Стара Загора 41 - Да омесим коледната пита...

  • 16 867
  • 282
  •   1
Отговори
# 240
ша са сетите за триъгълника, ама......, друго си е с депилирано достойнство....

и не,.. този който сте го поствали е много латино за моят вкус...предпочитам нещо шоколадово...благодаря за поздрава, ениуей...

п.с. насреща съм за обяснения на инструкциите на 4 - батериевите Ви коледни подаръци..


Аз очаквам от Дедо ми Коля хеликоптер - летящ, с батерии. Май са четири. Да очаквам ли кратък инструктаж?

Не знам за кой триъгълник точно говорите, но подозирам, че става въпрос за триъгълник, за който синусовата и косинусовата теореми са напълно неприложими. А за какво достойнство става дума... ума ми не побира.

# 241
  • Мнения: 753
Стефи, синуса и косинуса не са ми интересни откакто минах 25, после интегрирах, ....сега вече диференцирам.....ама пусто изплъзва ми се нещо критерия на Коши за сходимост в характера..

а за достойнството - опитах се да не напиша пи..ка и излезе то..

...и за хеликоптера, пак мога да инструктирам, стига да е розов, цвета е много важен нали знаеш -  newsm78жени..

# 242
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 925
...ама пусто изплъзва ми се нещо критерия на Коши за сходимост в характера..

Ама оргазмите ти се движат по кривата на Гаус, нали? Значи всичко ти е наред Wink

Стефи, да не си посмял да си дадеш хеликоптера в ръцете и (бил той и розов), така ще му завърти перката, че ще го търсиш по  астрални домове и зодиакални съзвездия  Mr. Green

# 243
...ама пусто изплъзва ми се нещо критерия на Коши за сходимост в характера..

Ах, върна ме 6-7 години назад. Коши е бил пич. А майка му пичка, щом е издържала псувните на де що студент има, който се е докоснал до магията на Висшата математика и до критерия на сина и в частност.
Не! Аз хеликоптера на вас няма да го дам. На Ивката съм го нарочил. И ще е жълт. Или червен. Милото Ивенце като види хеликоптер или самолет направо се изправя на пръсти да го хване. На тати се е метнала.
А колкото до играчките с четири батерии... Може пък да имаш пред вид един фотоапарат, който съм си харесал. Поредния, както ще забележи Злати Но и него го няма в розово. Черно не върши ли работа?

# 244
  • Мнения: 6 243
Черното винаги е на мода, Стефи!  Laughing

А сега нещо встрани от темата:
Днес и утре в Общината ще се проведе Коледния базар на децата от дом "Незабравка".  Който има желание и възможност - да заповяда! Направили са прекрасни неща, някои от тях имах възможност да видя при Радина. Има рисувани чаши, кани, рисунки върху стъкло, чинии, картички, пана, свещници... и сигурно още много.

# 245
  • Мнения: 619
Оооо,не искам да чувам за Гаус,Коши,че и за Крамер също...   Twisted Evil  поне до 30 януари....

# 246
  • Мнения: 855
Аз може да мина, всъщност задължително ще мина, но не съм сигурна дали ще е днес  newsm78

Искам да намеря текста на една песен на Алла Пугачова  Thinking Къде мога да потърся текстове на разни песни? Хеееееелп

# 247
  • Мнения: 16
Какво са ви наплашили толкова много Коши и Гаус?
 newsm78
 #Shocked

# 248
Оооо,не искам да чувам за Гаус,Коши,че и за Крамер също...   Twisted Evil  поне до 30 януари....

И вие ли се тормозите с Куши? Гаус си е направо песен.

Аз? Наплашен? От Куши? Не. Най-малкото защото петте части на висшата математика съм ги излапал отдавна. От тогава ми пресяда всяка друга хартия, която дъвча. Но не мога да не си спомня как със свити сърца влизахме на изпит. Ех, години минали...

# 249
  • Мнения: 16
Ама е било хубаво през Студентския живот, не може да се отрече.
Ех "Студентски години, хубав живот. Днеска купонче, утре белот..."
както се пее в една песен  Laughing

# 250
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 925
Ето, Иве - http://pesnihi.com/p/pugacheva/pugacheva.html

Не знам за вас, но от моите висши математики ми остана само да си спомням имената, не тези, които и тогава не разбирах какво се опитват да кажат с всичките латински букви и странни заключения.
Майката на Куши я познавам повече от самия Куши, а кривата на Гаус я помня, щото я имаше на  старата банкнота от 10 Марки  Mr. Green

# 251
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 368
Големи разбирачи станахте всичките ми се струва Twisted Evil Дручко си е да си си прост мод  Mr. Green

# 252
  • Мнения: 753
Оооо,не искам да чувам за Гаус,Коши,че и за Крамер също...   Twisted Evil  поне до 30 януари....
що бе миличка ....Крамер пишеш му формулите на пищов - после заместваш на изпита;

ако го нямаше Гаус - нямаше да има геодезия например, или как щяха да обяснят вакумния принцип или теорията на грешките, ами даже е астролог и астроном... за матриците метода му също може да процедираш като Крамер - пищов формулата и на изпита заместваш Peace, ако не ти се учи де...но е адски интересно ако го разбереш - и факт който много малко хора знаят - Австрийците се бият в гърдите че тяхна националност, но всъщност този голям мозък произхожда от семейство от днешна Войводина Peace а заради различни исторически събития доста сърби имигрират в Австрия...
ами по графиката на Гаус за емперично разпределение за едно хвърляне на зарчета - свързана с теория на вероятностите и живата статистика - по нея лично аз спечелих 85 долара - проверена е лично от мен 2003 г. имам и снимков материал

http://www.vbox7.com/play:07c7e545 - това е нещо интересно свързано с елекромагнетизма

ето и нещо също много интересно и ефикасно  http://mlm.daflorn.com/magnet-therapy.html

Великият Риман основателя на диференциалната геометрия е ученик на Гаус и защитава дисертация под негово ръководство.


пък Коши, Жи , Коши, (щтот Куши е друг образ) той е невероятен ...той ми е любимец, абе готин задник....

хайде няма да ви досаждам вече, но ме цъкнахте на много гореща тема за мен.

Приятен Ден!  bouquet

# 253
  • Мнения: 6 243
Днес в 17 ч. в читалище Климент Охридски ще се проведе Коледното тържество на децата от дом Незабравка.

Всимки са поканени.

Базарът им ще е утре в сградата на Окръжен съд.

# 254
  • Мнения: 16
Ха Тигърче заинтересува ме с тая Геодезия - ти данеби да имаш нещо общо с нея?

Общи условия

Активация на акаунт