Мнението ви за сборните групи в детските градини

  • 1 545
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 237
Не одобрявам сборните групи,лятото като тръгна на градина беше направо в сборна група,имам си резерви.

# 16
по принцип не е особево приятно заради новата госпожа и помощен персонал. От друга страна обаче така децата свикват да сменят обстановка и хора, което може да е само от полза

# 17
  • Мнения: 45
Благодаря Ви , момичета!Ще ми бъдат от полза вашите съвети!Пожелавам Ви весело посрещане на празниците Tada и много усмивки!

# 18
В нашата детска градина вече втори месец сме сборна група.
40 деца в една малка стая с една учителка! #Cussing out Струва ми се повече от ненормално. Не ги извеждат и вътре е прах и задух. Не знам кога проветрят, защото ядат, играят и спят в една стая.  #Cussing out

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Втора седмица и в нашата градина са сборни групи..... пълна анархия.

# 20
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
И двамата ще работим, а малката ще ходи в сборна група.
Не виждам обаче причина яслите да се изтарикатяват и на работните 27,28,31 да минават метър с половин персонал ...

# 21
  • Мнения: 8 999
На децата ми им харесва - срещат се с приятелчета от други групи. Всички госпожи в градината са много готини и познават всички деца, често се връткат - заместват някоя болна колежка или по други причини, та децата са свикнали. А от друга страна в чуждите стаи има различни играчки! Голям купон.

# 22
  • Мнения: 2 755
Няма да го пусна в сборна група. На 27 и 28,12 и 3 и 4.01, ще го гледа баба му, поради следните съображения :

По принцип сборните групи са си малко неприятни. Други учителки, помощен персонал, много деца накуп, понякога и големи и малки.

Общи условия

Активация на акаунт