борим с килата,сега е доста трудно по празниците.То и да се свали нещо,след празничното похапване ще се върне,така че няма и смисъл.На мен дано не ми остане само заричането за стягане след празниците Praynig
Чудя си се какви глупости и боклуци ме изкушават Close направо.............
Хайде лека нощ и приятни сънища на всички!

# 207
  • Мнения: 1 454
Миличка Ани ще се стqгаме...ако ти не се стегнеш аз ще те стqгам и обратното   love001  love001  love001  love001  love001

# 208
  • Мнения: 533
Честито Рождество, мили мюсленки  Hug Hug Hug
Аз тотално дезертирах от овеса, но съм доста болна и да искам, не ми се и яде  Rolling Eyes Не съм нито разделна, нито мюслена, ходя насам -натам, днес съм и работеща  Mr. Green, та си запазих килцата от преди Коледа  Peace
Дайси, наслади се на компанията сега в родния град, не мисли толкова за килцата, ще паднат неусетно- сигурна съм  Hug
Анито, какъв е резултата сега?
Маце, и ти се загуби  Crazy Къде си, стихоплетнице  Hug
Мона, ще те чакаме и теб в редиците скоро  Hug

# 209
  • Мнения: 488
Честити и весели празници! Щастлива и богата 2008! Желая Здрраве, Любов  и Хъс - останалото е Пи-аР!

Да ви се похваля - държа здраво празничните 59,5 кг. Как стана номера ли?! С обилно хранене и лежане. Те т`ва е . Догодина пак ще отслабвам. Тая ще я изпратя дебела.

Общи условия

Активация на акаунт