Добре дошли, ДЕКЕМВРИЙСКИ рождени дни!

  • 28 659
  • 280
  •   1
Отговори
# 255
  • у дома
  • Мнения: 708
Крискааааааа, булкееееее, все едно онзи ден беше като се жалваше че не намираш така желаната работа. Ето ти се сега работа много, ама сега искаш пък У къщи с децата. То човек каквото няма това иска май-май   Mr. Green Аз искам заешки слух, да чувам като пърха калинка с крилца на 10 км ама немааааа
Погледни от хубавата страна - пари поне носиш в къщи и си важна клечка у службата, тебе се кланят и мъжо и свекита  Mr. Green

Животец малко ти трябва миличка покрай обученията, че то работата край няма..

# 256
  • Мнения: 203

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ВИКИ!
Пожелаваме ти да растеш здрава, умна, будна и красива девойка.
Да получиш много подаръци на партито.


Чоча, честит празник!

# 257
  • София
  • Мнения: 3 666
 newsm59 newsm59 newsm59

Честит Рожден Ден, на нашата адашка Вики!
Да си здрава, умна и красива!
Много подаръци и весел купон  ura

# 258
  • Мнения: 203
такаа, нашето парти в градината е било супер, по случайност същия ден е била планирана и снежна дискотека и Снежанка  е била на партито на Боби, така че е станало много светско парти. Имаме много подаръци, най различни, аз се радвам най много на книжките и се уверявам, че най - добре е винаги да купувам книжка , ако ми е ограничен бюджета. В къщи направихме домашна торта прилагам снимков материал, но духнахме свещичките късно, защото тате беше на работа до 9.



# 259
  • софия
  • Мнения: 181
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН на всички празнуващи дечица и на техните родители!!!!Янче ,Джимис  в Младост вече е банка....иначе беше много просторно и беше идеално за такива мероприятия.Сега като стана въпрос  виж това,може и да сте ходили там http://www.partyzone-bg.com/  и  това   http://society.actualno.com/news_137757.html  ,което е открито наскоро и може да става.

# 260
  • у дома
  • Мнения: 708
Райче, много хубава изглежда домашната ви тортааа... мммммммммм
ти ли си й майсторката?  newsm78  Flutter

А Боби голям хубавец се е източил пу-пу , как ще го опазиш от момите утре като го наобиколят  Mr. Green  ooooh!

# 261
  • София
  • Мнения: 938
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВИКИ!

Алекс, да ти е жива и здрава златокоската!

# 262
  • на езерото
  • Мнения: 263
  Честит Рожден Дена на Вики  bouquetда расте все така красива, много умна и здрава  bouquet
 Честит Рожден Ден (на патерици) на Мая, Вики и Боби, да са много щастливи, весели игри и безгрижно детство  bouquet
  Криске душа това с тортата ме разби  Joy, голям образ си Hug, а за кариерата браво, трябва да ти кажа че сега си стоя у дома харча парите на мъжа си но издивявам Crazy, дай да се разменим Peace
 Райчка, Боби е много сериозен на снимката Heart Eyes, страшно хубав е станал Heart Eyes, домашната торта е просто прекрасна Peace
 Аз си имам гости, мама и тате са тук и аз съм много щастлива, получих един куп списания и вестници, а за Ники много книжки и най-различни подаръци!
 Целувки и доскоро, приятно изкарване на рождените дни!

# 263
  • Мнения: 1 931
Честит рожден ден на всички рожденици. Да са много здрави и щастливи.
И моето слънчице също. И той днес навършва 3 годинки.

# 264
  • София
  • Мнения: 3 666
Честито и на Йоан тогава Grinning Весел празник и куп подаръци  bouquet

# 265
  • Мнения: 951
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА РУСАТА И СИНЕОКА ХУБАВИЦА ВИКИ!


Пожелавам й всички най-хубаво,както и на майка й!

Последна редакция: чт, 20 дек 2007, 16:10 от Ванилийка

# 266
  • Мнения: 987
ехо, вече имам нет.    Whistling    Mr. Green

честит рожден ден на Вики. весело детство и много подарьци.Чоча, исках да ти се обадя по телефона , ама нещо май сьм го изтрила  Embarassed

Нели, като ви мине РД. ще ти се занимава ли да ми пратиш нещата от Шоши.   Thinking  щеше ми се да им ги подаря за нова година. пиши , за да ти пратя новият си адрес на ЛС.

някой ще ми каже ли кога решихте да е следновогодишният декемврийски купон .  аз започнах работа и да знам дали ще можем да дойдем.




# 267
  • Мнения: 1 568
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ВИКИ!
ДА РАСТЕ УМНА И КРАСИВА КАТО ЕДНА ИСТИНСКА БЛОНДИНКА  Wink!

Късно се включвам, но днес ми е натопорчено. И не му се вижда края на тоя ден ...

Мони, нещата ти съм пратила на адреса на Юлето заедно с тяхната жаба. Разберете се по съседски там, плз.
Юле, ти взе ли ги от пощата все пак?

Приключвам. Драмата продължава  Tired

# 268
  • София
  • Мнения: 2 493
blagovesta, честито и на твоя юнак!! Simple Smile

Елена, това изглежда интересно. НБякой не го ли  посетил вече да сподели впечатления? Аз ако имам възможност ще го видя тея дни.
Мони, решихме за 6ти преди обяд - към 10:30-11.

# 269
  • Мнения: 2 567
Мони, а привет отново  Hug Разказвай за новия дом. Какво си се разработила?
ЧРД и на Йоан! Да е жив и здрав!

Общи условия

Активация на акаунт