Грозно ли е...

  • 8 957
  • 189
  •   1
Отговори
# 165
  • някъде
  • Мнения: 4 956
Онзи ден седя в едно кафене и през прозореца гледам минава една мацка- наточена, високите ботуши с токче, впитите дънки, грим и тъй нататък и лапнала една цигара в уста а в ръцете пликове с покупки- ами много грозна гледка беше ooooh! Sick

# 166
  • Мнения: 750
Онзи ден седя в едно кафене и през прозореца гледам минава една мацка- наточена, високите ботуши с токче, впитите дънки, грим и тъй нататък и лапнала една цигара в уста а в ръцете пликове с покупки- ами много грозна гледка беше ooooh! Sick
Олеее...туй съм била аз!Бях на шопинг! Mr. Green
Казах ти..не се дразни толкова като ме видиш с торбите и с цигара в уста...Обещах ти,следващият път пускам торбите на земята и ще се правя,че чакам някой.... Whistling

# 167
  • Мнения: 3 091
Когато пушех, ми се е случвало да вървя по улицата и да пуша. И хич не плащам данък обществено мнение. Налагало се е - пушила съм вървейки.
Примерно, била съм в компания на непушачи, отивам нанякъде, където също няма да се пуши, нямам време да седна да пия кафе и затова вървя по улицата и пуша...

толкова.

Защо да е грозно жена да върви и пуши, а за мъжете да не е ?

# 168
  • Мнения: 750
Мъжа си е мъж!С цигара в устата е още по-мъж!А жената...''дърта циганка''! Crazy
Ох....не издържам...сърбят ме пръстите да пусна една друга тема! Mr. Green

# 169
  • Мнения: 4 586
Че пускай де, какво чакаш. Мен ми е по-грозно на заведениенце, на масички навън,
мама да държи цигара с едната ръка, а с другага да държи шишето на бебето.

# 170
  • Мнения: 3 091
Мъжа си е мъж!С цигара в устата е още по-мъж!А жената...''дърта циганка''! Crazy
Ох....не издържам...сърбят ме пръстите да пусна една друга тема! Mr. Green
глупости на търкалета. пускай, не се бави

# 171
  • Мнения: 2 952
на мен не ми харесва жена да върви и пуши

# 172
  • под дъгата
  • Мнения: 630
...Аман вече, да, има правила, има и дами, и думи като невъзпитано и грозно не са излезли от употреБа, защото на някой си му е по-удобно да си прави, каквото ще, че и оправдание да си намира. Това ми звучи като "Проста съм, ама това вече не е проблем, щото става модерно"
Принципно е така, но и доста от правилата са отживелица. И не става дума за мода. Нима и в 40-градусовата жега жената трябва да ходи с чорапогащник? За мен лично има разлика между невъзпитано и грозно.

# 173
  • Мнения: 998
Че пускай де, какво чакаш. Мен ми е по-грозно на заведениенце, на масички навън,
мама да държи цигара с едната ръка, а с другага да държи шишето на бебето.

Е, това и на мен не ми харесва  Sick


Иначе по темата, когато пушех а мен самата не ми харесваше да вървя и да пуша, иначе ако стоя и чакам нещо на улицата не  ми се вижда грозно.

# 174
  • Варна
  • Мнения: 1 134
Харесва ми да вървя и да пуша. Но не го правя. Ако много ми се пуши се намествам временно на някоя спирка или влизам в кафене.
Във Варна сравнително рядко виждам пушещи жени по улицата и може би затова ми изглежда леко грозно.
Но в София си пушат. И не ми е грозно, даже и аз го правя понякога.

# 175
За мен не е грозно.И аз съм го правила,даже ми е много сладко.Е,срещала съм неодобрителни погледи,ама какво да се прави,не можеш да угодиш на всички.

# 176
  • Bapнa
  • Мнения: 762
 ooooh! Не е грозно, много ясно

# 177
  • Мнения: 593
Грозничко си е. А и не е приятно, според мен.

# 178
  • Мнения: 880
Най ми е неприятно на някой дансинг някоя (защото почти винаги жени го правят, явно се счита за много сексиииии) да се върти с някоя цигара. Егати еквилибристиките трябва да се правят, за да се спасиш от злото огънче.

Да,изключително неприятно е.Не ме интересува кой къде пуши,стига да не пречи на останалите.Веднъж една  патка така ме изгори,че за малко белег да ми остане.Другото  което ме дразни страшно много е пушенето в асансьора-показва абсолютно никакъв усет и култура.Не вярвам някой чак толкова да е закъсал за цигара,та да не може да изтрае 30 сек докато излезе навън.

# 179
  • София
  • Мнения: 6 011
Това конкретно не мога да реша грозно ли е или не. Определено е грозно обаче пушачът да си хвърли фаса на улицата, това ме дразни.

Общи условия

Активация на акаунт