Грозно ли е...

  • 8 925
  • 189
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 161
Много е грозно според мен и затова не го правя.Но за другите жени ми е все тая-нито одобрявам,нито осъждам.

# 16
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
не мисля ... даже има нещо вдъхновяващо , визуално

# 17
Колкото е грозно за жена ,толкова е грозно и за мъж.И кой в крайна сметка определя кое е грозно и кое не е.Всеки преценява сам за себе си.Не е по-грозно от това да видиш мъж да уринира на обществено място,ама е мъж и му е простено,нали.

# 18
  • Мнения: 4 371
Всеки да си пуши както му е удобно, стига да не ми пречи.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Като бивш пушач мога да кажа, че избягвах да ходя и да пуша едновременно. То така не мога да си усетя цигарата.  Mr. Green И по спирките избягвах да пуша, защото ми беше неудобно да окадявам околните. Общо взето винаги съм се съобразявала с това дали около мен хората са пушачи или не. Виждам обаче, че на много хора не им пука и си пушат по спирките. А ние им дишаме дима. Отнесох се малко.
Да, грозно е жена да върви и да пуши по улиците. Аз досега съм виждала само циганки да го правят.

# 20
  • София
  • Мнения: 18 679
За грозно не знам, но ме дразни. За мене цигарата е страхотно удоволствие, свързвам го със спокойствието на маса, с приятни хора, хубавото питие или танците в клуб. Да пушиш по улиците или зъзнейки  на терасата, вече не е удоволствие, а пристастеност. А това не одобрявам Naughty И постоянно се карам на мъжа ми, на който цигарата не му излиза от устата Sick

# 21
  • Мнения: 4 841
В къщи не се пуши, в работата не се пуши, да кисна по кафенета нито ми е интересно, нито имам време.
Пуша - и докато вървя, и докато чакам превозни средства по спирките. Преди време и на мен ми беше чудно какъв е тоя зор, но сега изобщо не ми прави впечатление. Като цяло, въпреки че съм пушач, ненавиждам пушенето в затворени помещения.

# 22
  • Мнения: 6 155
Грозно е, но го правя.  Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 189
Като бивш пушач мога да кажа, че избягвах да ходя и да пуша едновременно. То така не мога да си усетя цигарата.  Mr. Green И по спирките избягвах да пуша, защото ми беше неудобно да окадявам околните. Общо взето винаги съм се съобразявала с това дали около мен хората са пушачи или не. Виждам обаче, че на много хора не им пука и си пушат по спирките. А ние им дишаме дима. Отнесох се малко.
Да, грозно е жена да върви и да пуши по улиците. Аз досега съм виждала само циганки да го правят.

Аз съм си черничка, може и мен да си видяла Laughing

# 24
  • Мнения: 7 111
Всеки да си пуши както му е удобно, стига да не ми пречи.
Ахъм.
Стига да не върви пред мен, да си пуши щом й е сладко.  Grinning

# 25
  • Мнения: 1 733
Грозно е!Аз съм пушачка,но не пуша по улуците.
Peace

# 26
  • Мнения: 6 993
За мен е грозно всякакво пушене, освен вкъщи на терасата, евентуално на двора. Не искам да ме тровят ни по тротоари, ни по спирки, ни мъже, ни жени.
Да добавям ли, че съм непушач, или стана ясно Joy

# 27
  • Мнения: 2 161
Казах,че е грозно според мен,но как е възможно на спирка да ти пречат с дима?Спирката да не е боксониера?Издърпваш се настрани и какво толкова?Освен ако някоя супер нахална форумка не държа цигара в едната ръка,а другата й ръка да стиска палтото ти.И да духа,духа в лицето ти.Аз съм за оплакване-в къщи не пуша,в колата също.териториите ми са доста ограничени.

# 28
  • Мнения: 189
За мен е грозно всякакво пушене, освен вкъщи на терасата, евентуално на двора. Не искам да ме тровят ни по тротоари, ни по спирки, ни мъже, ни жени.
Да добавям ли, че съм непушач, или стана ясно Joy

Аз съм пушач и е ясно, че никога няма да сме на едно мнение за пушенето, но това е малко силно изказване, че те тровят по улиците. Не знам за колите какво да кажем, тогава.

# 29
  • Мнения: 7 111
Chanel, гадно е. Димът много харесва непушачите. Където и да застанат те, той винаги се насочва към тях.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт