Кой е най-дълготрайният лак за нокти?

  • 27 446
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 890
Мацки... май не е толкова от марката на лака, колкото от ноктите. Аз издържам с един лак около седмица, или го сменям по-рано, защото ми е омръзнал. Моите са евтини - Golden Rose или някакви такива фалшиви. Недостатъка им е, че се сгъстяват сравнително бързо. Иначе отгоре си слагам един топ лак на... май беше Perfect (ама не съм сигурна). Заздравител 3 в 1.
   smile3521 Абсолютно ! И на моите стои по седмица - 10 дни, а ползвам основно евтини. Но аз правя друго - като се лакирам, минавам, естествено, с топ лак, и след 1-2 дни още един слой топ лак. Лаковете си ги ползвам с години (една пълна кутия от обувки  Mr. Green ), като се посгъстят, им слагам разредител на Перфект и пак са ок.  Peace

# 16
  • Мнения: 1 885
На мен най-дълго ми издържат когато нанасям по следната схема:
Първо обезмаслявам с лакочистител (вече са го казали), после ексфоалирам (дано се пише така  Rolling Eyes) с едно гелче с частици на Перфект за тази цел. Неравностите по ноктите спомагат лака да се обели по-бързо.
След това нанасям основа пак на Перфект (ако е френски маникюр първо бялата лентичка, после основата). Изчаквам да поизсъхне и мажа с 1-2 слоя лак, накрая завършвам с топ лак.
След това, понеже съм наслоила доста лаковете, слагам едно зелено на Перфект за бързо и дълбоко изсъхване на лака.
Сигурно има и по-скъпи продукти от изброените, ама аз от тези съм си доволна.

Издържа около седмица  Peace

# 17
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 837
Аз съм минала през доста лакове- на Артдеко, Golden rose, Prefect, Seventheen, Revlon, Pupa и вече забравих какви още, но съм най-доволна от български лак-Ervy (или Evry)+ топ лак от същата марка. Хем издържат, хем не вредят на ноктите. Но рядко съм ги виждала.

# 18
  • Mонтана
  • Мнения: 413
за мен наи траини са адос и перфект издаржат ми по цяла седмица,като не винаги слагам топ лак и основа,а ина4е ползвам като основа и топ лак перфект 3в 1 и 5в 1

# 19
  • Мнения: 782
Аз използвам лакове само на ПЕРФЕКТ Simple Smile Задължително слагам основа и топ лак и ми издържа по една седмица..... нямам домашна помощница!!!
 Но наистина всичко си зависи от ноктите Confused имам приятелка, която дава луди пари за лакове и маникюристи - крайния резултат е два дни .....

Последна редакция: нд, 09 дек 2007, 21:54 от Shada

# 20
  • Мнения: 1 952
Не е вярно, че с гел лакът издържа 2 седмици, какви са тия гаранции.
Имам гел и понякога лакът ми кара по два дена, понякога по две седмици, зависи от лака.
Аз препоръчвам Ревлон и O.P.I.

# 21
  • Мнения: 7 186
Аз съм забелязала, че лакът ми се задържа най- дълго ако:
- ноктите ми са идеално ексфолирани и полирани с пила
- обезмаслени с лакочистител
- сложила съм основа, топ- лак, изсушител
- лакът е пресен

# 22
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 383
Забелязах, че след като започнах да държа лаковете в хладилника, след като се лакирам издържат повече. Сега съм с някакъв безцветен лак от лев и нещо и вече седи седмица без да мръднал, а аз все мия и чистя нещо.
Но съм разочарована малко от Лореал, уж скъпа марка, а след 2-3 дена започва да се бели  Confused

# 23
  • Mонтана
  • Мнения: 413
маи вси4ко зависи от ноктите,а не толкова от лака:))))

# 24
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
На мен орифлеймските ми издържат най-много Peace

# 25
  • Мнения: 17 546
Какъвто и лак да ползвам, при все че И служебно кисна непрекъснато във вода и химически разтвори, лаковете ми стоят по десетина дни, без грозни поражения. Ползвам съвсем обикновени, което ме навежда на мисълта, че въпроса не опира само до лака. С един и същи се лакирам аз и колежка и нейния до края на смяната е на половината на ноктите. Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 5 539
Аз съм минала през доста лакове- на Артдеко, Golden rose, Prefect, Seventheen, Revlon, Pupa и вече забравих какви още, но съм най-доволна от български лак-Ervy (или Evry)+ топ лак от същата марка. Хем издържат, хем не вредят на ноктите. Но рядко съм ги виждала.
И аз ги открих ЕВРИ преди няколко години - много са добри, учудващо даже Peace
Траят ми поне 5 дни, а аз основа и топлак почти не слагам.

# 27
  • София
  • Мнения: 228
Записвам се и аз към доволните от Опи.  Peace

# 28
  • Мнения: 812
на  първо масто-севънтийн,на второ  -опи

# 29
  • София
  • Мнения: 4 751
FlorMar - към 3 лева е  Peace Имам и едни Impala, които ми издържат много. Най-недоволна съм от Буржоа- и един ден не ми издържа. Че и бавно съхне Close

Общи условия

Активация на акаунт