Книжката,която ни избра!

  • 1 661
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 444
Обикалям сергиите със стари книги и се надявам "Пук и Чук" да ни изберат, но не. Иначе тази книжка, за която пишеш я знам- и на мен са ми я подарявали, трябва да накарам майка ми да се размърда и да я изрови от прашния си скрин.

Ето тук я има сканирана , аз си я принтирах и направих на книжка

http://images.dobrinka.multiply.com/video/item/1

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Пазя си книжките от моето детство. Пазя си и плочите с приказки и песни. Сега вече влизат в употрба.

# 17
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
и аз си пазя всички книжки. ужасена съм какви преразкази се предлагат в момента на книжния пазар!!! Sick
скоро измъкнах една огромна тухла Български приказки - сборна, с оранжеви корици...чудесна е! Crazy
пък и вече йоан е на възраст, когато започва да ги разбира, поне при нас до 5 годинки не го впечатляваха. Патиланците още са му трудни.
azsa да ти кажа, че и аз като сина ми съм фен на Мегатрон и света на Бионикъл. също са невероятни, ако седнете и ги гледате по-внимателно, ще видите че историите са хубави и учат децата на много неща и то адекватно на времето в което живеят. не може с векове героите да са само Ежко Бежко и Кума Лиса  Peace

# 18
  • Мнения: 203
А нас днес ни избра "Маншон, полуобувка и мъхестата брада" първа книга. От книжния пазар на пл. Славейков, старото издание.
Имам ясни спомени за героите в книжката, беше от детската библиотека в нашия град, миришеше на нещо сладко и библиотечен прах. С удоволствие ще я чета на децата си сега.

Общи условия

Активация на акаунт