Обичате ли да се гримирате- част 11

  • 13 179
  • 344
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 10 758
Боц
Боц
Боц
Боц

Сенките са на Руби роуз.Евтини и хубави Mr. Green

# 61
  • Мнения: 3 782
Ее Бомбе, много си добре. Даже е 6! Слагай снимките.
Валка убиец си с тази косица  Peace
Аз май няма да участвам, а така исках. Имам много пъпки и се чувствам ужасно. Sad

# 62
  • София
  • Мнения: 5 289
Бомбе засили черното дущко,сенките и тегли един черен молив.Зелени сенки много ще ти отиват Peace.

# 63
  • Мнения: 10 758
Ее Бомбе, много си добре. Даже е 6! Слагай снимките.
Валка убиец си с тази косица  Peace
Аз май няма да участвам, а така исках. Имам много пъпки и се чувствам ужасно. Sad
Ти ако знаеш аз как съм пъпчасалаааааа ooooh! Close

Уф, не знам.Ще се намацотя пак и ще избера Rolling Eyes


Бомбе засили черното дущко,сенките и тегли един черен молив.Зелени сенки много ще ти отиват Peace.
Абе аз бех сложила черен молив, ама де изчезна Rolling Eyes
Ще се вапцна със зелено, да се видя къв изрод съм Joy

# 64
  • Мнения: 4 435
Здравейте.И аз се записвам в темата официално  Flutter,ако ме приемете де  Rolling Eyes.Може би ще се включа от следващият конкурс обаче.Зависи от темата де.Малко ме е срам като ви гледам колко сте добри,ама.......живот,к'во да се прави.И винаги гласувам  Mr. Green
п.с.Може ли да ми пуснете линк да видя качените снимки.

# 65
  • Мнения: 3 782
Славче, разбира се че те приемаме Hug ето и адреса на конкурса http://bgmama.multiply.com/photos/album/26

# 66
  • Мнения: 4 435
Славче, разбира се че те приемаме Hug ето и адреса на конкурса http://bgmama.multiply.com/photos/album/26


 smile3525 newsm51 smile3525 newsm51 newsm44

# 67
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Боц
Боц
Боц
Боц

Сенките са на Руби роуз.Евтини и хубави Mr. Green

la bomba Сенките които си използвала са чудесни....но ако приемаш съвети
би могла да използваш около външния край на окото по тъмното сиво повече или дори черно както са те посъветвали по горе.....Под окото не слагай същия цвят сложи нещо друго например бяло или направи комбинация .... Heart Eyes

Исайкова и Дани благодаря за комплиментите..... Wink

Последна редакция: пн, 10 дек 2007, 16:44 от Katy6

# 68
  • Мнения: 10 758
Боц
Боц
Боц
Боц

Сенките са на Руби роуз.Евтини и хубави Mr. Green

la bomba Сенките които си използвала са чудесни....но ако приемаш съвети
би могла да използваш около външния край на окото по тъмното сиво повече или дори черно както са те посъветвали по горе.....Под окото не слагай същия цвят сложи нещо друго например бяло или направи комбинация .... Heart Eyes
оооо, съвети приемам всякакви Hug

# 69
  • Варна
  • Мнения: 784
Оле, момичета, вече започнах да се чудя за кого ще гласувам. Всички сте много хубавии  Hug

# 70
  • София
  • Мнения: 5 289
Да бе и аз тва щях да кажа,този път почти всички ми харесват,ставаме все по добри newsm10.Аз утре вече ще се гримирам. Grinning

# 71
  • London, baby
  • Мнения: 800
Бомбе, и аз ще се включа да ти дам един съвет, дано не се сърдиш! Ако се гримираш така като на снимката, много ще ти отива.http://www.facemaker.ca/smokyeyemakeupimage.jpg Бих те посъветвала под веждите да слагаш бяло, така изглежда по-изразително окото.  Hug

# 72
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Бомбе, и аз ще се включа да ти дам един съвет, дано не се сърдиш! Ако се гримираш така като на снимката, много ще ти отива.http://www.facemaker.ca/smokyeyemakeupimage.jpg Бих те посъветвала под веждите да слагаш бяло, така изглежда по-изразително окото.  Hug

За подсказване се пише единица  Mr. Green
Карчева, таман щях да питам няма ли да участваш, ама видях, че си писала. Посъбрахме се за този конкурс повечко участнички, кото ме радва.

Аз ще си премълча този път критиките, че не знам как ще се възприемат. Уж всеки вика, че носи на критика, ама не вервам аз...  и затова smile3505

# 73
  • Мнения: 1 668
Имам един въпрос -молба Laughing
Някой да пусне утре конкурса вместо мен, че се иэчерпах вече Praynig
Има ли желаещи а ? Mr. Green

# 74
  • Варна
  • Мнения: 784
Той не е ли до сряда срокът?

Общи условия

Активация на акаунт