Тръпне Варненска душа, пред Коледната си елха! - 31

  • 11 019
  • 287
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна
  • Мнения: 893
ха сига паднахте ли ми на гюме да ви пиша простотии smile3508

туй кайве дет го раздухва Ив4ока се намира на бул.Сливница,след строежа, зад Пикадили Младост,на пазарчето там между бараките Peace

Ваня 84, ти баш у нащо квартал ли си бе душа  Mr. Green ( е свекито живее там , но ние всяка събота сме на линия) Ger4e е много близо там, ма тя няма нет сега Stuck Out Tongue
Ана и тя близо Mr. Green
Което ме навежда на въпроса - ИвИлинЪтЪ и ГИрганЪтЪ и двете чавета Никола детУ им викатИ, па и сичкУтУ Възражданско-Трошевско майкЪ, 2в1 или +Е(с ремарке димек) ко праити у събУтИтИ УА?ай другУтУ седмицЪ дЪ сЪ ЗбИрем на кааве? че тая събота имаме фамилен Ангажмонт  bowuu

Последна редакция: ср, 12 дек 2007, 01:06 от Virginity

# 76
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
.....Което ме навежда на въпроса - ИвИлинЪтЪ и ГИрганЪтЪ и двете чавета Никола детУ им викатИ, па и сичкУтУ Възражданско-Трошевско майкЪ, 2в1 или +Е(с ремарке димек) ко праити у събУтИтИ УА?ай другУтУ седмицЪ дЪ сЪ ЗбИрем на кааве?...

И аз, и аз,
каде без нас
  Mr. Green

# 77
  • Мнения: 3 980
Ти пък де се буташ между шамарите Joy hahaha Mr. Green

# 78
  • Мнения: 367
Virginity ами аз съм точно зад къщичките,които са пред Орхидхилс-а.ЕЕЕ явно хубав район сме избрали Hug

# 79
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Ти пък де се буташ между шамарите Joy hahaha Mr. Green

Ей да не идвам с точилката  hahaha

# 80
  • Мнения: 3 980
Ми ела де .Дават го лошо време пък и с точилката нещо вкусно ще разточиш и готово Mr. Green

# 81
  • Варна
  • Мнения: 558
Момичета, много ще се радвам да се видим  Hug.

Ваня, ти си ми съвсем наблизо аз съм в 16 бл.

# 82
  • Мнения: 367
Момичета, много ще се радвам да се видим  Hug.

Ваня, ти си ми съвсем наблизо аз съм в 16 бл.
Ами аз незнам още кой е блок 16 Mr. Green,че сме тук от 2 месеца,но когато излизате на разходка може и аз да се присъединя,нали цял ден си седя в нас със тумбака Blush Mr. Green

# 83
  • Мнения: 2 960
Добър ден от мен.  Simple Smile Като гледам тук  голЕма активност голЕмо нещо на мамите от Трошево и Възраждане/хе-хе преди се базикаха,като казваха - Възбуждане/....вече  започнахме да ви завиждаме на уговорките за тук и там да се виждате........ Stop стига вечееееееее ..хи-хи ...ще вземете на изпиете кафето в "региона" та ще доФтасате по насам и кво ще правим без таЙзи ми ти ободряваща напитка.... Coffee  sleepuu ще дремем по улиците над  1stroller
  Времето днес е едно нацупено ,едно намръщено ....уффф хубаво ,че в Спортна зала има коледен базар ,та да се грабнем с малкия и да разгледаме за разни джунджурийки.Дано обаче да не ливне нещо от небенцето Wear Umbrella че нещо на там май отива

# 84
  • Варна
  • Мнения: 558
Ваня, нема `а се плашиш  Heart Eyes! Аз съм тук от година и малко и пак знам само кои са 15 и 16  Mr. Green. Ако това ще те ориентира - над детската градина има един огроооомен строеж, състоящ се от три успоредни блока, та точно над него е 16ти.

# 85
  • Мнения: 125
Ние ВСЕКИ ден сме на "Джулито" и ни викат "лудите майки", защото и днес бяхме на студа отвън, за да пафкаме, а юнаците да спят здравословно на въздух. Герчето всеки момент ще цъфне в нета, щото днес си поднови абонамента.
И моля без Възбуждане за махалата, щото мъжо е в чуЗбина и намеците ми действат тежко на храносмилането  Sick #Cussing out Mr. Green
Елате насам, кафе има още, те само за нас  не работят, има и за други заблудени хорица. има и пасти, баклави, охлюви...

# 86
  • Варна
  • Мнения: 558
Ивчок, това кафе да не се намира около новата площадка в Младост?

# 87
  • Мнения: 125
Под нея е Санита, после пазарчето, на което е кафето

# 88
  • Мнения: 2 960
Мамчета ,сега отивам да приспивам малкото човече Виктор.Като вляза пак във форума да сте ми препоръчали козметичен салон ,от който сте страОтно доволни.Айде чакам идейки ,може и на ЛС ...щото аз нещо от предното място не съм много доволна ,не предлагат най-новите и модерни нещица..........няма да казвам тук за къде става дума ,че да не им направя реклама..........то в случая анти-реклама.....Благодаря предварително  bouquet

# 89
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Препоръчвам ти  Ейнджъл фейс. Намира се зад Общината, до Варчев. Аз съм доволна.

Ивчок, аз съм съвсем наблизо до това пазарче. Mr. Green Свиркайте като се запътите натам. Ние сме още малки, но се надявам да успеем да дойдем Crazy

Общи условия

Активация на акаунт