КаРДИО

  • 24 419
  • 300
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 175
Благодаря  Hug и аз натам клоня Simple Smile, но вкъщи има спор Simple Smile

# 241
  • Мнения: 4 678
Най-добре -фитнес Hug

# 242
  • Мнения: 304
Имам бърз въпрос - как се топи повече на пътеката? С ходене с бърза скорост или ходене със същата скорост, но с голям наклон (на моята пътека го правя 12.0 наклона). Въпроса ми сигурно е доста тъп, но сега се уча  Joy

# 243
  • Мнения: 4 678
Имам бърз въпрос - как се топи повече на пътеката? С ходене с бърза скорост или ходене със същата скорост, но с голям наклон (на моята пътека го правя 12.0 наклона). Въпроса ми сигурно е доста тъп, но сега се уча  Joy

Ходи с наклон Peace

# 244
  • Мнения: 2 631
Аз в събота направих яко кардио  Laughing
Ходене пеш в продължение на един астрономичен час, с превземане на ~300 метра надморска височина, по неравен, каменист път, навлечена добре в жегите  Rolling Eyes и на гладно!
След още един час направих същия маршрут, само че по обратния път с обратния наклон...  Crazy
Шопинга няколко часа по - късно не го броя  Stop
 Mr. Green

# 245
# 246
  • Мнения: 484
kafe,  и аз одобрявам тренировката ти само не разбрах защо е трябвало да си навлечена в жегите и гладна?

# 247
  • Мнения: 2 631
kafe,  и аз одобрявам тренировката ти само не разбрах защо е трябвало да си навлечена в жегите и гладна?

Не трябваше да съм навлечена и гладна, но така се случи Simple Smile
А иначе съм чувала, че е по - добре да се тренира на гладно...

Боса съм аз в темите за фитнеса и кардиото по принцип, не ме упреквайте....

Днес след якото кардио на мозъка си спретнах и половин час на велото!  Peace

# 248
  • Мнения: 2 070
аз започнах да правя интервално кардио  Wink
и мнооого се уморявам не е както преди
+ почти всеки ден по 1-2-3-4....часа   с количката

# 249
  • Мнения: 4 678
аз започнах да правя интервално кардио  Wink
и мнооого се уморявам не е както преди
+ почти всеки ден по 1-2-3-4....часа   с количката

 smile3501

# 250
  • Мнения: 484
Браво и от мен на Kalaka Simple Smile
Kafe, и аз съм чувала много теории, но за тренирането на гладно не се подвеждай - трябва да не си гладна по време на тренировка, особено ако си с по-ниско кръвно. Но дори и то да е нормално, рискуваш да ти прилошее. Разбира се не е добре и да си с прпълнен стомах. Нещо леко около 2 часа преди тренировка е ок. Ако тренираш сутрин и нямаш два часа преди това, хапни нещо малко, но засищащо - банан или малко ядки.

# 251
# 252
  • Мнения: 156
Здравейте!
Аз съм леко шаш...От две седмици велоергометрирам сутрин преди работа в 5.30 и вечер след работа - и двете тренировки придружени с Л карнитин преди тях. Интересното е, че стягам, резултатът в огледалото ми харесва, а не свалям килограми (да не кажа, че качвам). Явно при мен мускулите не просто са по-тежки от мазнините, а са доста по-тежки.
Както и да е - идеята е, че килограмите всъщност нямат значение, важното е да се кефим на това, което "Огледалце, огледалце!" показва и да се чувстваме добре! А няма по-голям кеф да отмиеш потта от тренировката с един леден душ!
Желая на всички успех и яки тренировки! Целувам ви!

П.С. Поци, Поли, ще опра до вашите компетентни мнения в даден момент, убедена съм! Искрено се надявам, че ще бъдете насреща! И ви поздравявам, че сте се заели с тази хуманна задача да систематизирате информацията за хората, които вече не могат да се ориентират в този поток. Успехи!

# 253
# 254
  • Мнения: 156
Ти си бил тук...Супер  Grinning
Тъкмо да те сгащя... В петък заминавам на двуседмично морееее  Sunglasses Там няма вело, естествено!
Внезапното спиране на тренировки, Л карнитин и т.н. доколко фатално може да бъде? Щото две седмици са си две седмици - бира, джин, миди, цаца, попчета...знаеш...  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт