Грозно ли е...

  • 4 909
  • 84
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 459
Не, не смятам че е грозно. Има супер красиви рамки и някои очила стоят супер секси  Wink Laughing

# 16
  • Мнения: 172
Аз харесвам дами с очила. И себе си харесвам с очила, но вече нямам причина да нося. Повечето ми познати носят лещи, защото са по-евтини от хубавите очила или защото им пречат в работата/следването.

# 17
  • Мнения: 46 518
За мен не е.
Дълго време не ги носих, но сега не излизам без очила, така съм свикнала да се гледам с тях, че без въобще не мога да се възприема  Sick

# 18
  • Мнения: 9 865
На мен много ми харесват тези и такива като тях, но като си правих моите, нямаха подобни рамки, а сега се чудя дали тези очила (естествено не кавали) ще ми стоят добре, колко пари биха стрували (особено + хубави стъкла) и дали съвсем скоро няма да излязат от мода?
Аз не се харесвам с очила и се чувствам принудена да ги нося, без тях съм по-добре.

# 19
  • Мнения: 2 149
И аз трудно ги носих моите,не можех да се възприема.
Накрая се подложих на лазер и се реши проблема.
Тези на Cavalli са супер,има и други доста елегантни,които не стоят зле Peace

# 20
  • Мнения: 145
Този тип рамки са хубави,и на мен ми харесват подобни,но си избрах очила без рамка около стъклата. Струва ми се по-свежо и незабележимо,черния цвят ми придаваше повече строгост + някоя годинка отгоре .. Ако ти харесват и най-вече ти отиват не се чуди дали е модерно или не.

# 21
  • Мнения: 172
Beth, аз съм виждала подобни рамки и бяха около 300лв., а за стъклата по спомени 80-100лв. Според мен очилата трябва освен да са модерни и да ти стоят добре, т.е. ако това са твоите очила си ги вземи. А пък ако не се харесваш с очила, би могла да носиш лещи.

# 22
  • Мнения: 9 865
Не мога да нося лещи!

# 23
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Изобщо не е демоде,много е секси даже-има страхотни рамки по оптиките и тези които си показала хич не са лоши. Peace

# 24
  • Мнения: 1 227
Изобщо не е грозно или демоде. Когато е избрана правилната форма си е направо красиво Peace

# 25
  • Мнения: 172
Beth, не съм искала да те обидя. Може би не си открила очилата за теб. Пробвай много и различни и така ще познаеш своите. Дори очилата, които си показала имат разни варианти и макар малка, разликата понякога е видима на лицето.

# 26
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Не, не смятам че е грозно. Има супер красиви рамки и някои очила стоят супер секси  Wink Laughing

 Peace

# 27
  • Мнения: 22 433
Това са пълни глупости, как пък може да е грозно.
Има такива страхотни рамки, а и правилно подбрани в съответствие с формата на лицето едни очила могат да придадат доста различно излъчване на жената, включително и сексуално такова. )

Много мои приятели са ми казвали, че съм по-секси с очила, отколкото с лещи.

# 28
  • Мнения: 2 152
Това са пълни глупости, как пък може да е грозно.
Има такива страхотни рамки, а и правилно подбрани в съответствие с формата на лицето едни очила могат да придадат доста различно излъчване на жената, включително и сексуално такова. )

Много мои приятели са ми казвали, че съм по-секси с очила, отколкото с лещи.
Перфектно казано Peace Peace

Аз самата съм пример, че очилата могат много добре да стоят на даден човек. Като си махна очилата и всички приятели , особено мъжете ми казват, че не ме харесват без тях. Била съм й обикновена.... Много се харесвам и много съм свикнала, но си има своите неудобства. Лятото искам да нося слънчеви, но трябва и лещи, но не ги понасям. Зимата от студено като вляза на топло, се изпотяват Crazy Но пак си препочитам "добрите, страи, цайси" пред лещите Simple Smile

една малка снимка Simple Smile
http://img232.imageshack.us/my.php?image=sta60050editedsp7.jpg

Последна редакция: сб, 08 дек 2007, 18:51 от кръци

# 29
  • София
  • Мнения: 4 397
Не,даже понякога е секси,но ависи от рамките на очилата де. Wink

И аз мисля така  Peace Даже миналата седмица видях едно момиче сигурно около 20-25г. с много хубави очила и беше страшно секси.

Общи условия

Активация на акаунт