Коя е перфектната двойка?

  • 9 588
  • 133
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 413
http://www.vbox7.com/play:e80eeb88

ето тук може да се види една много красива двойка - Виктория Пучини и Алесандро Прециози, които освен във филма "Елиза" са двойка и в живота. Много са красиви и си подхождат, удоволствие е да ги гледа човек. А какви честни сини очи има Алесандро Crazy

Харесвам много Джони Деп и Ванеса Паради, а това намерих в сп. Ева за Кейти Холмс http://www.eva.bg/content/view/3871/58/lang,bg/  -ако е вярно значи Том Круз е ooooh!

# 91
  • Мнения: 674
А Слави и Глория ходят ли още или всичко между тях свърши с края на Мюзик айдъл??
Ама може би още има нещо нали преди месец били 3 дни през уикенда в СПА хотел Поморие и спали двамата в президентския апартамент. Иначе Гло каза че те са си само много добри приятели - е то приятелите трябва да си помагат във всичко няма сами да си вършат мръсната работа я... Joy hahaha Joy

# 92
  • Мнения: 141
по принцип не обръщам внимание,но страшно ме изкефи като се" сформира" двойката Б.Пит-А.Джоли-на хубав мъж като него му отива то4но такава страхотна жена,а не като бившата му.

# 93
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Пол Нюман на младини е.. Heart Eyes Май само аз не харесвам двойката Брад-Дженифър.
Не си само ти. Не понасям Дженифър Анистън. Има обратна захапка, освен всичко друго.

# 94
  • Мнения: 880
Мат Дилън и Камерън Диас ходеха преди доста време.А това пък е последнатa на Джъстин-Джесика Бийл:

# 95
  • Мнения: 2 897
Брад Пит, като одъртява, сякаш почва да прилича на Клинт Истууд.
На мен пък ми прилича на Робърт Редфорд

В ''Патриотични игри'' са като баща и син.
И двамата харесвам много(Редфорд,Пит).

# 96
  • Мнения: 1 312
Брад Пит, като одъртява, сякаш почва да прилича на Клинт Истууд.
На мен пък ми прилича на Робърт Редфорд

В ''Патриотични игри'' са като баща и син.
И двамата харесвам много(Редфорд,Пит).


Робърт Редфорд е мъжа,който остарява най-красиво според мен...
На младини не ми харесва,но сега... Heart Eyes

# 97
  • Мнения: 141
не само той остарява красиво-какво ще кажеш за Ш.Конъри?Аз като се замислих-ами те май по4ти вси4ки изглеждат по-готини сега,отколкото като млади.

# 98
  • Мнения: 880
Хайде по въпроса за това кой как остарява да пишем тук,че се отклоняваме от темата  Wink: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=248970.0

# 99
  • Мнения: 417
http://www.celebritybabies.info/index.php/category/christy-turlington/ itези са много сладки.
http://www.imdb.com/gallery/granitz/0536-71s/basinger.kim.html?p … C%20Kim&seq=3 И тези!
Харесват ми и Бекам, Джоли и Пит.
Бен Афлек с Джей Лото.
Бен Афлек в момента е съпруг на Дженифър Гарнър/Наричана още/

# 100
  • София
  • Мнения: 203
Брад Пит и Дженифър Анистън си отиваха много.

Според мен той и Анджелина Джоли са далече от перфектна двойка и ако не бяха децата ми се струва, че отдавна нямаше да са заедно.
Тя някак му изпи енергията на него и той изведнъж видимо остаря. А и тя отслабна зверски, направо е като скелет. За мен това е някакъв видим признак, че нещо не е съвсем в хармония там.

 И на мен ми се струва, че откакто Брад е с Джоли, много се промени - беше по-свежарка докато беше с Дженката....

# 101
  • Мнения: X
Брад Пит и Дженифър Анистън си отиваха много.

Според мен той и Анджелина Джоли са далече от перфектна двойка и ако не бяха децата ми се струва, че отдавна нямаше да са заедно.
Тя някак му изпи енергията на него и той изведнъж видимо остаря. А и тя отслабна зверски, направо е като скелет. За мен това е някакъв видим признак, че нещо не е съвсем в хармония там.

 И на мен ми се струва, че откакто Брад е с Джоли, много се промени - беше по-свежарка докато беше с Дженката....

Определено съм съгласна с написаното, добре, че има хора с моето мнение, защото ми писна всички да ги възхваляват колко са сладки. Та те изобщо не си отиват, няма връзка просто, Джоли наистина направо му изпи силите.....  Sick

# 102
  • Мнения: 141
Брад Пит и Дженифър Анистън си отиваха много.

Според мен той и Анджелина Джоли са далече от перфектна двойка и ако не бяха децата ми се струва, че отдавна нямаше да са заедно.
Тя някак му изпи енергията на него и той изведнъж видимо остаря. А и тя отслабна зверски, направо е като скелет. За мен това е някакъв видим признак, че нещо не е съвсем в хармония там.

 И на мен ми се струва, че откакто Брад е с Джоли, много се промени - беше по-свежарка докато беше с Дженката....
Ами не е лесно да живееш с красива жена-той с "Дженката" нямаше конкуренция

# 103
  • Мнения: 2 161
Дженифър Анистън прилича на Опел,Анджелина Джоли на Мерцедес.



# 104
  • Sofia
  • Мнения: 9 783
По-скоро не е лесно да живееш с Анджелина. Аз тази жена нещо не мога да я прозра каква е. Според мен е добра актриса и е такава, каквато се изисква за мъжа в момента.

Спомням си я с Били Боб. Той е малко смахнат и тя също така се държеше- татуировки, шишенца с кръвта на другия, общи гробове, трева..
И сега изведнжъ хоп - 4 деца и майка Тереза newsm78

А колкото до Брад- просто много добре го усети тя какво иска той. Той неведнъж е споделял, че мечтае за деца. И хоп- 2 месеца след срещата им вече е бременна Rolling Eyes

Но според мен малко в повечко му дойде на Брад- цели 4 дечица наведнъж Stop

А колкото до красотата, тя е въпрос и на хармония и вкус.

Общи условия

Активация на акаунт