Тръпне Варненска душа, пред Коледната си елха! - 31

  • 10 988
  • 287
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 274
малииии снощи как са отрязааааххх Confounded
ходихме при баща ми в кръчмата да черпим за РД на Лора и като се събрахме една компания  Drunk
Хмммммм, вие нали болни бяхте?  Twisted Evil Пратили я били за да не я доразболеят ... Права си беше Ивчок, търсите си поводи вие  smile3534
И ние бяхме с Дентинокс, а при силни болки и много нерви - Панадол или Нурофен.
Аз изръсих днес един чувал с пари, но пък за хубави неща - подарък на мъжо за Коледа и едно доста симпатично монашеско бельо  Crazy

# 256
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
.... и едно доста симпатично монашеско бельо  Crazy

Искам снимки  Mr. Green

# 257
  • Мнения: 3 971
 Crazy И аз - звучи интересно hahaha

# 258
  • Мнения: 125
За сведение аз видях въпросното бельо и последното име, с което можем да го титулуваме е "монашеско" Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
И аз мушнах по навик картата в банкомата и -о,чудо-някакви париииииииииии! Купих за всички баби и дядовци, буйни и буйчовци, бебета и каки ПОДАРЪЦИ! за мен останаха пари за едно разкрасяване във стригачницата и ФАЛИРАХ! Ама съм доволна! Обожавам да правя подаръци!

# 259
  • Мнения: 1
Здравейте момичета!
KaliMa, аз съм от новите и при мен всичко е наред относно списъка.
По въпроса за зъбките последният път като бяхме на консултация педиатърката ни препоърча Дентокинд - хомеопатично е (за който си пада по хомеопатията), струва 6 лв. Това са хапченца, но се разтварят лесно в малко водичка. Намаме оплаквания. 

# 260
  • Мнения: 26
Мами редактирах 1 стр, моля новите мами да си проверят инфото и ако има грешки да ми пишат на лични да ги оправям, който не се вижда в списъка да ми пише да го сложа

taila дай пак в кой район си че нещо не съм си записала  Embarassed
помислих сиче си ме забравила Grinning живея в района на  Чаталджа

# 261
  • Мнения: 2 960
Здравейте момичета!
KaliMa, аз съм от новите и при мен всичко е наред относно списъка.
По въпроса за зъбките последният път като бяхме на консултация педиатърката ни препоърча Дентокинд - хомеопатично е (за който си пада по хомеопатията), струва 6 лв. Това са хапченца, но се разтварят лесно в малко водичка. Намаме оплаквания. 
newsm78 а бе при нас този Дентокинд изобщо не действа ,ама аз давам от дъжд на вятър...сигурно трябва редовно... hahahaабе ще се управим като се озъбят напълно Sick

# 262
  • Мнения: 1
Daninka мисля си, че лошото при хомеопатичните лекарства е, че трябва да се пият по-дълго време, нямат скоростен ефект. Защо не пробваш с дозата, която дават за по-сериозни случаи (май беше на час или нещо такова). Аз давам три пъти на ден и бебчо е по-спокоен през нощта, че по едно време беше почнал да се буди често често.
Най-сигурно е, че всичко ще бъде наред когато изкочат всички зъбки. А това все някога ще стане!!!

# 263
  • Мнения: 812
Шефа (Господ да го поживи) даде днес по половин заплата коледни  newsm44  Мааалеее как се развихрихме с дъщерята. Преди малко се върнахме от шопинг. Опаковах и наредих подаръците под елхите (тази година имаме три) Само за мене нямаааа... newsm45 Още не са ми купили!!! Ще почакам още малко  smile3516 и после   fight

# 264
  • Варна
  • Мнения: 893
не знам за вас,но ние преди малко се приспахме Tired ще ви питам като започнат да ви растат кътници,кое колко помага newsm77 Laughing
взехме си кърлежката от бабиндом, един ден по-рано, щото като отидохме днес да я видим, тя милата, докато ни чу гласовете от коридора - ревна и тръгна да ни гушка .
и решихме, че ако си тръгнем, ще стане война #Crazy та голяма екалтация, че сме си вкъщи  Crazy
и на мъж му дадоха днес едни 13ти заплати, едни премии Money. а и аз сколасах, тая година, покрай щерката, с финикийски подаръци от родата Money та ще изкараме празниците благополучно ми се чини Thinking ако знаех, че ще е така, по-рано щях да се ориентирам към обебване Joy
да ми е жива и здрава,вече се грижи за "дъртите" Mr. Green
гер4е тя ива много взе да ме издава - ще се строяваме Wink

# 265
  • Мнения: 1 554
добро утро Simple Smile за ранобудни мами като мен едно силно турско кафе

# 266
  • Мнения: 125
Вержи, аз викам да се сРодяваме, а не да се сТрояваме! Crazy
А за кътниците НИЩО не помага, сватя. Кольо и тази нощ спа при мама и ми рева на ушенце, нищо че е натикан с всички бебешки дроги, които са ми известни. Ама от довечера  #2gunfire

# 267
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Аз затуй мойто дети не го дрогирам, то и без тва не му действа, вече има 2 кътника от към ляво, ама и другите напират и е един на приливи и отливи, ту му е кеф, ту ме гони из къщи да се занимавам с него

Гледам тука половината народ кой с 13 заплата, кой с коледни, моя шеф май се ослушва и няма нищо да даде  Sad

# 268
  • Мнения: 3 971
За жалост не ти се полага 13-та заплата Confused

# 269
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Е да де, ама на моя мъж не му ли се полага, той нали работен  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт