Режим на Пиер Дюкан - 54 част

  • 23 014
  • 627
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 640
Тиси, Бачи, КриHug Hug Hug
Бачи, имам си цяла таблица на Excel. Попълвам я периодично и тя си ми смята намаленията.  Laughing

# 46
  • Мнения: 2 331
                                                             

# 47
  • Мнения: 745
И аз минавам на бързо да ви видя  Grinning
Аз си продължавам 4 дне на белтъчини и 3 на протеини и зеленчуци, чувствам се идеално и накарах досат хора да почнат режима и то товасъм много доволна, значи съм им дала кураж. Grinningи резултатите са видими. Grinning

# 48
  • Варна
  • Мнения: 2 730
някой от вас стигнал ли е 4-та фаза и как са нещата, запазват ли се резултатите?

Майката на Кри? Да не бъркам?

# 49
  • Мнения: 3 202
Сън! Сподели опита с табличката, моля Flutter

# 50
  • София
  • Мнения: 3 090
някой от вас стигнал ли е 4-та фаза и как са нещата, запазват ли се резултатите?

Майката на Кри? Да не бъркам?
Да, Дори, Пираня, майка ми е вече в 4 фаза след 12 свалени кг. Няма проблем да ги поддържа, но тя никога не е прекалявала с храната.
Иначе Фоли е в 4 фаза също, и тя ги запазва без проблеми.
Лили Георгиева не знам дали не е стигнала и тя до 4 фаза.

# 51
  • Мнения: 3 640
Бачи, най-обикновена таблица в Excel e. Накрая зададох да изчисли разликите от началните и крайните показатели. Ето я: http://images22.snimka.bg/004663670-big.jpg

# 52
  • Мнения: 352
Sun страхотни резултат-искрено ти се възхищавам! Hug
Мен пък настроението ми днес е малко кофти TiredХодих по магазините и резултата беше,че от кръста на горе всичко ми идва широко и съответно не ми стои добре,а от кръста надолу нищо не ми стои добре ноне защото ми е широко,а обратното ooooh!Нищо не си купих Crossing Arms
После ходих да пазарувам за ядене-супер блъсканица и хората купуват ли купуват сладки неща,шоколади,ядки-количките препълнени-е аз си купих филенце и кола лайт. ConfusedТова е положението Crossing ArmsПооплаках ви се малко-съжелявам ако съм ви натоварила  bouquet
Да ви поздравя с една коледна песничка:
http://www.youtube.com/watch?v=Pikz3DMhu54    bouquet

# 53
  • Мнения: 3 640
Рокси, благодаря, миличка!  Hug А ти не унивай така! Я дай по-бодро.  Heart Eyes Празници се зареждат един след друг и всички, които обичаме са до нас. Здрави сме. Това е най-важното!  yes Освен това, намерихме тази година и толкова много нови и добри приятели тук в нашата темичка, където всички се подкрепяме и обичаме! За всички вас, момичета Kissing Heart Two Hearts

# 54
  • Мнения: 3 640
Отчетът за днес - 3-та фаза - гала вечеря:
Закуска - 1/2 кисело мляко "Култура" с 3 с.л. овесени трици.
9.30 часа - 1 черен чай.
10.30 часа - 2 големи сливи.
Обяд - спаначено пюре с кисело мляко, къри и черен пипер.
14 часа - 1 безкофеиново кафе.
16 часа - малко сварени картофи със сол.
17 часа - 1 билков чай.
Вечеря - салата от зелен фасул с лук, чесън, оцет и малко зехтин и 1 филия хляб с лютеница.
Вода - 1,5 л.

Последна редакция: сб, 08 дек 2007, 22:10 от Sun

# 55
  • Мнения: 942
Здравейте! И аз искам да се запиша във новия форум. От 22.11. съм на режима на Дюкян и досега съм -5 кг. Лошото е, че вече втори ден задържам, което малко ме обезкуражява. Много ми се иска да стана поне 62 и да вмъкна дебелото си дупе в дънки до края на годината.

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 310
Здравейте мили мои дюканки,
Вече 4 теми съм пропуснала и май много трудно ще ги наваксам, но пък за това време виждам много променени линийки в посока надолу.Поздрави за всички момичета, които здраво държат режима в ръцете си и постигат изумителни резултати.
Сега за протокола да се отчета че нямам разлика в килограмите и си продължавам с 3 фаза.
Желая ви лека и отслабваща вечер!  bouquet

# 57
  • София
  • Мнения: 3 090
Лора, добре дошла и в новата темичка! Резултатът ти е добър, не увисвай нос, при всички  има задържане! Засилваш волята и ината, продължаваш, и минусите няма да се бавят!
Рокси, и при мен е така, не си сама! Все още не смея да влизам в нормални магазини  Embarassed

Менюто ми днес
закуска - тричава палачинка с айрян от 1/2 Култура, кафе с мляко
10 ч. една топка моцарела лайт, кафе с мляко
13 ч. 2 чинии супа топчета  Embarassed
16 ч. 1 топка моцарела, капучино
20 ч. 1 чиния супа топчета, 1 червена чушка с екскуиза
и срам и позор - зеленчуците ми се състоят в морковчето, лукът, целината и пащърнака от супата  Embarassed и 1 чушка
сега за ваше здраве ще си пийна 1 кола лайт  Drunk
вода 1,5 л
не съм карала колелото, но ще се постарая да го свърша, ако малкия ми позволи. Днес е много кисел, махаме бибата и не заспива по часове, реве и се дере, ужас!

Последна редакция: нд, 09 дек 2007, 17:14 от krikri

# 58
  • Мнения: 5 873
Кри,страхотни сте! Heart Eyes

# 59
  • София
  • Мнения: 3 090

Софиянки!
Среща на 16.12. от 14.00 ч. в Дивака на Гладстон!

Моля, носете си коледни шапки и помислете за дребно подаръче, до 1-2 лв, важна е изобретателността!

Остават още 9 дни!

Общи условия

Активация на акаунт