ПЛЕВЕНСКА декемврийска

  • 11 185
  • 311
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 801
Освен да си нахакам пет - шест свещички...  Joy

Хаха, това ме подсети за една циганка, дето решила тампони да си слага вместо дам. превръзки. Обаче кой да се сети, че се маха единия и след това се слага друг. Беше си напъхала 5-6 последователно  Mr. Green

а казват, че размерът нямал значение  Joy Mr. Green

# 241
  • София
  • Мнения: 9 886
hahahaНе винаги,бих казала Mr. Green.

# 242
# 243
  • Мнения: 801
айдеееее, тук го обърнахме на чат


тъкмо облякох Радост да излизаме, след като цял ден не спа (пропусна си обедния сън) и тя взе да се прозява, сложих я в леглото и се трупяса на секундата....та аз сега съм се развихрила тук....

# 244
  • Мнения: 2 556
Аз отивам да загрявам за купона Simple Smile Доскоро!

# 245
  • София
  • Мнения: 9 886
Тесс,я кажи как ще загряваш?

# 246
  • Мнения: 22 495
Ние се завърнахме, на ортопед не можахме да минем, но пък се класирахме за невролога. ))
Всичко ни е наред. С изключение на това, че имала малко рахит. Не знам как го установи, като само преди 15дни бяхме при личната лекарка и тя нищо подобно не спомена.
Дали е възможно за 15дни да се появи?
Иначе аз съм редовна с Вигантола, излизаме си и на разходка и т.н.
А и също и пипам главата и не съм забелязала някакви по-меки части.

# 247
  • Мнения: 5 026
Mirama,  а педиатъра на Божидар ми каза, че при последни проучвания, рахит нямало, отричал се вече. Чак се изненадах .

# 248
  • Мнения: 22 495
Ами не знам вече, ще видим след 10дена като отидем при педиатърката какво ще каже. Но едва ли за 10дена се развива.

# 249
  • Мнения: 872
Да почерпя  beer2  Wine Glass днес успешно си взех изпита за специалност. Олекна ми вече на душата

# 250
  • Мнения: 5 026
Поздравления, di_p! Много професионални успехи ти желая!

# 251
  • София
  • Мнения: 9 886
Поздравления за успешно положения изпит!  bouquet
И аз да почерпя Mr. Green-Мими си дойде от градината с награда-една гривна.Участвала е активно в правенето на гирлянди.Сръчна като майка си bowuu.

# 252
  • Мнения: 22 495
Честито на di_p и на Мими за гривната. )))

Аз искам да ви попитам, дали случайно сте чували за някоя жена, която почасово да гледа деца. Или по-точно бебета.

# 253
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
slanced, заповядай още сега. Искаме всички да дойдат, ако могат. Голяма сладурана е  Меги.  Heart Eyes


Мерси.Но и да се бях записала щях да си остана в къщи,защото Меги повръща и има Т.Ужас

# 254
  • Мнения: 1 954
Да почерпя  beer2  Wine Glass днес успешно си взех изпита за специалност. Олекна ми вече на душата

Честито di_p ! Това е страхотно, мога да предположа как се чувстваш  Hug

Пожелавам си подобна радост и на мен май месец  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт