Аз ли съм луда, или не е нормално.....

  • 4 394
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 401
Ами моето мнение е, че в заведения с оркестър и кючек по принцип не ходят нормални хора, така, че в този смисъл не е ненормална описаната от теб случка  Wink

# 16
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
Не не се ядосвам, просто се замислих newsm78
аз лично нямам деца, но като си помисля не бих завела детето си на такова място.....или ако се наложи, например да няма на кой да го оставя, поне ще се съобразя, час - два ок, но 3 часа през ноща.... Naughty

Ами моето мнение е, че в заведения с оркестър и кючек по принцип не ходят нормални хора, така, че в този смисъл не е ненормална описаната от теб случка  Wink

всеки избира сам как да се забавлява Peace

# 17
  • Мнения: 2 401
Закачам се, не ми се връзвай    Grinning   bouquet

# 18
  • Мнения: 6 029
ССФ не води децата си по такива места, моля ви се.
Освен това обича да обсъжда събития, които всъщност не са й ясни.

# 19
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
ССФ не води децата си по такива места, моля ви се.
Освен това обича да обсъжда събития, които всъщност не са й ясни.

Не разбрах , ти ССФ ли си или не си  Thinking

# 20
  • Мнения: 2 197
За мен не е нормално изобщо воденето на деца(независимо колко са големи) по кръчми,а дори и по кафенета.Дори и да не се пуши какво може да прави едно дете в кафето-да обсъжда с приятелките на майка си хората от съседната маса?Когата става въпрос за сладкарница или детски клуб-това става.
Интересно разсъждение. А примерно ако решите с мъжа ти да вечеряте навън (в ресторант или кръчма, все едно) трябва да се вика детегледачка ли. На мен лично ми е приятно да сме всички заедно. И дъщеря ми прекрасно се забавлява във всяко едно заведение, където отидем. Е, предимно се храни разбира се, но си намира и достатъчно забавления. Още не говори, така че категорично не участва в разговора ни, но не виждам какъв е проблема. Когато излизам с приятелки да си оставя детето в къщи, защото не е нормално да бъде в кафе? Това е меко казано абсурдно.

# 21
  • Мнения: 3 622
Синът ми е на 9 години и никога не сме го водили толкова късно по заведения. Ако излезем с него се прибираме до 23.00 часа. За мене не е нормолно малко дете да стои с родителите си до 3 часа през ноща. Но всеки си решава за собствените деца.

# 22
  • Мнения: 1 858
Едно време майка ми ме е водила по заведения, е не до 3 през ноща но ме е водила. Рядко се е случвало но да ви кажа за мен са едни незабравими спомени. Не съжалявам, че съм била там в цялата пушилка и съм си изкарала страхотно. Аз обаче не знам да бих взела сина си с мен... едва ли.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Ние излизаме понякога с децата вечер, обикновено стоим до по-късно, ако сме само с каката, или пък сме няколко семейства с деца...водя ги също по концерти и различни спектакли...Тръгваме си когато много им се приспи, съобразявам се с тях, иначе не се съобразявам с часа - може да се приберем в 22.00, но може и в 1.00... Peace Все пак това е няколко пъти в годината и винаги се съобразяваме с това дали следва почивен ден, за да се наспим нормално. А за кафе през деня - не виждам никакъв проблем, редовно излизаме с децата и след разходката сядаме някъде... Проблемът е на персонала на заведението, обикновено, особено ако сме компания с няколко деца, че повечето са доста палави...Peace

# 24
  • Мнения: 6 029
ССФ не води децата си по такива места, моля ви се.
Освен това обича да обсъжда събития, които всъщност не са й ясни.

Не разбрах , ти ССФ ли си или не си  Thinking

Е що за въпрос?

Не съм ССФ и нищо човешко не ми е чуждо:)

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
Не се ядосвай толкова много за хора и в ситуации, които не познаваш и не те засягат  Peace
Може да е инцидентен случай или просто да не е имало на кого да оставят детенцето, а пък поводът да е стойностен Simple Smile

Съгласна съм.
Като празнувате Нова година /например/ и децата ви стоят до малките нощни часове в къщи или на гости, пак ли сте толкова възмутени. А сигурно се и пуши наоколо.

# 26
  • Мнения: 46 518
На мен пък ми е чудно, че приемате за нормално да стои дете в помещение, в което се пуши, не че ме интересува как си гледате децата, просто бях останала с други впечатления.

София в я водих веднъж на кръчма (среща на форума  Laughing ), достатъчно, за да си затвърдя мнението, че мястото на дете не е там.

# 27
  • София
  • Мнения: 7 097
На мен пък ми е чудно, че приемате за нормално да стои дете в помещение, в което се пуши, не че ме интересува как си гледате децата, просто бях останала с други впечатления.

Аз не приемам. По съм склонна съм да приема да си легне по-късно от обикновено, отколкото да стои в помещение, в което се пуши. В нас не се пуши - пушачите си знаят мястото - на терасата  Wink

# 28
  • Мнения: 4 399
Я кажете какво е ССФ?

А по темата, ами не знам каква е ситуацията, в инцидентни случаи нищо не е ненормално. По-скоро ненормално ми се струва да се бистри страници наред една ситуация която не засяга никой от присъстващите и за всички е абсолютно неясна.

# 29
  • София
  • Мнения: 7 097
Я кажете какво е ССФ?

Средностатистическа форумка.

Общи условия

Активация на акаунт