Стара Загора 41 - Да омесим коледната пита...

  • 16 841
  • 282
  •   1
Отговори
# 45
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Някой да ми каже телефон за поръчка на храна от китайския  ресторант, който се намира на Първа стъпка.

Китайският ресторант на така наречената Първа стъпка се казва "Китайски град" и Джейд е запазила маса там за утре вечер... Намира се на ул. Хан Аспарух 22, телефонът им е 600208... Но от там НЕ МОЖЕ да се поръчва храна нито по телефон, нито през интернет...... Така че, Тинчето, лъжеш се... Зверски...

"Китайски квартал" се казва ресторанта до болницата, находящ се на ул. Ген. Столетов 33... От там може да се поръчва храна... И по телефон - 658585, и по интернет... Само че, Ам-ам искат регистрация и ти се обаждат първия път по телефона за да проверят дали е истина това, което си написал в техния сайт...

Изпреварваш ме, бейби, ама не качествено... Mr. Green




П.С. Херолино, на мен са ми доставяли храна на 23-тата минута от кликването на ПОРЪЧАЙ... Най-много съм чакал 56 минути... А иначе поръчвам все вечер...

# 46
  • Мнения: 16
Град, квартал  голяма работа - има малко разлика к'во толкова  Crazy Важното е жената да хапне. Дано вече е успяла.

# 47
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
За мое съжаление се оказа, че трябва да работя 14 дни без почивка до Коледа. И как ще купувам подаръци, питам! А рожден ден как ще организирам!!! Close

А ти болнични знаеш ли как се взимат...? Mr. Green
Усложнения от предишният бронхит, ала-бала... ПМС, КСС, туй-онуй...




Важното е жената да хапне. Дано вече е успяла.

Ба, тя вече кърти трети сън, ний тука й ядем краката... Mr. Green

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
За мое съжаление се оказа, че трябва да работя 14 дни без почивка до Коледа. И как ще купувам подаръци, питам! А рожден ден как ще организирам!!! Close

А ти болнични знаеш ли как се взимат...? Mr. Green
Усложнения от предишният бронхит, ала-бала... ПМС, КСС, туй-онуй...
Стига бе! Толкова нагла не съм.

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Стига бе! Толкова нагла не съм.

Ах, ти лииии...? Ти ли, ти лииииии...
И повече можеш, само да искаш...
Хи-хи-хи-хи-хи...

# 50
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Стига бе! Толкова нагла не съм.

Ах, ти лииии...? Ти ли, ти лииииии...
И повече можеш, само да искаш...
Хи-хи-хи-хи-хи...

Бам-бам-бам! (оная емотиконка с чука по главата... не ми се търси сега  Mr. Green)

# 51
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
 bash smile3538 bambam

# 52
  • Мнения: 280
Kak си знаеш самичък,Дидо.

Тея 14 дни заради взетите болнични ли са?Сега през носа искат да ти ги изкарат май,а?

Херке,в Китайския град има едно много хубаво ароматно пиле,да знаеш за другия път.

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Kak си знаеш самичък,Дидо.

Какво да съм знаел...? newsm78
Аз си мислех, че на Жадиния тоя емотикон й трябва за да изрази собственото си недоволство от фриволно вземащите решения нейни шефове... Аз какво съм виновен, че ще работи 14 дни, м...?

# 54
# 55
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
О-о-о, Еденицо, ти жива си била...
И т`ва "ЗАПИС"...? К`во е, а...? Бам и бан, м...?

# 56
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Не, Даненце, тоя емотикон беше за теб, заради "Ти ли, ти лииии...". Добре, че беше Злати да те светне  Wink

Не, не са зарди 14-те дни болнични. Налага се всички да работим до 21-ви без почивка, за да можем да почиваме после и през работните дни между Коледа и Нова година. 80% от работниците ни са от Враца и не е рентабилно да ги разкарваме за 2 дни само. Затова ще ни е такова работното време. Добре, че все пак си починах 2 седмици, като гледам колегите колко са изтормозени не виждам как ще работят толкова време.

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Снощи Експри ми донесаха яденето след два часа Twisted Evil Естествено го отнесоха Twisted Evil Тъкмо щях да си лягам когато дойдоха...ми питах ги вечеря ли ми носят или закуската Twisted Evil

# 58
  • Мнения: 16
Мале ужас. Улучила си кофти момент за поръчка. Дано не си се удавила в слункоотделянето само Laughing (ама щом пишеш значи не си).
Честит празник на всички студенти - настоящи и вече бивши, но все още чувстващи се такива!

# 59
  • Мнения: 23
Честит празник на всички студенти
и на всички който се чувстват такива

Общи условия

Активация на акаунт