Споделете 35

  • 20 572
  • 1 025
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: 17 409
ДЕЩо, става ти лошо ли?

# 1 006
  • Мнения: 3 405
Бу, няма нови бременни, ти си ни надеждата за тая седмица.

И Дафа  Sunglasses ни е надежда

# 1 007
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Уханието на елхичката, уханието на домашната торта на мама и шоколада върху тортата, подаръкът под елхата. Това беше на всеки първи януари. Нали тогава идваше Дядо Мраз и то на Нова година. А на първи януари дядо ми имаше рожден ден и всяка година на тази дата си ходехме до село. Представете си-на първи януари сутринта какъв транспорт има.  Laughing Обаче успявахме да си идем. Ни веднъж не сме пропуснали.
Такова нещо не ми се е случвало не помня откога.

# 1 008
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Естествена елха имахме последно на първата Коледа на Дени. Правеше опити да лази и се търкаляше по килима, а там все имаше по някоя игличка, въпреки чистенето. В дните между Коледа и Нова година баща и я изхвърли и донесе изкуствена.

# 1 009
  • Мнения: 4 371
Пие ми се бира. Яде ми се шоколад, имам два милка с цели лешници и си седят така от две седмици. А съм ги изяла...
Не е хубаво да се лишаваш, поне едно парченце хапни.

# 1 010
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Хъхъ, помня и една друга случка. Малко след Нова година. Натоках са, обляках са, обух ботушките и айде навън. Обаче нещо, така...усещам. Събувам ботушчето-шепа иглички от елхата. Изтърсих ги и реших да проверя другото. И там-шепа иглички. Брашото решило да се пошегува с мен.  hahaha

# 1 011
  • София
  • Мнения: 1 783
Дюбрютю!
Не знам от новия ник ли е , обаче, докато водих синковеца на школо от 3 витрини на затворени магазини, 6 чифта обувки ми се прищяха.

Споделям с вас любимо парче http://www.esnips.com/doc/ba2b19bd-ec0d-4dec-8571-67aae4c1a56b/0 … --Learning-to-Fly

# 1 012
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
Бу, няма нови бременни, ти си ни надеждата за тая седмица.

И Дафа  Sunglasses ни е надежда
А, нье Simple Smile Тази със сигурност не съм ничия надежда. Пръдържам се твърдо към червената партийна политика Grinning

# 1 013
  • Мнения: 2 070
Ама повръщам ги шоколадите на фонтан бре добри хора... по-живописно не мога да ви го опиша. само да свърши и отивам на ресторант да се тъпча.

Бу, резюме:

- обсъди се агресията сред младото поколение. Полвината казаха, че си е като преди, другата полвина казаха, че с времето по-страшно става.
- Тони Сопрано се изцепи нещо, с което не съм съглясна - направи драматична връзка между агресията и това, че живеем на Балканите
- Кейси е повръщала повече от денонощие, не е бременна с трето
- отново отворихме темата за изкуствени/естествени елхи
- Добринкова продължава да ни залива с поезия и сега всички и завиждаме, че е ходилада гледа Камен Донев, гледам пооправила се е, наляла е.
-Мария Лу охърбавява от ден на ден. Има проблеми с наркотиците. Справка - аватара
- Споделете имало рожден ден на 21 юли и няколко човека прочетоха и изкоментираха първата тема.

# 1 014
  • Мнения: 281
Мария Лу охърбавява от ден на ден. Има проблеми с наркотиците. Справка - аватара

И с алкохола. Вчера бях пияна и показах истинската си същност.

# 1 015
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
Мерси, ДеЩо Simple Smile

# 1 016
  • Мнения: 6 029
ДеЩо, на мен шоколада ми причиняваше безобразни киселини, също и плодовете и пресните зеленчуци. После повръщах само и само да ми мине стомаха. След като родих 1 седмица ядях само плодове и нищо друго.

# 1 017
  • Мнения: 17 409
Дещо, много гадно, бе! Шоколадите аз и двата пъти ги проядох в последните месеци. Издържах, де. В началото ядях само тестени неща, солети, гризки- такива боклуци.

# 1 018
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Здравейте, снищи реших, че трябва да направя някакви пормени по себе си и си напръсках лицето си със спрея за тен  на Лореал. Променена съм. Изглеждам на 70 години.

# 1 019
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
...но пък имаш здрав тен, нали?

Общи условия

Активация на акаунт