Лунна диета-фази за Декември

  • 5 603
  • 119
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 344
благодаря ти ,лиде(lideto 70)за топлото и сърдечно посрещане!дано амбицията и волята бъдат с нас!
успех на всички!

# 16
  • София
  • Мнения: 515
Здравейте!Мерси за темичката!  bouquetИ аз съм с вас утре.Мисля през деня утре да си хапна ябълки,или поне сутринта.Успех на всички! Hug

# 17
  • Мнения: 252
И аз съм на линия за лунуването Peace. Успех на всички Praynig и мноооооого свалени и по- важното задържани килограми.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 950
ЗДРАВЕЙТЕ , ЛУННИ МОМИЧЕТА! УСПЕХ И МНОГО МИНУСЧЕТА! newsm10

# 19
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
И аз тук  Grinning на линия за днешното лунуване от  19:40 

# 20
  • Мнения: 958
Здравейте и от мен,понеже вчера се канех да почна...изядох света Embarassed ,но до 19.30  Mr. Green,след това спрях  Blush Так че днес пак съм тук,явно е било някакъв период,защото днес съм със съвсем друга настройка,въобще не ми се яде,дано този път успея  Smile то нали днес е първия ден от тридневното лунуване,довечера почва новолунието,така че съм в график  Peace

# 21
  • Мнения: 958
Черпя плодовата салата за днешния ден  bouquet

# 22
  • София
  • Мнения: 1 635
Jedira ще се възползвам от салатата. Две ябълки и един грейпурт моля. И това е за днес от мен. Ядене - вторник.
Успехи!

# 23
  • София
  • Мнения: 1 950
АЗ ПОНЕЖЕ СЕ ЗАПИСАХ ЗА ЕДИН ДЕН, МАЙ ДНЕС ЩЕ ПРАВЯ КАТО ЖЕДИРА ВЧЕРА - ДО 19,30 ЩЕ ИЗЯМ ХЛАДИЛНИКА, ПЪК СЛЕД ТОВА -ВОДА!
ВИНАГИ КАТО СЕ НАСТРОЙВАМ ЗА НЯКОЯ ДИЕТА В ДНИТЕ ПРЕДИ НЕЯ ЯМ КАТО ЗА ПОСЛЕДНО   smile3506

# 24
С вас съм и този път  Grinning

# 25
  • София
  • Мнения: 515
И аз съм на линия.От сутринта съм пила 2 кафенца,ще пийна още едно по-късно,ще хапна няколко ябълки и после ще съм на чяй и вода.Дано устискам,за сега не ме гони глад GrinningУспех на всички!

# 26
  • Мнения: 2 199
  bouquet и аз съм лунна тези дни

# 27
  • Мнения: 488
ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ!
И АЗ СЪМ С ВАС. ЗА ЕДНО УТОЧНЕНИЕ ПИТАМ:
ОТ 19:30 ЧАСА ДНЕС ДО УТРЕ В ТОЛКОВА Е ЛУНУВАНЕТО!? И СЕ ПИЯТ САМО ТЕЧНОСТИ КАТО ВОДА, ЧАЙ, КАФЕ И Т.Н. НАЛИ ТАКА!?
АЗ НЕ МОГА БЕЗ КАФЕ, ТАКА ЧЕ ДОРИ И ДА НЕ ТРЯБВА ЩЕ ПИЯ!    Weary
  БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ ! ИЗПЪЛВАТЕ МЕ С КУРАЖ. ЦЕЛУВКИ  love001

                                                  Heart Eyes                     newsm51

# 28
  • Мнения: 122
то нали днес е първия ден от тридневното лунуване,довечера почва новолунието,така че съм в график  Peace
Jedira,в тази връзка се сещам за нещо,което си мислех тия дни да питам - и на мен ми се щеше да направя една тридневка,но като знам,че от Новолунието нататък луната е нарастваща,дали има смисъл от трите дни..? newsm78  Нали като нараствала,ефекта от диети не бил почти никакъв.... Rolling Eyes
Какво мислите,момичета?

# 29
Ей какво става,само аз ли лунувам..няма ли някой,който да ми прави компания !
Ох,дано не прегреша утре...  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт